Laos

Lady-Comp Baby

545.00

AITAB UNISTUSTEL REALISEERUDA

Meie uus Lady-Comp Baby® seade ei ole mitte ainult väga usaldusväärne ja efektiivne pereplaneerimise meetod, mille puhul pole vaja kasutada rasestumisvastaseid vahendeid, vaid Lady-Comp® suudab aidata ka paare, kellel on viljakusega probleeme.

Lady-Comp Baby® maksimeerib teie võimalusi rasestuda, kuna see on varustatud unikaalse viljastumise planeerimise tarkvaraga. Lady-Comp Baby® registreerib selle, kui teil ei toimu ovulatsiooni, või selle, kui teil on hormonaalseid tasakaalutusi, mis võivad tingida varaseid raseduse katkemisi.

Meie klientide seas korraldatud küsitlused näitasid, et 75% naistest, kes olid varasemalt oma soovide vastaselt lastetud, jäid viimaks Lady-Comp Baby® abil rasedaks.

Pakume mugavat 4-kuulist või 6-kuulist maksegraafikut koos diskreetse ja turvalise pakendiga.

Kirjeldus

 

KES LADY-COMPI VÄLJA ARENDAS?

Lady-Comp arendati välja ettevõttess Valley Electronics GmbH Saksamaal, günekoloogidest, tarkvaraspetsialistidest, elektroonikaekspertidest ja disaineritest koosnevas meeskonnas. Seadme praktilise kasutamise kogemused ning selle tõendatud edukus in vivo on samuti olulise panuse andnud. Viljakusealaseid teadmisi sisaldavat elektroonilist „aju“ ning teisi komponente toodavad juhtivad tarnijad üle kogu maailma. Projekti toetas Saksamaa Föderaalne Teaduse ja Tehnoloogia Ministeerium

MU TSÜKLID ON EBAREAGULAARSED. KAS SAAN SIISKI LADY-COMPI KASUTADA?

Jah. Seadmed on loodud varieeruvate pikkustega tsüklitega toimetulekuks ilma ohutusriski tekitamata. Lady-Comp ei vaja näitude usaldusväärseks töötlemiseks isegi tsükli minimaalse või maksimaalse päevade arvu sisestamist. Väga suured kõikumised (mitmete kuude pikkuses) võivad ainult seadme kasutamise mõnevõrra vähem paindlikuks muuta, kuna see põhjustab suuremat „punaste“ päevade arvu, kuid see ei tekita ohutusriski. Mitmete päevade pikkused kõikumised pole üldse probleemiks.

Palun võtke meiega ühendust, et saaksime teid nõustada ning teile täpseid soovitusi anda.

MIS JUHTUB SIIS, KUI MUL JÄÄB MÕNI NÄIT VAHELE?

Suurt mitte midagi. Sisemiselt säilitatud info alusel on Lady-Comp suuteline usaldusväärselt puuduoleva sisendi formuleerima. Kuigi soovitame teil mõõta oma temperatuuri väga regulaarselt, et saaksite oma viljaka perioodi kindlaks määrata võimalikult täpselt, ei vähenda mõne näidu vahele jätmine toote ohutust. Kui teil jääb mõne näidu sisestamine haiguse tõttu vahele, taastab Lady-Comp normaalolukorra kiirelt.

MILLAL VÕIN LADY-COMPI KASUTAMIST ALUSTADA?

Kohe pärast seadme kätte saamist. Kui te olete just lõpetanud rasestumisvastaste tablettide kasutamise, võite seadet kas kohe kasutama hakata või oodata oma esimese päris menstruatsiooni alguseni. Maksimaalne ohutus on alati tagatud.

KUST MA OMA KEHATEMPERATUURI MÕÕDAN?

Keele alt.

KAS SEADMEGA ON KAASAS KÕIK, MIDA VAJAN, SEALHULGAS ÕIGE VOOLUADAPTER?

Jah, te saate seadet kohe pärast selle lahti pakkimist kasutama hakata.

KAS HAIGUSED VÄHENDAVAD ARVUTI USALDUSVÄÄRSUST?

Ei. Haigusest tingitud kehatemperatuuri tõusu tulemusel kuvab seade näitu „F“. Neil päevadel on viljakusindikaator kollane. Parim lahendus on oma kehatemperatuuri haiguse ajal mitte mõõta. Pärast seda võite oma kehatemperatuuri mõõtmisega tavapärasel moel jätkata.

MIS ON LOOMULIK PEREPLANEERIMINE?

Loomuliku pereplaneerimise meetodite hulka kuuluvad kõik loomulikud ja mitteinvasiivsed, tervisesõbralikud raseduse vältimise või rasestumise viisid, milleks kasutatakse efektiivseid viljakuse teadvustamise meetodeid. Selle vastandiks on erinevad keemilised või füüsilised raseduse ennetamise meetodid, mis suruvad alla keha normaalseid funktsioone. Rohkem põhjuseid, miks loomulike meetodite kasuks otsustamine peaks olema loogiline valik, leiate siit:

KAS LADY-COMPIL ON ISO JA CE HEAKSKIIDUD? KAS SELLEL ON DEKRA SERTIFIKATSIOON?

Jah, Lady-Comp on ISO sertifikaadiga. Jah, Lady-Compil on DEKRA sertifikaat (valdkond: elektrooniliste loomuliku pereplaneerimise ja loomuliku raseduse ennetamise seadmete töötlemine, tootmine ja turustamine).

KAS MINU NÄIDUD VÕIVAD KADUMA MINNA?

Ei. Lady-Comp on kaitstud voolukatkestuste ja pingekõikumiste eest. Kui toide kaob, säilib kogu info jäävalt seadme mälus. Isegi kellaaja, kuupäeva ja aasta info arvestamine jätkub lõpmatult ka siis, kui puudub otsene akutoide. Samuti pole võimalik infot kogemata kustutada näiteks siis, kui lapsed seadmega mängima juhtuvad.

MA MAGAN ÜSNA EBAREGULAARSETEL AEGADEL (VAHETUSTEGA TÖÖ, ÖÖSEL ÄRKAMINE, NÄDALAVAHETUSTEL PIKALT MAGAMINE JNE). KAS SAAN SIISKI LADY-COMPI KASUTADA?

Jah. Tegelikult töötatigi uus Chip III põlvkonna Lady-Comp välja täpselt sellist tüüpi naistele. Tänu selle väga pikale kuuetunnisele mõõteperioodile saavad öösel mitmeid kordi ärkavad naised (näiteks beebide või väikelaste emad) peaaegu alati oma kehatemperatuuri mõõta pärast ärkamist, kas siis oma tavapärasel ärkamisajal või öösel enne lapse eest hoolitsemist (kuna näidu võtmine võtab ainult 30 sekundit, ei tohiks see probleemiks olla). Kui töötate vahetustega või soovite pikemalt magada, võite mõõteperioodi mis tahes ajal tsükli jooksul muuta, seadistades äratuskella vastavalt. Sel viisil võite ühel päeval oma kehatemperatuuri mõõta kell 7 hommikul ning järgmisel päeval kell 2 päeval, tingimusel, et te just sel hetkel ärkasite. See tähendab, et Lady-Compi on võimalik kohandada vastavalt teie igapäevastele vajadustele.

MUL ON VÄIKE LAPS, MIS TÄHENDAB, ET PEAN ÖÖ JOOKSUL TIHTI ÄRKAMA. KAS VÕIN SIISKI LADY-COMPI KASUTADA?

