CategoriesBlogi

LOENG RASEDALE JA PEAGI SÜNNITAVALE NAISELE JA KAASLASELE esmaspäeval 30.11 kell 18.00-20.00.

Homöopaatia aitab immuunsust tõsta ja vaegusi leevendada või need kaotada rasedusaegsete iseäralike nähtuste puhul, kus pole haiglameditsiinis kõrvaltoimeta vahendeid.
Näiteks iivelduse, pearingluse, vaagnavalu, rauavaeguse, tuharseisu, tursete, naha sügelemise, hirmude, unetuse ja teiste raseduse ajal sageli esinevate vaeguste jaoks on olemas hästi uuritud homöopaatilised preparaadid, mis on ligi 200 aastat tuntud ja kultuursetes Euroopa riikides ka haigekassa poolt tasustatud ja perearstide kasutuses igapäevatöös.

Homöopaatias on retseptid, et aidata sünnituse puhkemisele kaasa, kui aeg on üle läinud ja kehas on kas hormonaalsed häired või hirmud – pinged , mis takistavad loomuliku sünnituse puhkemist.

Sünnitus oma keerukas protsessis on paljudele naistele tõsine väljakutse.
Väsimus, tujud erutusest nutuni, allandmise soov, hirm, et äkki ei saagi hakkama ja ebakorrapärased tuhud – need ja veel paljud teised ebakõlad on võimalik häälestada taas naise kasuks tööle.

Lisaks on just homöopaatias kõige paremad loomulikud vahendid sünnitusjärgsete traumade leevendamiseks: keisrihaavavalu, lahklihalõike aeglane paranemine või sünnitusjärgne alakeha tundlikkus, pikk taastumine või sügav pettumine ja depressioon- selle kõige leevendamiseks on olemas looduslikud vahendid, millel puuduvad häirivad kõrvaltoimed.

Kuulete võimalusest, kuidas teha või lasta teha oma platsentast endale ja lapsele homöopaatiline preparaat.
Piimapaisu reguleerimiseks ja esimeste gaasivalude korral on samuti olemas ained, mille toimet naised usaldavad.

Loengus kuulete 15 ainest, mis on esmatähtsad raseduse ajal ja sünnitaja apteegis.
Saate 2 tunni jooksul teada, kuidas ja millal neid kasutada. Lisaks saate kokkuvõtliku materjali kaasa.

Soovijad saavad endale tellida sünnitusapteegi.
Homöopaatia on raseduse ja sünnitusega seotud murede kõige loomulikum ja ohutum esmaabi vahend!

Loengut annab homöopaat ja kogemustega sünnitoetaja Elery Tammemägi: Olen homöopaatilisi ravimeid kasutanud sünnitajana, emana, sünnitoetajana ja homöopaadina rasedate abistamiseks 15 aastat ja loodan, et ka Eestis üha enam naisi leiab tee õrnade ja loomulike ravivahendite juurde.

Loengus on võimalus osaleda online’s kodust läbi interneti.

Palun registreeruge loengule ravikunstikool@gmail.com, et saaksin teha teile materjalid. Registreerudes anna teada, kas osaled kohapeal või online’s.

Hind on 15 eurot (nii ühele kui paarile)