CategoriesUudised

DR. SIMEONSI DIEET

DR. SIMEONSI DIEET on Eestis üks populaarsematest dieetidest tänu oma kiiretele tulemustele ja üllatavalt meeldivale protsessile.

Peaaegu enamus dieedi läbinud inimesi tõdeb, et tänu homöopaatilistele HCG terakestele jätkub dieedi ajal energiat ja isud saavad lubatud toiduga kaetud. Veidi keerulisem on dieeti pidada vähese distsipliiniharjumusega inimestel, kelle jaoks polegi kehakaal mingi teema, aga kodused survestavad ja ärevussööjatel, kes vajavad rohkem tuge ja lisaks dieedile ehk homöopaadi visiiti, et vabaneda erinevatel põhjustel tekkinud ärevuskäitumisest.

Dieedi maksumus on 80 eurot koos ülevaatliku täpse raamatuga ja HCG homöopaatiliste teradega

Ilusaks salenenud kehasid saad vaadata Dr. Simeonsi dieedi kodulehelt.

http://www.simeonsidieet.ee/kaotasin-29kg-elu-parim-investeering/

Loe lähemalt:

MIKS VALIDA JUST Dr SIMEONSI DIEET?

  • Dr Simeonsi dieet on kiire, täiesti ohutu ning tulemus jääb püsimajuhul kui teed oma konsultandiga koostööd ja muudad peale dieeti oma õhtuse söömise harjumusi. Peale dieeti võid süüa kõike ja jooma peaks vett igapäevaselt vastavalt oma kehakaalule.
  • Dieediprotsessi käigus võetakse kaalust alla AINULT varurasva arvelt!
  • Dr Simeonsi dieediga kaasneb ilus keha, parem ööuni, suurem teotahe, rõõmus meel jne. Kõik need tunded lisavad julgust ette võtta seda, mida varem ei julgenud proovida. See aga omakorda avab erinevaid uusi toredaid võimalusi Sinu elus!
  • Sa ei tunne dieedi ajal nälga ja keha saab igapäevaselt 2000–4500kcal kõiki rakkudele vajalikke toitaineid. Dr Simeonsi dieedi ajal keha korralikult puhastub ning ka mingil määral terveneb.
  • Dieedi ajal ei pea ilmtingimata tegema trenni, kuid kui keha on füüsilise koormusega harjunud, siis võid trenniga jätkata. Seega, Dr Simeonsi dieeti saavad teha ka inimesed, kellele füüsiline koormus ei sobi.

KAS KIIRE KAALU KAOTUS ON KEHALE OHTLIK?

Kiire kaalulangus võib olla ohtlik, kui seda tehakse ebatervislikult.

Dr Simeonsi dieediga kaasnev kiire kaalulangus pole kehale kahjulik, sest keha pole näljas. Inimene saab oma varurasvast 1500 – 4000 kcal kõiki rakkudele vajalikke toitaineid. Meie dieediga ei vähendata struktuurrasva ja lihasmassi. Seetõttu pole meie dieediga kaasnev kiire kaalulangus ohtlik. Dieedi käigus võetakse kaalust alla AINULT varurasva arvelt ning selle tarbetu rasvahulga kahandamine on vaid tervislik!

Kuna joome dieedi ajal päevas 1 liiter rohelist teed või 1 liiter peterselliteed lisaks 2 liitrile veele, siis pole jääkainete neutraliseerimine ja kehast väljutamine probleem.

KAS HCG HORMOON ON DIEEDI AJAL OHUTU NII MEESTELE KUI NAISTELE?

HCG hormoon on rasedushormoon, mida leidub väikeses koguses nii naiste kui ka meeste kehas kogu aeg. Kui selle hormooni tase veres tõuseb, st selle hormooni energeetilist võnget on rohkem (aju suhtleb kõigi organitega võngete keeles), siis aju suunab keha avama varurasva „seifi“ ja võtma sealt vajalikud toitained rakkudele. Just selline olukord on kui naine on rase.