Jah. Loomuliku pereplaneerimise põhireegliks on, et naine peab enne oma basaaltemperatuuri mõõtmist olema vähemalt viis järjestikust tundi maganud. Põhimõtteliselt rakendub see reegel ainult numbrite koguarvule, ehk kui naine on maganud vaid neli tundi, sest läks voodisse alles kell 2 öösel ning pidi ärkama kell 6 hommikul, ei tohiks ta sel päeval oma kehatemperatuuri mõõta. See ei tekita probleeme. Lady-Comp on loodud automaatselt vahele jäänud näite asendama seni, kuni vahele jätmine ei saa reegliks. Mis saab siis, naine on viis tundi maganud, kuid need viis tundi pole järjestikused, sest ta pidi selle perioodi jooksul last toitma? Tavaliselt on kehatemperatuuri mõõtmine ka siis ohutu. Paljud kliendid on selles olukorras ning saavad sellega hästi hakkama. Siiski pole sellele küsimusele üldkehtivat vastust. See oleneb alati teie konkreetsest juhtumist. Põhimõtteliselt on võimalikud järgnevad olukorrad. Te pidite ärkama enne oma tavapärast ärkamisaega, kuid mõõteperioodi jooksul (näiteks kuni 3 tundi enne ärkamisaega; perioodi märgib termomeetri sümbol). Sellisel juhul mõõtke oma temperatuuri lihtsalt kohe. Kui olete maganud mõned tunnid ning teie laps ärkab ENNE mõõteperioodi, peaks olema piisavalt aega, et saate pärast lapse eest hoolitsemist tagasi magama minna. Sellisel juhul peaksite enne oma kehatemperatuuri mõõtmist olema maganud vähemalt veel ühe tunni. Hea mõte võib olla korraldada asju nii, et te ei peaks üldse üles tõusma (näiteks hoidke oma last enda magamistoas ning kõiki vajalikke esemeid käepärast). Kui te tõesti mõnikord öö läbi üleval olete, võite ühe näidu võtmise probleemivabalt vahele jätta. Pole mingit põhjust karta, et ohutuse tase oleks vähenenud. Näiduvigade rohkus põhjustab lihtsalt kergelt lühenenud rohelise tule faasi, mis muutub hiljem järk-järgult normaalseks. Tavaliselt tekib kasutajatel üsna kiirelt mõistmine, millal on mõõtmine vajalik ning millal võib selle vahele jätta. Kui olete mingil hetkel siiski ebakindel, oleme alati valmis teid aitama.

MUL HAKKAB VARSTI MENOPAUS. KAS OLEKS SIISKI MÕISTLIK LADY-COMPI KASUTAMA HAKATA?

Jah, isegi siis töötab seade väga usaldusväärselt. Aeg-ajalt tekkivad viivitused ovulatsioonis või ovulatsiooni puudumine panevad seadet kollast tuld näitama. See aitab tegelikult naistel näha, kuidas nende tsüklid muutuvad. Isegi rahaliselt tasub Lady-Compi ostmine teie jaoks siiski ära. Kuna meie tooted on äärmiselt vastupidavad, saate Lady-Compi hõlpsalt kellelegi maha müüa, kui teil seda enam endal vaja ei ole.

VÄGA UNETU ÖÖ VÕI ALKOHOLI TARBIMINE VÕIVAD NÄITE MUUTA. KAS SAAN SIISKI SEADMELE KINDEL OLLA?

Jah. Kui teie näitu mõjutab kehv öö või suurtes kogustes alkoholi tarbimine (näidu aeg-ajalt mitte võtmine ei ole probleemiks), siis ei tähenda see seda, et indikaator oleks ebausaldusväärne. Lady-Comp reageerib vastavalt teie tsükli faasile. Näitu kas tunnistatakse ning ignoreeritakse erandina või kuvab seade ettevaatuse mõttes järgmisel päeval kollast või punast tuld.

SPERMA ELUEA TÕTTU ALGAB VILJAKAS AEG TEGELIKULT VIIS PÄEVA ENNE OVULATSIOONI. KAS VILJAKUSE NÄIDIK VÕTAB SEDA LISAAEGA ARVESSE?

Jah, arvuti võtab viljakate või mitteviljakate perioodide näitamisel arvesse sperma maksimaalset viiepäevast eluaega.

KAS SAAN LADY-COMPI AKUTOITEL KASUTADA?

Jah, Lady-Compiga on kaasas integreeritud laetav aku ning eraldi toitejuhe. Sel moel saate seadet kasutada ka matkama minnes. Te saate seadet kasutada umbes kaks kuud järjest, enne kui akut taaslaadida tuleb.

KAS MA SAAN OMA LADY-COMPI PLANEERIMISTARKVARAGA UUENDADA?

Jah. Lady-Compi on võimalik mis tahes ajahetkel meie spetsiaalse planeerimistarkvaraga uuendada. Baby-Comp aitab kaasa pereplaneerimisele ning vähenenud viljakuse korral. See mitte ainult ei prognoosi väga täpselt teie kõige viljakamaid päevi, vaid registreerib ka selle, kui teil ei toimu ovulatsiooni või teil esineb hormonaalset tasakaalutust (kollakeha häireid). Meie klientide seas korraldatud küsitlused näitavad, et 75% naistest, kes olid varasemalt soovimatult lastetud, rasestusid viimaks Baby-Compi abil.

KAS SEADE TULEB REISIMISEL TOIME AJAVAHEDEGA?

Väga hästi. Te saate lihtsalt seadme kella oma sihtpunkti kohaliku kellaaja järgi ümber seadistada ning mõõtmist tavapärasel moel jätkata. Seadme kaasa võtmine lennureisidele ei ole samuti probleemiks olenemata sellest, kas hoiate seda kohvris või käsipagasis.

KUIDAS ERINEB SEE TOODE TEISTEST RASEDUSE ENNETAMISE / PEREPLANEERIMISE ARVUTITEST?

Loomulikult oleneb see sellest, millise tootega seadet võrdlete. Erinevusteks võivad olla näiteks mõned järgnevatest asjaoludest. Lady-Comp pakub äärmiselt kõrget ohutuse taset – 99,3–99,4%. Lady-Compi iseloomustab kõrge kvaliteet ja vastupidavus (pidage meeles meie teenusegarantiid). Lady-Comp on varustatud eelsalvestatud infoga 900 000 tsükli kohta ning sellel on tipptasemel mõõtesüsteem, mis ei luba mitte mingisuguseid mõõtevigu. Väärast kasutamisest tingitud vähenenud usaldusväärsus on praktiliselt võimatu. Kehatemperatuuri mõõtmine ei võta aega kauem kui umbes 30 sekundit. Kehatemperatuuri mõõtmine on võimalik kuuetunnise perioodi jooksul. Ka vahetusega töötajad saavad edukalt seda toodet kasutada. Mõõteperioodi muutmiseks peate vaid äratuskella sobivalt seadistama ning selle võib seadistada erinevale ajale ka iga päev, kui seda peaks tarvis olema. Sel viisil võite soovi korral ka kauem magada. Teil pole vaja seadet ümber seadistada, Lady-Comp teeb seda teie eest. Lady-Compi on võimalik kasutada täielikult olenemata teie tsükli kestusest. Puudub tsükli kestuste limiit. Te teete ühekordse ostu ning puuduvad lisakulud. Kliendid saavad olla kindlad, et personaalset tuge pakutakse igal ajal. Isegi aastaid pärast ostu sooritamist võite mis tahes küsimustes meie poole pöörduda.

MIKS TOIMIVAD RASESTUMISVASTASED TABLETID JA EMAKASISESED VAHENDID NAGU MIRENA (SPIRAAL) SAGELI EMBRÜO PESASTUMIST TAKISTAVALT?

