CategoriesUudised

VÄIKESE OA UUDISKIRI

VÄIKESE OA UUDISKIRI

Tere, head sõbrad!

Väikeses oas on sageli olemas head mehised käed, kes su õlgatelt koorma võivad ära lükata ehk HILLAR KROON:

Teeb toolimassaazi (otse loengus või enne ja pärast loengut kui soovid) õlavöötmele, klassikalist õlimassaaži, Tai massaaži ja Vana-Eesti massaaži ehk soonetasumist mati peal. Soonetasumine on klassikalise massaazhi, Tai massaaž ja pärimuslike võtete terviklik lähenemine sügava massaažikäsitluse jaoks. Ehe Eesti asi!
Olen mitmete õpetajate käe all õppinud ja praktiseerinud Tai massaaži matil, mis energeetiliste liinide ja venituste kaudu pakub terviklikku massaažikogemust nii suurtele meestele kui õrnadele naistele.
Praegu õpin ja praktiseerin juurde refleksoloogiat ja homöopaatiat, seega saan klientidele pakkuda nõuandeid ja loodusravi vahendeid erinevate haiguste raviks.
Minu meilikontakt on hillar.kroon@gmail.com või helista numbril 5017130.
Väikese oa algusest peale on olnud meie suureks lemmikuks iganädalane SHINDO, mida edastab ja sealjuures aegajalt suure varbaga Katre Kaljusaar
Olen tegelenud ShinDo’ga alates 2008 aastast
2009 läbisin Shindo treeneri kursuse Heli Randoja ja Kazuko Kuratomi (Shindo looja Jaapanist) juhendamisel.
2010 Läbisin Shiki treeneri kursuse Tadao Kawahara juhendamisel.
2011 Jomon treeneri kursuse ja 2012 lõpetasin Shindo teraapia kursuse, samuti Heli Randoja ja Kazuko Kuratomi juhendamisel.

Olen andnud Shindo venitustunde alates 2009 aastast erinevates klubides ja stuudiotes.

Mida paindlikum on inimese keha,seda paindlikum on tema meel ——
seda rohkem saab ta tunda ennast vabana.
Iga kuu teisel esmaspäeval saavad väikeste armaste elude hoidjad ja kaitsjad tulla taas
VÄIKESES OAS TULEVAD JÄLLE KORD KUUS NAISTEÕHTUD.
Peateemaks sel aastal NAINE, SINU ENESELEIDMINE JA VÄESTAMINE.
Lektoriteks on Katri Ristal ja Kaija Margumets.
Oodatud on kõik, kellele pakub huvi arutada sügavuti järgmistel teemadel:
Chakrad ja nende mõjud, astroloogia ja elemendid.
Shiva ja Shakti ning polaarsus
Yoni kui naise teine süda
Tupelihased, tupetrenazöör. Pilates. Jade eggs ja harjutused. Hingamine ja selle tähtsus.
Naiselikkus, seelikud/kleidid. Mineraalmeik.
Orgasmid ja nende eri mõju. Visulatsioonid ja vision board.
Toitumine. Perenaine ja tema võlukepike. Energia kogumise viisid. Enesearmastus ja aksepteerimine. Õhtuid teeksime koos TT-sõbranna Kaija Margumetsaga.
Palun teata ravikunstikool@gmail.com oma võimalikust osalemisehuvist, siis saame aega planeerida ja Sinuga arvestada.

KUNSTISÕPRADELE ALGAVAD VÄIKESES OAS ALATES OKTOOBRIST KORD NÄDALAS TERAPEUTILISED KUNSTIRÄNNAKUD
Mis on kunstiteraapia?
Kunstiteraapia on psühhoteraapia vorm, kus kliendil on lihtsaid kunstimaterjale kasutades võimalik uurida oma sisemaailma nii sõnalisel kui mittesõnalisel moel. Kunstiteraapia pakub võimalust väljendada raskeid või segadusttekitavaid tundeid turvalisel viisil. See on ainulaadne tee suhtlemiseks ja mõistmise saavutamiseks. Teraapias aset leidev loomise protsess viib meid lähedale oma kujutlusi loovale osale ning süvendab intuitsiooni. Protsess toob igas inimeses peituva sisemise tarkuse ja tervenemise teadlikule tasandile. See kasvatab sõltumatust, sisemist teadlikkust ning isiksuse tervist ja terviklikkust.
Lühidalt öeldes ongi kunstiteraapia kunsti kasutamine teraapilistel eesmärkidel. Kunstiteraapiates, erinevalt kunstiharrastusest, on alati kolm osapoolt: klient, terapeut ja kunstivorm. Kunstiliikidega tegeletakse eraldi, üksteise järel, samaaegselt või sujuvalt ühelt teisele kunstivormile üle minnes – seda kõike lähtudes kliendi eelistustest. Seanssidel maalitakse, joonistatakse, kleebitakse, meisterdatakse, voolitakse, õmmeldakse, luuletatakse, pildistatakse, kirjutatakse, jutustatakse lugusid, musitseeritakse, liigutakse, tantsitakse ja tegeletakse nii paljude kunstilise eneseväljenduse vormidega, kui loovus võimaldab.
Kunstiteraapia ei sea vanusepiirangut ega pea vajalikuks kunsti tegemise tehnilisi oskusi või varasemaid kogemusi. Oluline pole mitte tulemus, vaid loomise protsess ise, mille käigus toimub pingete vabanemine, hinge ja keha arengu stimuleerimine ning emotsioonide väljendamine. See on uue ukse avamine iseendasse.
Minust.
Olen Kristi Moosus, täiselujõus abielunaine ja kolme lapse ema. Minu väljendusvahendiks on alati olnud erinevad visuaalsed vormid: maalimine, käed- viipekeel, mille iganes tegemine looval viisil. Olen töötanud 20 aastat viipekeeletõlgina, kuid samal ajal on kunst mind kõiges saatnud ja olnud osa minust. Kunstiterapeut ma veel pole, aga olen läbinud visuaalkunstiteraapia aastase koolituse Tallina Ülikoolis ja praktiseerinud seda kaks aastat oma töökohal erivajadustega inimestega. See on vaimustav viis iseend uurida ja avastada ja rahu teha iseendaga.
Pakun võimalust huvilistele saada teada endas peituvast loovusest ja selle võimsast positiivsest mõjust osaledes kunstiteraapia rühmatundides kord nädalas 1,5 tundi.
Saada meile ravikunstikool@gmail.com kiri, kui oled võimalik huviline sellele kursusele.