Refleksoloogia on pika ajalooga tervendamissüsteem, mis mitmel pool kehal asuvate refleksi tsoonide ja punktide abil tervendab inimest nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka vaimsel tasandil. Refleksoloogia on tuntud ka kui tsooniteraapia, mis peegeldab liigeste, lihaste, lümfisüsteemi, elundite, seedesüsteemi, hormonaalsüsteemi, immuunsüsteemi, närvisüsteemi ning erinevate mentaalsete ja psüühiliste tasakaalutust. Peegeldused on jalatallas, sääres, rinnakul, kõrvas ja pea piirkonnas.

Refleksoloogia on ohutu ja tõhus teraapia, mis stimuleerib keha isetervenemise võimet.

Refleksoloogiat saab kasutada nii tervisliku seisundi diagnostikaks kui raviks. Esimesel kohtumisel täidab terapeut koos kliendiga anamneesi, määratakse teraapia eesmärk ja sagedus. Akuutsel juhul võib teraapiaid teha 1-3 korda nädalas, profülaktikaks piisab ka harvematest kohtumistest.

Refleksoloogia seosed Hiina meditsiini meridiaanidega ja akupunktuuriga on ilmselged. Näiteks nii traditsiooniline meditsiin, tsoonteraapia ja meridiaanide käsitlus selgitavad silmavaevuste seost neeruhaigustega. Nii refleksoloogia kui akupunktuur toetuvad energiakanalite süsteemile, kus inimese eluenergia ringleb kehas mööda kindlaid energiakanaleid. Sageli on haiguste põhjustajaks just blokeeringud nendes kanalites, mida saab refleksoloogia abil vähendada.

Broneeri aeg:

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade