CategoriesHaigused

KÜLMETUSE ESMAABI

Kevadised kavalad ja muutlikud ilmad võivad endaga kergelt kaasa tuua külmetuse. Järgnevalt toome välja mõned soovitused millega oma immuunsust turgutada kergema haiguskulu tagamiseks.

 

C-vitamiin

Liposoomne C-vitamiin on kõige efektiivsem toetus kõikide haiguste raviks ja C-vitamiiniga ei saa üle doseerida. Mis iganes põletikude korral on C-vitamiin kõige efektiivsem immuunsüsteemi toetaja. Liposoomne C-vitamiin on pika ja sügava toimega antioksüdant ehk keha puhastaja.

D-vitamiin

D-vitamiin toob rakkudesse päikese ja rõõmu tagasi ning tõstab mitokondrites elujõutootlikust kõikide haiguste korral. Kõrgema D-vitamiini tasemega inimesed haigestuvad harvemini külmetushaigustesse.

Tsink

Kõrge tsingi tase kehas aitab ennetada külmetushaiguseid või vähendada haiguste kestvusaega keskmiselt 40%. Tsink on vajalik valgete vereliblede tootmiseseks. Tsink tagab ka normaalse maiste- ja lõhnatundlikkuse ning toitainete imendumise.

Echinacea tilgad

Punase päevakübara tinktuur, sarnaselt tsingile, toetab valgete vereliblede tootmist, mis aitavad kehal võidelda haigusega ning lühendab haiguse kestvust.