Laost otsas

Elutähtis nimmelihas

21.00

Laost otsas

Category:

Kirjeldus

Elutähtis nimmelihas

Jo Ann Staugaard-Jones

Füüsilise, emotsionaalse ja vaimse heaolu ühendamine

Nimmelihas on ainus lihas meie organismis, mis ühendab ülakeha alakehaga ning mille tähtsus laieneb kogu energiasüsteemile ja närvidele. Paiknedes sügaval puusaliigese ees- ja lülisamba allosas, omab suur nimmelihas keha rühi, liikumise ja üldise heaolu juures kriitilist tähtsust. Kuna meie eluviis on muutunud oluliselt istuvamaks, on nimmelihasega seotud alaselja- ja puusavalud üha enam levinud.
Raamatus näidatakse, kuidas seda elutähtsat lihast harjutustega õigesti kasutada, tugevamaks muuta ja tasakaalus hoida. Uuritakse ka nimmelihase ja juuretšakra vahelist seost koos nimmelihast stimuleerivate joogapooside ja -asenditega.
Kaheksakümnel värvilisel illustratsioonil kujutatakse anatoomilisi detaile ja näidatakse olulisi venitus- ja jõuharjutusi, millega inimkeha kõige olulisemat skeletilihast praktiliselt ja igakülgselt tervendada.

“Selles raamatus leidub nii kehtivaks peetavalt õpetlikku kui ka traditsioonilistest raamidest väljuvat ja vaidlusi tekitavat. Mis teebki selle lugemise huvitavaks.” Kristjan Port

“Seljavalu just selles piirkonnas juhatas ka mind 30 aasta eest jooga juurde. Täna tean, et tasakaalus nimmelihas ei lase pingetel ja stressil sinna koguneda. Nimmelihas on ehe näide sellest, kuidas kõik meie organismis on omavahel täiuslikuks tervikuks seotud, puudutades nii hingamist ja emotsioone, füüsist ja vaimu.”
Virge Naeris, Tervise Alkeemia joogatreener

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Võrdle tooteid

SeadedElutähtis nimmelihas removeMidagi On Viltu, Inimtekkeliste Haiguste Tagamaad removeKuidas peatada autismiepideemia removeRaamat, mida su vanemad võinuks lugeda removeMis toimub lasteaias - Käsiraamat lasteaialapse vanematele removeMeie haiguste juured remove
NameElutähtis nimmelihas removeMidagi On Viltu, Inimtekkeliste Haiguste Tagamaad removeKuidas peatada autismiepideemia removeRaamat, mida su vanemad võinuks lugeda removeMis toimub lasteaias - Käsiraamat lasteaialapse vanematele removeMeie haiguste juured remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind21.0020.0022.0016.0019.0020.00
SaadavusLaost otsas
Lisa ostukorvi

Loe edasi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldus„Mis toimub lasteaias“ on praktiliste nõuannetega käsiraamat, mis aitab lapsevanemal mõista, mis on lasteaed ja kuidas lapsele lasteaiaga kohanemisel toeks olla. Peresid, kus lapsed alles alustavad lasteaiateed, ootavad ees suured elumuutused – see raamat aitab nendeks valmis olla. * Milliseid riideid lapsele selga panna? * Kuidas saada hakkama sellega, et laps nutab ja ei taha lasteaeda jääda? Kuidas saaks lapsevanem oma süütunde ja lapse nutuga toime tulla? * Mis on hommikuring? * Milline näeb välja lasteaiapäev? * Kuidas valmistutakse kooliks? Need on ainult mõned praktilised teemad, mida raamatus käsitletakse. Siit leiavad oma küsimustele vastused nii pered, kellel lasteaed alles ees, kui ka vanemad, kelle laps on juba lähenemas koolieale.
TootekirjeldusElutähtis nimmelihas

Jo Ann Staugaard-Jones

Füüsilise, emotsionaalse ja vaimse heaolu ühendamine

Nimmelihas on ainus lihas meie organismis, mis ühendab ülakeha alakehaga ning mille tähtsus laieneb kogu energiasüsteemile ja närvidele. Paiknedes sügaval puusaliigese ees- ja lülisamba allosas, omab suur nimmelihas keha rühi, liikumise ja üldise heaolu juures kriitilist tähtsust. Kuna meie eluviis on muutunud oluliselt istuvamaks, on nimmelihasega seotud alaselja- ja puusavalud üha enam levinud. Raamatus näidatakse, kuidas seda elutähtsat lihast harjutustega õigesti kasutada, tugevamaks muuta ja tasakaalus hoida. Uuritakse ka nimmelihase ja juuretšakra vahelist seost koos nimmelihast stimuleerivate joogapooside ja -asenditega. Kaheksakümnel värvilisel illustratsioonil kujutatakse anatoomilisi detaile ja näidatakse olulisi venitus- ja jõuharjutusi, millega inimkeha kõige olulisemat skeletilihast praktiliselt ja igakülgselt tervendada.

