Laos

Mis toimub lasteaias – Käsiraamat lasteaialapse vanematele

19.00

„Mis toimub lasteaias“ on praktiliste nõuannetega käsiraamat, mis aitab lapsevanemal mõista, mis on lasteaed ja kuidas lapsele lasteaiaga kohanemisel toeks olla. Peresid, kus lapsed alles alustavad lasteaiateed, ootavad ees suured elumuutused – see raamat aitab nendeks valmis olla.

* Milliseid riideid lapsele selga panna?
* Kuidas saada hakkama sellega, et laps nutab ja ei taha lasteaeda jääda? Kuidas saaks lapsevanem oma süütunde ja lapse nutuga toime tulla?
* Mis on hommikuring?
* Milline näeb välja lasteaiapäev?
* Kuidas valmistutakse kooliks?

Need on ainult mõned praktilised teemad, mida raamatus käsitletakse. Siit leiavad oma küsimustele vastused nii pered, kellel lasteaed alles ees, kui ka vanemad, kelle laps on juba lähenemas koolieale.

Category:

Kirjeldus

Dana Gulbe õppis Riia Pedagoogika- ja Haridusjuhtimise Kõrgkoolis, kus omandas koolieelse lasteasutuse õpetaja 1. taseme kõrghariduse. Samal ajal õppis ta Riias kontaktõppes 1,5 aastat Montessori pedagoogikat ja sai tunnistuse Montessori õpetaja erialal. Dana koondas oma kogemused praktilisse ja kasulikku raamatusse, et iga lapsevanem leiaks ühest kohast vastused kõigile huvipakkuvatele küsimustele, millele vastamiseks lasteaia töötajatel mõnikord paraku ressursse napib.

Dana leiab, et side pere ja lasteaia vahel peaks olema veelgi tihedam kui praegu, sest koolieelne vanus on inimese isiksuse kujunemise aluseks. Pealegi võib iga lapsevanem lasteaia protsesse ja sündmusi mõistes leida endas rohkem rahu ja usaldust, mis on selle eluetapi toredaks kujunemisel eriti oluline.

Raamatu sisutoimetaja Kairi Burk on lasteaiaeluga seotud juba pea 15 aastat. Esialgu lihtsalt aktiivse lapsevanemana, kellele meeldis lasteaiaeluga kursis olla ja end igakülgselt appi pakkuda. Ühel hetkel tekkis lasteaias vajadus kvalifitseeritud tööjõu järele, mis andiski tõuke läbida alustuseks põhjalik lapsehoidjate kursus ja seejärel omandada bakalaureusekraad Tallinna Ülikooli alushariduse erialal.

Küsimused, mis võivad vajada lahendusi:

* Millal hakata lasteaias käima?

* Millised on 3 oskust, mille laps peaks enne lasteaeda selgeks saama?

* Kas eralastehoid või munitsipaallasteaed?

* Mis on Montessori lasteaed?

* Kooliks valmistumine – kuidas saan mina abiks olla?

