Näitan kõiki 2 tulemust

 • Lady-Comp

  Hinnanguga 0 / 5
  445.00

  LIHTNE VILJAKUSE JÄLGIMINE

  Meie enimmüüdud Lady-Comp®-i toode on teaduslikult tõestatud, loomulik, hormoonivaba, eetiline raseduse vältimise / pereplaneerimise meetod, mille tõhusus on võrdne kõige populaarsemate, kuid kahjulike ja sekkuvate rasestumisvastaste meetoditega või neist isegi suurem.

  Lady-Comp® on lihtne ja mitteinvasiivne ning mõeldud koduseks kasutamiseks.

  See kõrgelt hinnatud loomulik rasestumisvastane jälgimisseade on varustatud 2 AAA patareiga ning seda saab sünkroniseerida teie arvutiga, mis annab teile vabaduse loomulikku viljakuse jälgimise viisi nautida.

  Ühinege tuhandete naistega üle kogu maailma, kes juba naudivad Lady-Compi kasutamist.

  Teie elu mugavamaks muutmiseks pakume paindlikke maksegraafikuid ning diskreetset ja turvalist pakendamist.

  Lisa korvi
 • Lady-Comp Baby

  Hinnanguga 0 / 5
  545.00

  AITAB UNISTUSTEL REALISEERUDA

  Meie uus Lady-Comp Baby® seade ei ole mitte ainult väga usaldusväärne ja efektiivne pereplaneerimise meetod, mille puhul pole vaja kasutada rasestumisvastaseid vahendeid, vaid Lady-Comp® suudab aidata ka paare, kellel on viljakusega probleeme.

  Lady-Comp Baby® maksimeerib teie võimalusi rasestuda, kuna see on varustatud unikaalse viljastumise planeerimise tarkvaraga. Lady-Comp Baby® registreerib selle, kui teil ei toimu ovulatsiooni, või selle, kui teil on hormonaalseid tasakaalutusi, mis võivad tingida varaseid raseduse katkemisi.

  Meie klientide seas korraldatud küsitlused näitasid, et 75% naistest, kes olid varasemalt oma soovide vastaselt lastetud, jäid viimaks Lady-Comp Baby® abil rasedaks.

  Pakume mugavat 4-kuulist või 6-kuulist maksegraafikut koos diskreetse ja turvalise pakendiga.

  Lisa korvi