“Selles raamatus leidub nii kehtivaks peetavalt õpetlikku kui ka traditsioonilistest raamidest väljuvat ja vaidlusi tekitavat. Mis teebki selle lugemise huvitavaks.” Kristjan Port

“Seljavalu just selles piirkonnas juhatas ka mind 30 aasta eest jooga juurde. Täna tean, et tasakaalus nimmelihas ei lase pingetel ja stressil sinna koguneda. Nimmelihas on ehe näide sellest, kuidas kõik meie organismis on omavahel täiuslikuks tervikuks seotud, puudutades nii hingamist ja emotsioone, füüsist ja vaimu.” Virge Naeris, Tervise Alkeemia joogatreener

Raamatu sisukokkuvõte: Miks on beebidel viltused naeratused? Miks nii paljudel inimestel vaatavad silmad kõõrdi? Vastuste otsimisest sellele nähtusele kasvas välja kahe aasta pikkune uurimistöö, mis tõi ilmsiks varjatud seosed viltuste nägude ja mitmete tänapäeva kummaliste haiguste vahel. Autor analüüsib nii uusimaid teadusuuringuid kui ka metalle sisaldavate ravimite kasutuselevõtu tagajärgi 19. sajandi Inglismaal, keskendudes tänapäeva neuroloogilistele ja autoimmuunhaigustele alates autismist ja kroonilise väsimuse sündroomist kuni Alzheimeri ja Crohni tõveni. Kui selles raamatus esitatud teooriad vastavad tõele, võib 200 aastat tagasi alguse saanud metallide, mikroobide ja meditsiini ajastu olla põhjustanud kannatuste raja, mille kõrval kahvatuvad ka ajaloo kõige hullemad epideemiad. Kuid miljonite inimeste õnneks, kes pole leidnud oma kannatuste põhjust, võivad needsamad teooriad olla teejuhiks tervenemisel ja taastumisel. Raamat käsitleb järgmisi haigusi: · Aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) · Allergia · Alzheimeri tõbi · Aneemia · Astma · Autism · Crohni tõbi · Ekseem · Esimest tüüpi diabeet · Fibromüalgia · Haavandiline jämesoolepõletik · Krooniline Lyme’i tõbi · Krooniline traumaatiline entsefalopaatia · Kroonilise väsimuse sündroom · Kuulmishäired · Luupus · PANDAS/PANS · Parkinsoni tõbi · Polüskleroos · POTS · Reumatoidartriit · Sarkoidoos · Sensoorse töötluse häire · Söömishäired · Südamehaigused · Tikid · Tourette’i sündroom · Tuberoosne skleroos · ZikaRaamatus „Kuidas peatada autismiepideemia“ toob organisatsiooni Generation Rescue kaasasutaja ja vaktsiinikahjustusega autistliku lapse isa J. B. Handley esile teaduslikke tõendeid, mis seostavad vaktsiine immuunaktivatsiooniga ajus. Oma raamatuga esitab ta halastamatu ja ajakohase väljakutse USA rahvatervise süsteemile ning haiguste kontrolli- ja tõrjekeskusele anda tõese informatsiooni ja teadusuuringutega lõplik vastus autismi põhjusele. Muidu me seda laastavat epideemiat peatada ei suuda."

Raamat, mida su vanemad võinuks lugeda

(JA MILLE LUGEMISE EEST SU LAPSED SIND TÄNAVAD)

Philippa Perry

 

Kuidas olla parem lapsevanem?

Tunnustatud psühhoterapeut Philippa Perry selgitab humoorikalt ja haaravalt, millised aspektid laste kasvatuses on tõeliselt olulised ja missuguseid käitumismustreid tasuks kindlasti vältida.

„Ideaalse retsepti” asemel pakub Philippa Perry palju suuremat pilti vanema-lapse hea suhte saavutamisest ja aitab muuhulgas:

  • mõista, kuidas sinu enda kasvukeskkond lapse kasvatamist mõjutab;
  • vältida või parandada vigu, mida sa tõenäoliselt teed;
  • murda negatiivseid käitumismustreid ja harjumusi;
  • hallata nii enda kui ka lapse tundeid;
  • mõista erisuguste käitumiste tagamaid.

Oleme aastatuhandeid minevikku ja kes teab kui pikalt tulevikku ulatuvas ahelas vaid imepisikesed lülid. Õnneks suudame oma isiklikku lüli vajadusel muuta.