Võrdle tooteid

Mis toimub lasteaias - Käsiraamat lasteaialapse vanematele removeRaamat: „MAGNEESIUM - täieliku tervise puuduv lüli“- Carolyn Dean removeToimetulek dementsusega removeRaamat, mida su vanemad võinuks lugeda removeLapsed on taevast removeIsetervendamise ning tervete ja tarkade laste saamise teejuht remove
NameMis toimub lasteaias - Käsiraamat lasteaialapse vanematele removeRaamat: „MAGNEESIUM - täieliku tervise puuduv lüli“- Carolyn Dean removeToimetulek dementsusega removeRaamat, mida su vanemad võinuks lugeda removeLapsed on taevast removeIsetervendamise ning tervete ja tarkade laste saamise teejuht remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind19.0027.0020.0016.0015.0026.00
Saadavus
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldus„Mis toimub lasteaias“ on praktiliste nõuannetega käsiraamat, mis aitab lapsevanemal mõista, mis on lasteaed ja kuidas lapsele lasteaiaga kohanemisel toeks olla. Peresid, kus lapsed alles alustavad lasteaiateed, ootavad ees suured elumuutused – see raamat aitab nendeks valmis olla. * Milliseid riideid lapsele selga panna? * Kuidas saada hakkama sellega, et laps nutab ja ei taha lasteaeda jääda? Kuidas saaks lapsevanem oma süütunde ja lapse nutuga toime tulla? * Mis on hommikuring? * Milline näeb välja lasteaiapäev? * Kuidas valmistutakse kooliks? Need on ainult mõned praktilised teemad, mida raamatus käsitletakse. Siit leiavad oma küsimustele vastused nii pered, kellel lasteaed alles ees, kui ka vanemad, kelle laps on juba lähenemas koolieale.RAAMAT PABERKANDJAL! Raamatu autor, arst ja naturopaat dr Carolyn Dean põimib oskuslikult kokku iga keerulise teema mõistetavaks tegemise kaks olulist aspekti – ta toob välja keeruliste mõttekäikudega teadustööde kokkuvõtted ja seejärel seletab need lihtsate sõnadega lahti. Dr Deani kutsutakse väljateenitult tuleviku arstiks –tema teaduslik lähenemine ja kristallselged seletused teevad näpunäidete järgimise lihtsaks ja pingevabaks Autor: Carolyn Dean Raamat on eestikeelne. 241 lk; 2023.a. Köide: kõvakaaneline.Praktiline käsiraamat dementsusega lähedase ja enese eest hoolitsemiseks  - tutvustab teaduspõhise mõistliku biohäkingulise isetervendamise aluseid - annab ülevaate toiduainete tervendavatest ja ravivatest omadustest - aitab ravimise või tervendamise eesmärgil kiiresti ja personaalselt rakendada meditsiiniliste kliiniliste uuringute värskeid läbimurdelisi tulemusi, peatada kroonilisi haigusi või neist üldse lahti saada, pikendada tervena elatud elu - kiirendab tervete laste ja täiskasvanute meditsiini väljakujunemist ja arenemistutamiseks
TootekirjeldusDana Gulbe õppis Riia Pedagoogika- ja Haridusjuhtimise Kõrgkoolis, kus omandas koolieelse lasteasutuse õpetaja 1. taseme kõrghariduse. Samal ajal õppis ta Riias kontaktõppes 1,5 aastat Montessori pedagoogikat ja sai tunnistuse Montessori õpetaja erialal. Dana koondas oma kogemused praktilisse ja kasulikku raamatusse, et iga lapsevanem leiaks ühest kohast vastused kõigile huvipakkuvatele küsimustele, millele vastamiseks lasteaia töötajatel mõnikord paraku ressursse napib. Dana leiab, et side pere ja lasteaia vahel peaks olema veelgi tihedam kui praegu, sest koolieelne vanus on inimese isiksuse kujunemise aluseks. Pealegi võib iga lapsevanem lasteaia protsesse ja sündmusi mõistes leida endas rohkem rahu ja usaldust, mis on selle eluetapi toredaks kujunemisel eriti oluline. Raamatu sisutoimetaja Kairi Burk on lasteaiaeluga seotud juba pea 15 aastat. Esialgu lihtsalt aktiivse lapsevanemana, kellele meeldis lasteaiaeluga kursis olla ja end igakülgselt appi pakkuda. Ühel hetkel tekkis lasteaias vajadus kvalifitseeritud tööjõu järele, mis andiski tõuke läbida alustuseks põhjalik lapsehoidjate kursus ja seejärel omandada bakalaureusekraad Tallinna Ülikooli alushariduse erialal. Küsimused, mis võivad vajada lahendusi: * Millal hakata lasteaias käima? * Millised on 3 oskust, mille laps peaks enne lasteaeda selgeks saama? * Kas eralastehoid või munitsipaallasteaed? * Mis on Montessori lasteaed? * Kooliks valmistumine – kuidas saan mina abiks olla?Armastatud inimesel diagnoositud dementsus põhjustab arusaadavalt hirmu ja ärevust. Kliinilised psühholoogid dr Michelle Hamill ja dr Martina McCarthy usuvad, et dementsuse suhtekeskne mõistmine aitab teadvustada selle seisundiga kaasnevaid väljakutseid, võimaldades inimestel samaaegselt hästi ja väärikalt elada. See praktiline käsiraamat sisaldab tõenduspõhiseid nõuandeid ja jagab nii hooldajate kui ka dementsusdiagnoosiga inimeste eneste kogemusi, võimaldades teil
  • leppida dementsusdiagnoosiga ning mõista sellega kaasneda võivaid sümptomeid ja käitumisviise;
  • arendada elukvaliteeti parandavaid isiksusekeskseid oskusi;
  • õppida tulemuslikult suhtlema nii dementsuse alg- kui ka hilisstaadiumis;
  • tutvuda peamiste tekkida võivate probleemidega ja arendada enda vaimset sitkust;
  • arvestada iseenese tunnetega ja mõista raskusi, mida võite hooldaja rollis kogeda.
See raamat annab teile enesekindlust ja teadmisi, mida vajate iseenda ja oma lähedase toetamiseks teekonnal läbi dementsuse.   Dr Michelle Hamill on kliiniline psühholoog-konsultant, kes töötab eakate vaimse tervise, mälukliinikuteenuse ja dementsusravi vallas. Dr Martina McCarthy on kliiniline psühholoog, kelle erialaks on mälukliinikute töö ja tugevuspõhised psühholoogilise teraapia vormid dementsusega inimestele.   „Eelkõige on see raamat väärtuslik, kuna loob ettekujutuse, mida dementsusega inimene tunneb ning kuidas ta suhestub oma pere ja reaalse maailmaga.“ Hanna-Stiina Heinmets Dementsuse Kompetentsikeskus

Raamat, mida su vanemad võinuks lugeda

(JA MILLE LUGEMISE EEST SU LAPSED SIND TÄNAVAD)

Philippa Perry

 

Kuidas olla parem lapsevanem?

Tunnustatud psühhoterapeut Philippa Perry selgitab humoorikalt ja haaravalt, millised aspektid laste kasvatuses on tõeliselt olulised ja missuguseid käitumismustreid tasuks kindlasti vältida.

„Ideaalse retsepti” asemel pakub Philippa Perry palju suuremat pilti vanema-lapse hea suhte saavutamisest ja aitab muuhulgas:

  • mõista, kuidas sinu enda kasvukeskkond lapse kasvatamist mõjutab;
  • vältida või parandada vigu, mida sa tõenäoliselt teed;
  • murda negatiivseid käitumismustreid ja harjumusi;
  • hallata nii enda kui ka lapse tundeid;
  • mõista erisuguste käitumiste tagamaid.

Oleme aastatuhandeid minevikku ja kes teab kui pikalt tulevikku ulatuvas ahelas vaid imepisikesed lülid. Õnneks suudame oma isiklikku lüli vajadusel muuta.

Lapsed on taevast John Gray

John Gray sai esimese abieluaasta jooksul isaks nii vastsündinud imikule kui ka kahele kooliealisele kasutütrele. Olles küll paljudel seminaridel tegelnud kõige erinevamas vanuses lastega ja nõustanud tuhandeid lapsevanemaid, leidis ta end uues olukorras käitumas nii mõnigi kord vastupidiselt oma õpetustele. Sellest kõigest õppides kujunes välja lihtne, kuid unikaalne teooria, mis toob esile laste sisemise soovi vanematele meeldida. Raamatus jagab PhD John Gray nii oma kasvatusalaseid teadmisi kui ka isiklikke kogemusi, kuidas üksnes positiivseid meetodeid kasutades sirguvad koostöövalmid, enesekindlad ja osavõtlikud lapsed.

"Isetervendamise ning tervete ja tarkade laste saamise teejuht" on informatiivne teejuht neile, kes soovivad lahti saada oma terviseprobleemidest, ja ka tulevastele lapsevanematele, et sünniks ja kasvaks üles teovõimeline tark põlvkond. Koostatud paljude RemedyWay kirjastuselt aastatel 2008–2019 ilmunud tervisealaste ja isetervendamisraamatute lugejate palvel. Loodame, et raamat aitab tõsta lugejate huvi uute teaduslike uuringute tulemuste vastu ja tuua neid kiiremini isetervendamise juurde. Ja muuta uuesti aktuaalseks pidevalt edasiareneva isetervendamise väljaõppekeskuse rajamise.