NB! Meie Biolit graanulid ei sisalda ainelist hCG hormooni, küll aga kannavad nad hCG hormooni homöopaatilist ehk võnkeinfot, st tegemist on bioresonants-koopiaga, millele aju reageerib sama moodi kui veres oleks reaalselt hormoonitaseme tõus.

KUIDAS NEED GRAANULID ON TEHTUD JA KUIDAS TOIMIVAD?

Biolit graanulid on ainulaadsed, sest teadaolevalt kasutame bioresonants-koopiat Euproopas ja Iisrealis vaid meie. Meie Biolit graanulid ei sisalda mitte mingil määral ainelist hCG hormooni!

Meie graanulid on kasesuhkrust ehk ksülitoolist, millele on bioresonants-aparaadi abil ümber kopeeritud rasedushormooni hCG lainepikkus ehk energeetiline võnkeinfo. Pane tähele, et info pole aine! Inimese kehas töötab meie graanul sarnaselt klassikalisele homöopaatiale, kuid erinevalt klassikalisest homöopaatiast on meie graanul valmistatud aparaadil, kus ksülitool ei puutu kokku hCG hormooniga.

Homöopaatia puhul ei ole tegemist platseeboga, vaid väga tuntud alternatiivraviga terves maailmas. Samuti on Eestis mitmeid homöopaatia arste ja terapeute. Homöopaatia töötab energeetilisel tasandil, st võngete(lainepikkused, kvantfüüsika) tasandil.

Meie aju suhtleb kõigi organitega ja verekomponentidega energiavõngete tasandil.

KAS GRAANULID ON VÄLTIMATULT VAJALIKUD?

Dr Simonsi dieeti ei või mitte mingil juhul teha ilma Biolit graanuliteta, sest siis saab inimene vaid 500 kcal toitu päevas ja see on selge nälgimine, mille käigus ainevahetus läheb väga aeglaseks ning keha võtab säästurežiimil varurasvast toitaineid.

Meie Biolit graanulite abil aga võtab keha 1500 – 4000 kcal toitaineid oma varurasvast! Lisaks sellele sööme meie dieedi ajal taldrikult 500 kcal(reeglite ja skeemi järgi, mis on koostatud aastatepikkuse uurimustöö tulemusena) ja seda mitte toitainete pärast. Sööme taldrikult vaid selleks, et hoida kiiret ainevahetust. Sellisel juhul on tagatud igapäevane kuni 500 g kaalulangust varurasva arvelt.

KELLELE EI SOBI SEE DIEET?

Dr Simeonsi dieeti ei saa teha vaid üksikutel juhtudel:

  • kui on neerukivid
  • kui avatud kõhuõõne operatsioonist pole möödas veel 2 aastat
  • kui on parasjagu kestev vähiravi
  • kui on rinnaga toitmine
  • kui keha hoiab elus elektroonika

KAS DIEEDI AJAL ON LUBATUD FÜÜSILINE KOORMUS?

Dr Simeonsi dieedi ajal võib trenni teha, kui keha on vähemalt 2 kuud enne dieeti harjunud trennikoormusega, siis langeb kaal väga hästi. Kui keha pole harjunud füüsilise koormusega ning nüüd tuleb lisaks dieedikoormusele ka füüsiline koormus, siis seda on natuke palju ja kaalunumber esimesed 2 nädalat ei lange nii kiiresti kui võiks.

Mõõdukas füüsiline koormus on teretulnud ka meie dieedi ajal. Samas meiedieedi õnnestumiseks pole füüsiline koormus oluline.

KAS KAALULANGETUSE JÄREL VÕIB JÄÄDA NAHK RIPPUMA?

Kuna meie dieediga langetame kaalu vaid varuasva arvelt, siis ei jää nahk rippuma. Kogemuse põhjal ka umbes 80-aastastel naistel pole nahk rippuma jäänud. Põhjus selles, et Dr Simeonsi dieediga ei kahane rakurasva ja lihaste hulk ning seetõttu jääb ka peale kaalulangetust keha ilusaks.