Dana Gulbe õppis Riia Pedagoogika- ja Haridusjuhtimise Kõrgkoolis, kus omandas koolieelse lasteasutuse õpetaja 1. taseme kõrghariduse. Samal ajal õppis ta Riias kontaktõppes 1,5 aastat Montessori pedagoogikat ja sai tunnistuse Montessori õpetaja erialal. Dana koondas oma kogemused praktilisse ja kasulikku raamatusse, et iga lapsevanem leiaks ühest kohast vastused kõigile huvipakkuvatele küsimustele, millele vastamiseks lasteaia töötajatel mõnikord paraku ressursse napib. Dana leiab, et side pere ja lasteaia vahel peaks olema veelgi tihedam kui praegu, sest koolieelne vanus on inimese isiksuse kujunemise aluseks. Pealegi võib iga lapsevanem lasteaia protsesse ja sündmusi mõistes leida endas rohkem rahu ja usaldust, mis on selle eluetapi toredaks kujunemisel eriti oluline. Raamatu sisutoimetaja Kairi Burk on lasteaiaeluga seotud juba pea 15 aastat. Esialgu lihtsalt aktiivse lapsevanemana, kellele meeldis lasteaiaeluga kursis olla ja end igakülgselt appi pakkuda. Ühel hetkel tekkis lasteaias vajadus kvalifitseeritud tööjõu järele, mis andiski tõuke läbida alustuseks põhjalik lapsehoidjate kursus ja seejärel omandada bakalaureusekraad Tallinna Ülikooli alushariduse erialal. Küsimused, mis võivad vajada lahendusi: * Millal hakata lasteaias käima? * Millised on 3 oskust, mille laps peaks enne lasteaeda selgeks saama? * Kas eralastehoid või munitsipaallasteaed? * Mis on Montessori lasteaed? * Kooliks valmistumine – kuidas saan mina abiks olla?Kes soovib aru saada haiguste juurpõhjustest, et hoiduda immuunsüsteemi pärssimisest keemiliste ravimitega, peab selle raamatu läbi lugema.“ Dr Riina Raudsik

***

Raamatu “Meie haiguste juured” autor Elke Arod on Eesti juurtega naine, kes on elanud suurema osa oma elust Prantsusmaal. Ta on pühendanud oma elu toitumisteraapiale, leevendades individuaalse toitumismuutusega meie elukeskkonnast tulenevat toksilisuse kahjulikku mõju. Tänu karmile isiklikule kogemusele on ta välja töötanud põhjalikele uuringutele tugineva nutri-detoksikoloogia meetodi, mille abiga on ta aastakümnete jooksul aidanud lugematul hulgal ainevahetus- ja käitumishäiretega inimesi.

Raamatu autor küsib, kas pole viimaks aeg tunnistada keskkonna varjatud toksiinide ja meie haiguste algpõhjuste vahelisi seoseid? Meie organism on ravimi-, põllumajandus-, toiduaine- ja muude tööstuste kaudu paljudele toksiinidele (elavhõbe, alumiinium, titaan jt) avatud ning selle tagajärjel võib avalduda peidetud raskmetallide mürgistus. Meil pole kunagi olnud nii palju autismi, allergia, degeneratiivsete ja põletikuliste haiguste, vähi ja diabeedi juhtumeid kui praegu ja me komistame ikka ja jälle keemiliste ravimite kõrvaltoimete otsa. Toitumisteraapia kasutamine avab tee elusale meditsiinile, kus ennetustööga saab igaüks oma tervist säilitada ning haigustest terveneda. Soolestiku mikrobiootat tuleb hästi toita ja kaitsta, sest tema kaitseb meie üldist heaolu.

Elke Arod on rahvusvahelise ühingu Stelior asutaja ja president, toitumise ja organismist mürkide välja viimise spetsialist ning ekspert gluteeni- ja kaseiinivaba dieedi alal.

***

„Käesolev teos on hindamatu väärtusega vanematele, kes otsivad abi ja lahendust oma lapse probleemidele ja kes ei ole nõus vastutustundetu väitega, et „saab suureks, küll kasvab välja“. Aidata tuleb nüüd ja kohe ning kaotada ei ole midagi. Võita on aga uus kvaliteet oma lapse arenguks ja miks ka mitte enese tervise turgutamiseks uute toitumisharjumuste toel.“ Anu Mäe, terapeut

„Sellised katsumused, nagu käesolevas raamatus kirjeldatakse, antakse ainult tugevatele inimestele, et nad sellest õpiks ja ülejäänud inimkonnale teed näitaksid. Loodan, et see raamat on valguskiir paljudele samade probleemide käes vaevlevate inimestele.“ 

Leelo Lusik, kooliõpetaja