On väga oluline olla teadlik mõningatest Mirenat, teisi emakasiseseid vahendeid (spiraale) ja hormoontablette puudutavatest asjaoludest, mida avalikes debattides väga sageli ei mainita. Hormonaalsed rasestumisvastased vahendid toimivad väga sageli implanteerumise vastaselt – nende kasutamise ajal võib naisel siiski toimuda „läbimurdeovulatsioon“, mida juhtub sageli. Naise kehas võib tekkida viljastatud embrüo, mis sünteetiliste hormoonide tõttu ei saa emaka limaskestale kinnituda. See kolmas hormoontablettide mehhanism ennetab embrüo implanteerumist ning pole naistele nähtav. Sama kehtib ka emakasiseste vahendite (spiraalide) ja sarnaste hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite puhul. Rohkem põhjuseid, miks mis tahes hormoontablette ning emakasiseseid vahendeid mitte kasutada, leiate siit ja siit.

KAS NOORED NAISED / TÜDRUKUD VÕIVAD SAMUTI LADY-COMPI KASUTADA?

Pole olemas miinimumnõuet selle osas, mis vanusest alates Lady-Compi kasutada võib, kui naisel on tekkinud ovulatsioonid ja menstruatsioonitsükkel.

Lady-Comp võib anda noortele naistele ka parema arusaamise viljakusest ning loomulikust viljakuse teadvustamisest ja loomulikest pereplaneerimise meetoditest, mis aitavad loomulikul viisil rasedust planeerida või vältida ilma, et oleks tarvis kasutada hormonaalseid või invasiivseid rasestumisvastaseid vahendeid, ning olla oma kehast teadlikum.

KUI PIKK ON TARNAEG?

Tavaliselt 3–4 päeva. Te võite tellida ka kiirtarne, mis garanteerib tarne 1–2 päeva jooksul.

KUI OHUTU LADY-COMP ON?

Tänu Pearli indeksile 0,7 on Lady-Comp sama ohutu kui teised populaarsed rasestumisvastased vahendid. Seda on kinnitanud mitmed iseseisvad uuringud. Kõige olulisem on see, et see Pearli indeks ei ole mingi hüpoteetiline eeldus, vaid mitmete tootjast sõltumatute uuringute tulemus. Kõige ulatuslikum neist uuringutest korraldati Düsseldorfi ülikooli naistekliinikus Saksamaal.

MA JUST SÜNNITASIN NING VEEL IMETAN. MILLAL OLEKS MÕISTLIK LADY-COMPI KASUTAMA HAKATA?

Kuna loomuliku pereplaneerimise aluseks on ovulatsioonihetke ära tundmine, on mõistlik seadet kasutama hakata siis, kui teil jälle ovulatsioonid toimuvad. See tähendab, et võite seadet kasutama hakata siis, kui teil on olnud esimene menstruatsioon.

KAS PEAN END ALATI LADY-COMPIL ÄRATADA LASKMA VÕI VÕIN OMA KEHATEMPERATUURI MÕÕTA KA SIIS, KUI ÄRATUSKELLA POLE SEADISTATUD?

Äratuskella seadistamine pole temperatuuri mõõtmiseks oluline.

MEDITSIINIS JA TEHNOLOOGIAS TOIMUB PIDEV PROGRESS. KAS LADY-COMP AEGUB MÕNE AASTA JOOKSUL?

Ei. Seadet on pidevalt parendatud alates 1986. aastast ning on tehtud olulisi edasiarendusi uurimate teaduslike leidude alusel. Uue põlvkonna Lady-Compi seadmete turule tulekul saavad kasutajad alati soovi korral lasta oma olemasolevatele seadmetele kõige uuema kiibi paigaldada. Teie personaalseid näite see ei mõjuta.

KUIDAS LADY-COMP VÄLJA NÄEB NING KUI SUUR SEE ON?

Leiate pilte Lady-Compi seadmest meie kodulehelt. Seade on must-valge ning mündiroheliste nuppudega. Selle läbimõõt on ainult umbes 9 cm (3,5 tolli) ning see on väga lame – kõrgusega umbes 2,7 cm (1 toll). Mõõteandur on paigutatud ohutult seadme küljele ning sellel on mündiroheline spiraaljuhe (ei lähe sõlme), mis on kinnitatud seadme põhja. Lady-Comp kaalub koos akudega umbes 130 g. Sel viisil mahub Lady-Comp hõlpsalt igale öökapile ning igasse käekotti.

MIS ON PEARLI INDEKS?

Pearli indeks näitab konkreetse rasestumisvastase meetodi usaldusväärsust. Juhul kui 100 naist kasutavad X meetodit ühe aasta vältel ning üks neist rasestub olenemata meetodi korrektsest kasutamisest, on seadmel metoodiline Pearli indeks 1. On oluline mitte ajada segi metoodilist Pearli indeks ja tarvituse Pearli indeksit. Metoodiline Pearli indeks näitab seda, kui turvaline on antud meetod korrektse kasutamise korral, samas kui tarvituse Pearli indeks märgib ka soovimatute raseduste hulka kasutusreeglite eiramise tõttu. Lady-Compi puhul tähendaks see seda, et paaril oli kaitsmata vahekord olenemata sellest, et seade näitas punast tuld. Sel põhjusel võivad sama rasestumisvastase meetodi Pearli indeksid kõikuda. Lady-Compi puhul on see näit järgnev: tingimusel, et seadme indikaatoreid järgitakse nõuetekohaselt, on Lady-Compi Pearl indeks 0,7, mis on sarnane teiste populaarsete rasestumisvastaste meetodite Pearli indeksile.

MILLAL VÕIN MITTEVILJATU PERIOODI INDIKAATORIT USALDAMA HAKATA?

Juba esimesest kasutuspäevast. See on võimalik tänu mällu eelnevalt sisestatud 900 000 tsükli näitudele.

MIKS SEE MEETOD PÕHINEB VAID TEMPERATUURI MÕÕTMISEL? KAS MÕISTLIK POLEKS SISESTADA KA MUUD INFOT NAGU NÄITEKS EMAKAKAELA LIMA SEISUNDIT?

Uuringud, mille käigus võrreldi Lady-Compi kasutajaid kasutajatega, kes pidasid silmas ka muid tunnuseid, on näidanud, et muud tunnused, nagu näiteks lima või menstruatsioonidevahelised valud, ei omanud mingeid eeliseid, vaid tegelikult põhjustasid rohkem ebakindlust ning mõningatel juhtudel isegi vähendasid rasestumisvastast kaitset. Lisaks ei näidanud need uuringud erinevust naiste vahel, kellel oli kogemusi loomulikus pereplaneerimises, ning naiste vahel, kellel neid teadmisi polnud. Seetõttu otsustasid arendajat mitte lisainfot kaasata. Tegelikult oleks toote unikaalset 99,3% usaldusväärsust keeruline ületada.

KAS SAAN TELLIMUSE KINNITUSE E-POSTI TEEL?

Jah, tavaliselt saabub kinnitus ühe päeva jooksul. Kui te pole kinnitust 48 tunni jooksul saanud, esitage palun päring selle kohta, kas toode on nõuetekohaselt postitatud.

KAS INDIKAATOR ON ÕIGE KA SIIS, KUI MA VÕTAN RAVIMEID?

See oleneb sellest, kas te võtate lihtsalt aeg-ajalt tavalisi valuvaigisteid, mis ei ole absoluutselt probleemiks, või võtate ravimeid pikema aja jooksul. Siis peaksite küsima oma arstilt või apteekrilt, kas see mõjutab teie kehatemperatuuri. Sellisel juhul peaksite oma kehatemperatuuri sel ajal mõõtmata jätma, muul juhul võite mõõtmist tavapärasel moel jätkata.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Võrdle tooteid

Lady-Comp Baby removePearly 2 removeFOOLHAPE – bioaktiivne removePerfect PFE viibrik removeViibrik Elise removeLipovitac – 0,5L remove
NameLady-Comp Baby removePearly 2 removeFOOLHAPE – bioaktiivne removePerfect PFE viibrik removeViibrik Elise removeLipovitac – 0,5L remove
PiltKohatäide
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind545.00345.0011.0099.00119.0030.00
Saadavus
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldusAITAB UNISTUSTEL REALISEERUDA Meie uus Lady-Comp Baby® seade ei ole mitte ainult väga usaldusväärne ja efektiivne pereplaneerimise meetod, mille puhul pole vaja kasutada rasestumisvastaseid vahendeid, vaid Lady-Comp® suudab aidata ka paare, kellel on viljakusega probleeme. Lady-Comp Baby® maksimeerib teie võimalusi rasestuda, kuna see on varustatud unikaalse viljastumise planeerimise tarkvaraga. Lady-Comp Baby® registreerib selle, kui teil ei toimu ovulatsiooni, või selle, kui teil on hormonaalseid tasakaalutusi, mis võivad tingida varaseid raseduse katkemisi. Meie klientide seas korraldatud küsitlused näitasid, et 75% naistest, kes olid varasemalt oma soovide vastaselt lastetud, jäid viimaks Lady-Comp Baby® abil rasedaks. Pakume mugavat 4-kuulist või 6-kuulist maksegraafikut koos diskreetse ja turvalise pakendiga.Bioaktiivsed foolhappe kapslid aitavad kaasa normaalsele vereloomele, homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele, psühholoogilistele funktsioonidele, immuunsüsteemi normaalsele talitusele ja väsimuse ning kurnatuse vähendamisele.Vaagnapõhjalihaste treenimine suurendab nende tundlikkust, aitab leevendada lekkeprobleeme ja ennetada vanusega kaasneda võivaid tervisemuresid.Viibrik Elise on kodukasutajale mõeldud seade vaagnapõhjalihaste treenimiseks. Neli kliiniliselt testitud programmi aitavad leevendada ja ravida ebamugavaid lekkeprobeeme (stress-, sund- ja segainkontinentsi), lõdvestada pinges lihaseid ning suurendada seksuaalset tundlikkust. Seadmel on laetav liitium-ioonaku. Viibrikud on uriinipidamatuse ravis ühed efektiivseimad vahendid, sest nad pakuvad probleemile diskreetset, taskukohast ja pikaajalist lahendust. Viibrik Elise standardkomplektis on kaasas vaginaalotsik. Roojainkontinentsi ja erektsioonihäirete leevendamiseks saab seadet kasutada ka anaalotsikuga.Lipovitac Originaal on lapsesõbralik  liposomaalne jook mis sisaldab nii L-askorbiinhapet kui ka magneesium L-askorbaati. Magneesium L-askorbaat, mitte happelise C-vitamiini soolana, teeb joogi mõnusaks mitte üleliia hapukaks ja kõhule vastuvõtlikumaks. Säilitamine: hoida külmikus.        
Tootekirjeldus'   KES LADY-COMPI VÄLJA ARENDAS? Lady-Comp arendati välja ettevõttess Valley Electronics GmbH Saksamaal, günekoloogidest, tarkvaraspetsialistidest, elektroonikaekspertidest ja disaineritest koosnevas meeskonnas. Seadme praktilise kasutamise kogemused ning selle tõendatud edukus in vivo on samuti olulise panuse andnud. Viljakusealaseid teadmisi sisaldavat elektroonilist „aju“ ning teisi komponente toodavad juhtivad tarnijad üle kogu maailma. Projekti toetas Saksamaa Föderaalne Teaduse ja Tehnoloogia Ministeerium MU TSÜKLID ON EBAREAGULAARSED. KAS SAAN SIISKI LADY-COMPI KASUTADA? Jah. Seadmed on loodud varieeruvate pikkustega tsüklitega toimetulekuks ilma ohutusriski tekitamata. Lady-Comp ei vaja näitude usaldusväärseks töötlemiseks isegi tsükli minimaalse või maksimaalse päevade arvu sisestamist. Väga suured kõikumised (mitmete kuude pikkuses) võivad ainult seadme kasutamise mõnevõrra vähem paindlikuks muuta, kuna see põhjustab suuremat „punaste“ päevade arvu, kuid see ei tekita ohutusriski. Mitmete päevade pikkused kõikumised pole üldse probleemiks. Palun võtke meiega ühendust, et saaksime teid nõustada ning teile täpseid soovitusi anda. MIS JUHTUB SIIS, KUI MUL JÄÄB MÕNI NÄIT VAHELE? Suurt mitte midagi. Sisemiselt säilitatud info alusel on Lady-Comp suuteline usaldusväärselt puuduoleva sisendi formuleerima. Kuigi soovitame teil mõõta oma temperatuuri väga regulaarselt, et saaksite oma viljaka perioodi kindlaks määrata võimalikult täpselt, ei vähenda mõne näidu vahele jätmine toote ohutust. Kui teil jääb mõne näidu sisestamine haiguse tõttu vahele, taastab Lady-Comp normaalolukorra kiirelt. MILLAL VÕIN LADY-COMPI KASUTAMIST ALUSTADA? Kohe pärast seadme kätte saamist. Kui te olete just lõpetanud rasestumisvastaste tablettide kasutamise, võite seadet kas kohe kasutama hakata või oodata oma esimese päris menstruatsiooni alguseni. Maksimaalne ohutus on alati tagatud. KUST MA OMA KEHATEMPERATUURI MÕÕDAN? Keele alt. KAS SEADMEGA ON KAASAS KÕIK, MIDA VAJAN, SEALHULGAS ÕIGE VOOLUADAPTER? Jah, te saate seadet kohe pärast selle lahti pakkimist kasutama hakata. KAS HAIGUSED VÄHENDAVAD ARVUTI USALDUSVÄÄRSUST? Ei. Haigusest tingitud kehatemperatuuri tõusu tulemusel kuvab seade näitu „F“. Neil päevadel on viljakusindikaator kollane. Parim lahendus on oma kehatemperatuuri haiguse ajal mitte mõõta. Pärast seda võite oma kehatemperatuuri mõõtmisega tavapärasel moel jätkata. MIS ON LOOMULIK PEREPLANEERIMINE? Loomuliku pereplaneerimise meetodite hulka kuuluvad kõik loomulikud ja mitteinvasiivsed, tervisesõbralikud raseduse vältimise või rasestumise viisid, milleks kasutatakse efektiivseid viljakuse teadvustamise meetodeid. Selle vastandiks on erinevad keemilised või füüsilised raseduse ennetamise meetodid, mis suruvad alla keha normaalseid funktsioone. Rohkem põhjuseid, miks loomulike meetodite kasuks otsustamine peaks olema loogiline valik, leiate siit: KAS LADY-COMPIL ON ISO JA CE HEAKSKIIDUD? KAS SELLEL ON DEKRA SERTIFIKATSIOON? Jah, Lady-Comp on ISO sertifikaadiga. Jah, Lady-Compil on DEKRA sertifikaat (valdkond: elektrooniliste loomuliku pereplaneerimise ja loomuliku raseduse ennetamise seadmete töötlemine, tootmine ja turustamine). KAS MINU NÄIDUD VÕIVAD KADUMA MINNA? Ei. Lady-Comp on kaitstud voolukatkestuste ja pingekõikumiste eest. Kui toide kaob, säilib kogu info jäävalt seadme mälus. Isegi kellaaja, kuupäeva ja aasta info arvestamine jätkub lõpmatult ka siis, kui puudub otsene akutoide. Samuti pole võimalik infot kogemata kustutada näiteks siis, kui lapsed seadmega mängima juhtuvad. MA MAGAN ÜSNA EBAREGULAARSETEL AEGADEL (VAHETUSTEGA TÖÖ, ÖÖSEL ÄRKAMINE, NÄDALAVAHETUSTEL PIKALT MAGAMINE JNE). KAS SAAN SIISKI LADY-COMPI KASUTADA? Jah. Tegelikult töötatigi uus Chip III põlvkonna Lady-Comp välja täpselt sellist tüüpi naistele. Tänu selle väga pikale kuuetunnisele mõõteperioodile saavad öösel mitmeid kordi ärkavad naised (näiteks beebide või väikelaste emad) peaaegu alati oma kehatemperatuuri mõõta pärast ärkamist, kas siis oma tavapärasel ärkamisajal või öösel enne lapse eest hoolitsemist (kuna näidu võtmine võtab ainult 30 sekundit, ei tohiks see probleemiks olla). Kui töötate vahetustega või soovite pikemalt magada, võite mõõteperioodi mis tahes ajal tsükli jooksul muuta, seadistades äratuskella vastavalt. Sel viisil võite ühel päeval oma kehatemperatuuri mõõta kell 7 hommikul ning järgmisel päeval kell 2 päeval, tingimusel, et te just sel hetkel ärkasite. See tähendab, et Lady-Compi on võimalik kohandada vastavalt teie igapäevastele vajadustele. MUL ON VÄIKE LAPS, MIS TÄHENDAB, ET PEAN ÖÖ JOOKSUL TIHTI ÄRKAMA. KAS VÕIN SIISKI LADY-COMPI KASUTADA? Jah. Loomuliku pereplaneerimise põhireegliks on, et naine peab enne oma basaaltemperatuuri mõõtmist olema vähemalt viis järjestikust tundi maganud. Põhimõtteliselt rakendub see reegel ainult numbrite koguarvule, ehk kui naine on maganud vaid neli tundi, sest läks voodisse alles kell 2 öösel ning pidi ärkama kell 6 hommikul, ei tohiks ta sel päeval oma kehatemperatuuri mõõta. See ei tekita probleeme. Lady-Comp on loodud automaatselt vahele jäänud näite asendama seni, kuni vahele jätmine ei saa reegliks. Mis saab siis, naine on viis tundi maganud, kuid need viis tundi pole järjestikused, sest ta pidi selle perioodi jooksul last toitma? Tavaliselt on kehatemperatuuri mõõtmine ka siis ohutu. Paljud kliendid on selles olukorras ning saavad sellega hästi hakkama. Siiski pole sellele küsimusele üldkehtivat vastust. See oleneb alati teie konkreetsest juhtumist. Põhimõtteliselt on võimalikud järgnevad olukorrad. Te pidite ärkama enne oma tavapärast ärkamisaega, kuid mõõteperioodi jooksul (näiteks kuni 3 tundi enne ärkamisaega; perioodi märgib termomeetri sümbol). Sellisel juhul mõõtke oma temperatuuri lihtsalt kohe. Kui olete maganud mõned tunnid ning teie laps ärkab ENNE mõõteperioodi, peaks olema piisavalt aega, et saate pärast lapse eest hoolitsemist tagasi magama minna. Sellisel juhul peaksite enne oma kehatemperatuuri mõõtmist olema maganud vähemalt veel ühe tunni. Hea mõte võib olla korraldada asju nii, et te ei peaks üldse üles tõusma (näiteks hoidke oma last enda magamistoas ning kõiki vajalikke esemeid käepärast). Kui te tõesti mõnikord öö läbi üleval olete, võite ühe näidu võtmise probleemivabalt vahele jätta. Pole mingit põhjust karta, et ohutuse tase oleks vähenenud. Näiduvigade rohkus põhjustab lihtsalt kergelt lühenenud rohelise tule faasi, mis muutub hiljem järk-järgult normaalseks. Tavaliselt tekib kasutajatel üsna kiirelt mõistmine, millal on mõõtmine vajalik ning millal võib selle vahele jätta. Kui olete mingil hetkel siiski ebakindel, oleme alati valmis teid aitama. MUL HAKKAB VARSTI MENOPAUS. KAS OLEKS SIISKI MÕISTLIK LADY-COMPI KASUTAMA HAKATA? Jah, isegi siis töötab seade väga usaldusväärselt. Aeg-ajalt tekkivad viivitused ovulatsioonis või ovulatsiooni puudumine panevad seadet kollast tuld näitama. See aitab tegelikult naistel näha, kuidas nende tsüklid muutuvad. Isegi rahaliselt tasub Lady-Compi ostmine teie jaoks siiski ära. Kuna meie tooted on äärmiselt vastupidavad, saate Lady-Compi hõlpsalt kellelegi maha müüa, kui teil seda enam endal vaja ei ole. VÄGA UNETU ÖÖ VÕI ALKOHOLI TARBIMINE VÕIVAD NÄITE MUUTA. KAS SAAN SIISKI SEADMELE KINDEL OLLA? Jah. Kui teie näitu mõjutab kehv öö või suurtes kogustes alkoholi tarbimine (näidu aeg-ajalt mitte võtmine ei ole probleemiks), siis ei tähenda see seda, et indikaator oleks ebausaldusväärne. Lady-Comp reageerib vastavalt teie tsükli faasile. Näitu kas tunnistatakse ning ignoreeritakse erandina või kuvab seade ettevaatuse mõttes järgmisel päeval kollast või punast tuld. SPERMA ELUEA TÕTTU ALGAB VILJAKAS AEG TEGELIKULT VIIS PÄEVA ENNE OVULATSIOONI. KAS VILJAKUSE NÄIDIK VÕTAB SEDA LISAAEGA ARVESSE? Jah, arvuti võtab viljakate või mitteviljakate perioodide näitamisel arvesse sperma maksimaalset viiepäevast eluaega. KAS SAAN LADY-COMPI AKUTOITEL KASUTADA? Jah, Lady-Compiga on kaasas integreeritud laetav aku ning eraldi toitejuhe. Sel moel saate seadet kasutada ka matkama minnes. Te saate seadet kasutada umbes kaks kuud järjest, enne kui akut taaslaadida tuleb. KAS MA SAAN OMA LADY-COMPI PLANEERIMISTARKVARAGA UUENDADA? Jah. Lady-Compi on võimalik mis tahes ajahetkel meie spetsiaalse planeerimistarkvaraga uuendada. Baby-Comp aitab kaasa pereplaneerimisele ning vähenenud viljakuse korral. See mitte ainult ei prognoosi väga täpselt teie kõige viljakamaid päevi, vaid registreerib ka selle, kui teil ei toimu ovulatsiooni või teil esineb hormonaalset tasakaalutust (kollakeha häireid). Meie klientide seas korraldatud küsitlused näitavad, et 75% naistest, kes olid varasemalt soovimatult lastetud, rasestusid viimaks Baby-Compi abil. KAS SEADE TULEB REISIMISEL TOIME AJAVAHEDEGA? Väga hästi. Te saate lihtsalt seadme kella oma sihtpunkti kohaliku kellaaja järgi ümber seadistada ning mõõtmist tavapärasel moel jätkata. Seadme kaasa võtmine lennureisidele ei ole samuti probleemiks olenemata sellest, kas hoiate seda kohvris või käsipagasis. KUIDAS ERINEB SEE TOODE TEISTEST RASEDUSE ENNETAMISE / PEREPLANEERIMISE ARVUTITEST? Loomulikult oleneb see sellest, millise tootega seadet võrdlete. Erinevusteks võivad olla näiteks mõned järgnevatest asjaoludest. Lady-Comp pakub äärmiselt kõrget ohutuse taset – 99,3–99,4%. Lady-Compi iseloomustab kõrge kvaliteet ja vastupidavus (pidage meeles meie teenusegarantiid). Lady-Comp on varustatud eelsalvestatud infoga 900 000 tsükli kohta ning sellel on tipptasemel mõõtesüsteem, mis ei luba mitte mingisuguseid mõõtevigu. Väärast kasutamisest tingitud vähenenud usaldusväärsus on praktiliselt võimatu. Kehatemperatuuri mõõtmine ei võta aega kauem kui umbes 30 sekundit. Kehatemperatuuri mõõtmine on võimalik kuuetunnise perioodi jooksul. Ka vahetusega töötajad saavad edukalt seda toodet kasutada. Mõõteperioodi muutmiseks peate vaid äratuskella sobivalt seadistama ning selle võib seadistada erinevale ajale ka iga päev, kui seda peaks tarvis olema. Sel viisil võite soovi korral ka kauem magada. Teil pole vaja seadet ümber seadistada, Lady-Comp teeb seda teie eest. Lady-Compi on võimalik kasutada täielikult olenemata teie tsükli kestusest. Puudub tsükli kestuste limiit. Te teete ühekordse ostu ning puuduvad lisakulud. Kliendid saavad olla kindlad, et personaalset tuge pakutakse igal ajal. Isegi aastaid pärast ostu sooritamist võite mis tahes küsimustes meie poole pöörduda. MIKS TOIMIVAD RASESTUMISVASTASED TABLETID JA EMAKASISESED VAHENDID NAGU MIRENA (SPIRAAL) SAGELI EMBRÜO PESASTUMIST TAKISTAVALT? On väga oluline olla teadlik mõningatest Mirenat, teisi emakasiseseid vahendeid (spiraale) ja hormoontablette puudutavatest asjaoludest, mida avalikes debattides väga sageli ei mainita. Hormonaalsed rasestumisvastased vahendid toimivad väga sageli implanteerumise vastaselt – nende kasutamise ajal võib naisel siiski toimuda „läbimurdeovulatsioon“, mida juhtub sageli. Naise kehas võib tekkida viljastatud embrüo, mis sünteetiliste hormoonide tõttu ei saa emaka limaskestale kinnituda. See kolmas hormoontablettide mehhanism ennetab embrüo implanteerumist ning pole naistele nähtav. Sama kehtib ka emakasiseste vahendite (spiraalide) ja sarnaste hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite puhul. Rohkem põhjuseid, miks mis tahes hormoontablette ning emakasiseseid vahendeid mitte kasutada, leiate siit ja siit. KAS NOORED NAISED / TÜDRUKUD VÕIVAD SAMUTI LADY-COMPI KASUTADA? Pole olemas miinimumnõuet selle osas, mis vanusest alates Lady-Compi kasutada võib, kui naisel on tekkinud ovulatsioonid ja menstruatsioonitsükkel. Lady-Comp võib anda noortele naistele ka parema arusaamise viljakusest ning loomulikust viljakuse teadvustamisest ja loomulikest pereplaneerimise meetoditest, mis aitavad loomulikul viisil rasedust planeerida või vältida ilma, et oleks tarvis kasutada hormonaalseid või invasiivseid rasestumisvastaseid vahendeid, ning olla oma kehast teadlikum. KUI PIKK ON TARNAEG? Tavaliselt 3–4 päeva. Te võite tellida ka kiirtarne, mis garanteerib tarne 1–2 päeva jooksul. KUI OHUTU LADY-COMP ON? Tänu Pearli indeksile 0,7 on Lady-Comp sama ohutu kui teised populaarsed rasestumisvastased vahendid. Seda on kinnitanud mitmed iseseisvad uuringud. Kõige olulisem on see, et see Pearli indeks ei ole mingi hüpoteetiline eeldus, vaid mitmete tootjast sõltumatute uuringute tulemus. Kõige ulatuslikum neist uuringutest korraldati Düsseldorfi ülikooli naistekliinikus Saksamaal. MA JUST SÜNNITASIN NING VEEL IMETAN. MILLAL OLEKS MÕISTLIK LADY-COMPI KASUTAMA HAKATA? Kuna loomuliku pereplaneerimise aluseks on ovulatsioonihetke ära tundmine, on mõistlik seadet kasutama hakata siis, kui teil jälle ovulatsioonid toimuvad. See tähendab, et võite seadet kasutama hakata siis, kui teil on olnud esimene menstruatsioon. KAS PEAN END ALATI LADY-COMPIL ÄRATADA LASKMA VÕI VÕIN OMA KEHATEMPERATUURI MÕÕTA KA SIIS, KUI ÄRATUSKELLA POLE SEADISTATUD? Äratuskella seadistamine pole temperatuuri mõõtmiseks oluline. MEDITSIINIS JA TEHNOLOOGIAS TOIMUB PIDEV PROGRESS. KAS LADY-COMP AEGUB MÕNE AASTA JOOKSUL? Ei. Seadet on pidevalt parendatud alates 1986. aastast ning on tehtud olulisi edasiarendusi uurimate teaduslike leidude alusel. Uue põlvkonna Lady-Compi seadmete turule tulekul saavad kasutajad alati soovi korral lasta oma olemasolevatele seadmetele kõige uuema kiibi paigaldada. Teie personaalseid näite see ei mõjuta. KUIDAS LADY-COMP VÄLJA NÄEB NING KUI SUUR SEE ON? Leiate pilte Lady-Compi seadmest meie kodulehelt. Seade on must-valge ning mündiroheliste nuppudega. Selle läbimõõt on ainult umbes 9 cm (3,5 tolli) ning see on väga lame – kõrgusega umbes 2,7 cm (1 toll). Mõõteandur on paigutatud ohutult seadme küljele ning sellel on mündiroheline spiraaljuhe (ei lähe sõlme), mis on kinnitatud seadme põhja. Lady-Comp kaalub koos akudega umbes 130 g. Sel viisil mahub Lady-Comp hõlpsalt igale öökapile ning igasse käekotti. MIS ON PEARLI INDEKS? Pearli indeks näitab konkreetse rasestumisvastase meetodi usaldusväärsust. Juhul kui 100 naist kasutavad X meetodit ühe aasta vältel ning üks neist rasestub olenemata meetodi korrektsest kasutamisest, on seadmel metoodiline Pearli indeks 1. On oluline mitte ajada segi metoodilist Pearli indeks ja tarvituse Pearli indeksit. Metoodiline Pearli indeks näitab seda, kui turvaline on antud meetod korrektse kasutamise korral, samas kui tarvituse Pearli indeks märgib ka soovimatute raseduste hulka kasutusreeglite eiramise tõttu. Lady-Compi puhul tähendaks see seda, et paaril oli kaitsmata vahekord olenemata sellest, et seade näitas punast tuld. Sel põhjusel võivad sama rasestumisvastase meetodi Pearli indeksid kõikuda. Lady-Compi puhul on see näit järgnev: tingimusel, et seadme indikaatoreid järgitakse nõuetekohaselt, on Lady-Compi Pearl indeks 0,7, mis on sarnane teiste populaarsete rasestumisvastaste meetodite Pearli indeksile. MILLAL VÕIN MITTEVILJATU PERIOODI INDIKAATORIT USALDAMA HAKATA? Juba esimesest kasutuspäevast. See on võimalik tänu mällu eelnevalt sisestatud 900 000 tsükli näitudele. MIKS SEE MEETOD PÕHINEB VAID TEMPERATUURI MÕÕTMISEL? KAS MÕISTLIK POLEKS SISESTADA KA MUUD INFOT NAGU NÄITEKS EMAKAKAELA LIMA SEISUNDIT? Uuringud, mille käigus võrreldi Lady-Compi kasutajaid kasutajatega, kes pidasid silmas ka muid tunnuseid, on näidanud, et muud tunnused, nagu näiteks lima või menstruatsioonidevahelised valud, ei omanud mingeid eeliseid, vaid tegelikult põhjustasid rohkem ebakindlust ning mõningatel juhtudel isegi vähendasid rasestumisvastast kaitset. Lisaks ei näidanud need uuringud erinevust naiste vahel, kellel oli kogemusi loomulikus pereplaneerimises, ning naiste vahel, kellel neid teadmisi polnud. Seetõttu otsustasid arendajat mitte lisainfot kaasata. Tegelikult oleks toote unikaalset 99,3% usaldusväärsust keeruline ületada. KAS SAAN TELLIMUSE KINNITUSE E-POSTI TEEL? Jah, tavaliselt saabub kinnitus ühe päeva jooksul. Kui te pole kinnitust 48 tunni jooksul saanud, esitage palun päring selle kohta, kas toode on nõuetekohaselt postitatud. KAS INDIKAATOR ON ÕIGE KA SIIS, KUI MA VÕTAN RAVIMEID? See oleneb sellest, kas te võtate lihtsalt aeg-ajalt tavalisi valuvaigisteid, mis ei ole absoluutselt probleemiks, või võtate ravimeid pikema aja jooksul. Siis peaksite küsima oma arstilt või apteekrilt, kas see mõjutab teie kehatemperatuuri. Sellisel juhul peaksite oma kehatemperatuuri sel ajal mõõtmata jätma, muul juhul võite mõõtmist tavapärasel moel jätkata.pearly® is our latest improvement that we are particularly proud of. It is our handiest low-cost tool that helps you monitor your cycle and prevent pregnancy. This cycle computer is particularly suitable for women who like to concentrate on what really matters and additionally wish to access their data on a smartphone. Of course, pearly® much like all our other devices, can be used as a stand-alone device and data can be read out via USB. pearly® comes in pocket format, making measuring particularly easy due to its ergonomic flap sensor and colour display. It is immediately ready for use, without any add-ons required, and is either available here or in pharmacies throughout Germany, including a 2-year guarantee!
PÄEVANE ANNUS SISALDAB
1 -2 kapslit
%NRV*
Foolhape (kaltsium-L-metüülfolaat)
400-800 µg
200-400%
% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)

FOOLHAPE

aitab kaasa normaalsele vereloomele, toetab psühholoogilisi funktsioone ja immuunsüsteemi normaalset talitust. Lisaks aitab foolhape vähendada väsimust ja kurnatust.
B-vitamiinide rühma kuuluv foolhape toimib sünergias teiste B-vitamiinidega – eriti koos B12-vitamiiniga. Kuigi foolhapet leidub paljudes toiduainetes, kaob see kehast kergesti. Mõnede allikate kohaselt peetakse foolhapet ka aju vitamiiniks. Foolhappevaeguse ohus on rohkem rasedad, vanemad inimesed, alkoholi liigtarvitajad ja erinevate tervisehäirete, kurnatuse ja väsimuse all kannatavad inimesed.

Bioaktiivne foolhape aitab kaasa:

 • normaalsele vereloomele,
 • homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele,
 • psühholoogilistele funktsioonidele,
 • immuunsüsteemi normaalsele talitusele
 • väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.
  KOOSTISOSAD: mahuaine: riisijahu, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), kaltsium-L-metüülfolaat (vitamiin B9, foolhape). MANUSTAMINE:  1 kuni 2 kapslit päevas peamise söögikorra ajal. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 65 g

Foolhape ja folaat – kas need on üks ja sama?

Mõisted “foolhape” ja “folaat” ei tähenda ühte ja sama. Folaat on üldine termin, mida kasutatakse erinevate B9-vitamiini vormide kirjeldamiseks nagu foolhape, tetrahüdrofolaat (THF), dihüdrofolaat (DHF), 5-, 10-metüleentetrahüdrofolaat (5, 10-MTHF) ja 5-metüültetrahüdrofolaat (5-MTHF).

 • Foolhape. Foolhape on folaadi sünteetiline (st foolhapet toiduainetes looduslikult ei esine) vorm, mida kasutatakse foolhappega rikastatud toiduainetes nagu pastatoodetes, riisis, leivas ja osades hommikusöögihelvestes ja toidulisandites.

 • Folaat. Folaat esineb ka looduslikult ja seda leidub enim just roheliste lehtedega köögiviljades (nagu spargel, brokoli, brüsseli kapsas, spinat jne), puuviljades ja marjades (nagu avokaado, banaan, greip, apelsin, papaia, vaarikas, maasikas), kaunviljades (nagu kikerherned, herned, aeduba, munguba, sojauba, valge uba), köögiviljades (nagu peet, porgand, lillkapsas, seller, mais, okra, tomat, kaalikas), teraviljades (nagu täisteravili, bulgur-nisu, nisuidud), aga ka mereandides ning pähklites ja seemnetes.

Miks toidulisandid ja rikastatud toiduained sisaldavad foolhapet, mitte folaati?

Toiduainete rikastamine on protsess, mille käigus lisatakse toidule vitamiine ja mineraalaineid. Kuna foolhape on kuumastabiilsem kui looduslik folaat, mis kuumuse ja valguse toimel kergesti laguneb, siis sobibki just foolhape paremini kasutamiseks nii toidulisandites, kui ka rikastatud toiduainetes.

Foolhape raseduse ajal

Foolhapet peetakse äärmiselt oluliseks terve beebi arengu toetamise seisukohalt nii raseduse ajal, kui ka alles rasedust planeerides. Seega peaks naine raseduse ajal või enne lapseootele jäämist sööma tasakaalustatult ja rohkesti looduslikult folaati sisaldavaid toiduaineid. Enamikul naistest on siiski väga raske saada soovitatud päevast foolhappe kogust ainult toiduga ning seetõttu võib paljudel juhtudel olla soovitatav tarbida lisaks foolhappe toidulisandeid või foolhappega rikastatud toiduaineid.

Miks on üks parimaid foolhappe vorme just L-metüülfolaat?

L-metüülfolaat ehk metüülitud folaat on folaadi aktiivne vorm, mida keha saab kohe kasutama hakata. Samuti on see ka üks ohutuimaid, stabiilseimaid ja bioefektiivseimaid loodusliku foolhappe vorme, mida sisaldavad näiteks ka rohelised lehtköögiviljad. L-metüülfolaat, mis on kombineeritud kaltsiumisoolaga imendub kehas stabiilsemalt, kui L-metüülfolaat kombineerituna glükoosamiinisoolaga.

Foolhappe soovituslik päevane tarbimine ehk foolhappe tarbimise ülempiirid

Kuna foolhape toidulisanditest ja rikastatud toiduainetest imendub kehas suuremal määral (väidetavalt kuni 85%), kui looduslikest toiduainetest pärit folaat (keskmiselt kuni 50%), siis peab seda foolhappe toidulisandite tarbimisel arvesse võtma.

National Institutes of Health (NIH) andmetel on toidulisanditest või rikastatud toiduainetest saadava foolhappe aktsepteeritav ülemine tarbimistase:

 • Sünnist kuni 6 kuu vanuseni: andmed puuduvad
 • 7–12 kuud: andmed puuduvad
 • 1-3 aastased: 300 mcg
 • 4-8 aastased: 400 mcg
 • 9-13 aastased: 600 mcg
 • Teismelised 14 – 18 aastased tütarlapsed: 800 mcg
 • Teismelised 14 – 18 aastased poisid: 800 mcg
 • Täisealised 19 + aastased naised: 1000 mcg
 • Täisealised 19 + aastased mehed: 1000 mcg
 • Rasedad vanuses 14 – 18 aastat: 800 mcg
 • Rasedad vanuses 19 + aastat: 1000 mcg
 • Imetavad emad vanuses 14 – 18 aastat: 800 mcg
 • Imetavad emad vanuses 19 + aastat: 1000 mcg

Foolhape ja selle koosmõju ravimitega

Foolhape võib häirida teiste ravimite mõju ja ka vastupidi, osade ravimite sisaldus veres võib mõjutada foolhappe imendumist. Seega räägi enne foolhappe toidulisandite tarbimist oma arsti või apteekriga.

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid
Seadmel on 4 kliiniliselt testitud programmi vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja programm kroonilise vaagnavalu leevendamiseks. Seade on kaalult kerge ja ergonoomilise disainiga. Suur LCD ekraan, lihtsasti käsitletav klahvistik ja diskreetne otsik muudavad selle kasutamise kodukeskkonnas mugavaks. Programmid
 • erinevat tüüpi uriinipidamatuse leevendamiseks ja raviks
 • programm lihaste toonuse säilitamiseks
 • programm kroonilise vaagnavalu leevendamiseks (vulvodüünia, sümfüüsi valulikkus, interstitsiaalne tsüstiit).
Viibrikule Perfect PFE omistati 2016 aastal Buzziebaby Silver Award. Bizziebaby on noortele teadlikele lapsevanematele loodud veebikeskkond. Auhinna vääriliseks peetakse tooteid, mis läbivad lapsevanemate-poolse pedantse testimise ning saavad maksimumpunktid. Lekkeprobleeme ja intiimpiirkonna tundetust ei tohiks pidada raseduse ja sünnitusega kaasnevaks normaalseks kõrvalnähuks või vanusega kaasnevaks paratamatuseks. Põiepidamatus on enamikel juhtudel ravitav ning sellega ei tohiks „hakkama saada“ hügieenisidemeid kasutades, oma lemmiktegevustest loobudes või ennast sotsiaalselt isoleerides. Seksuaalne tundetus on probleemiks nii sünnitanud naistele kui ka neile, kellel see kogemus puudub. Vaagnapõhja ja tupe tundetus ning orgasmini mittejõudmine mõjutavad lisaks paarisuhtele ka naise enesehinnangut ja emotsionaalset tasakaalu. Õnneks ei ole see olukord pöördumatu ja lahendus on siinsamas. Viibrik Perfect PFE abil lihaste treenimine on turvaline ja ravimivaba lahendus ning võib aidata naasta normaalse elukorralduse juurde. Viibrikut Perfect PFE on lihtne kasutada. Seadme kliiniliselt testitud programmid on eelseadistatud, andes otsiku kaudu vaagnapõhjalihastele õrna stimulatsiooni. Nii treenib seade lihaseid ning võimaldab kasutajal saavutada lihaskontrolli (lihaseid tahtlikult pingutada ja lõdvestada).   Soovitatud kasutusala:
 • Viibrik perfect PFE tugevdab ja treenib vaagnapõhjalihaseid. Selle tulemusena vähenevad inkontinentsi sümptomid. Soovitame lisaks viibriku kasutamisele teha vaagnapõhjalihaste harjutusi ka iseseisvalt.
 • Raviseansi pikkus on 20 minutit päevas ning seda on võimalik lülitada muude igapäevaste tegevuste juurde. Näiteks saab samal ajal vaadata televiisorit, lugeda raamatut või lihtsalt lõõgastuda.
Kuigi paljud naised kogevad märgatavaid muutusi juba 3-4 nädala möödudes, on soovituslik ravikuuri pikkus 12 nädalat. Pärast esmase ravikuuri lõppu on lihastoonuse säilitamiseks soovitav iseseisvalt lihaseid treenida või kasutada kord nädalas TONE programmi.
 • Viibrikut Perfect PFE saab kasutada ka anaalotsikuga, et ravida põiepidamatust meestel või roojapidamatust.
  Toote omadused:
 • Optimaalne valik programme – 4 eelseadistatud programmi
 • Mugav stimulatsioon – õrn ja mugav stimulatsioon mida on võimalik suurendada ja vähendada väga vikeste sammudega, vältides nii ebamugavustunnet
 • Töötsükli taimer – vaagnapõhjalihaste ületreenimise vältimiseks on seadmel 20-mnutiline töötsükkel
 • Diskreetne otsik
  Viibrik Perfect PFE pakub leevendust kolme tüüpi inkontinentsi ja kroonilise vaagnavalu puhul:
 • Stressinkontinents
Kirjeldab tahtmatut uriinileket, kui inimene köhib, aevastab, pingutab või teeb äkilisi liigutusi. See on eriti sage naistel ja esineb siis kui põiekael ja muud mehhanismid, mis toimivad uriini põies hoides, ei tööta korralikult. Seda tüüpi inkontinentsi võivad mõjutada rasedus, ülekaal, ületreenimine, pidev raskuste tõstmine, elustiil, vanus, jmt.
 • Sundinkontinents
Kirjeldab üliaktiivset põit. Inimene võib tunda tugevat ja äkilist sundi minna tualetti, kuid ei suuda alati kinni hoida või peab minema nii sageli, et see põhjustab ebamugavust. Seda võivad põhjustada suhkurtõbi või kuseteede infektsioon või närve mõjutav häire, nagu insult, Alzheimeri tõbi või hulgiskleroos, samuti traumad, õnnetused, operatsioonid, ülepinges närvisüsteem, jmt. Mõnel juhul võib see olla põievähi varaseks nähuks.
 • Segatüüpi inkontinents
See on stress- ja sundinkontinentsi kombinatsioon.
 • Krooniline vaagnavalu
Vaagnavalu põhjused võivad olla erinevad, näiteks: vulvodüünia, sümfüüsise valud, põiepõletik (tsüstiit).   Viibriku Perfect PFE kasutamise eelised:
 • See võib lekkeprobleeme ravida, mitte ainult leevendada. Paljud naised märkavad olulisi muutusi juba 3 nädala möödudes.
 • Ravimivaba ja ilma kõrvatoimeteta.
 • Eelseadistatud programme on hõlbus ja ohutu kasutada.
 • Seade on diskreetne ning seda saab kasutada koduses keskkonnas sobilikul ajal.
 • Võib aidata vältida operatsiooni.
 • Võib tõsta intiimpiirkonna tundlikkust ja seksuaalse naudingu kogemise intensiivsust.
  ETTEVAATUST! Palun lugege kasutusjuhendit enne seadme kasutamist! Viibriku kasutamine ei ole lubatud järgmistel juhtudel:
 • Kui kasutate südamestimulaatorit või kui teil on südamerütmihäired ei ole soovitav kasutada elektroodtaldmikke kaela piirkonnas.
 • Kui teil on diagnoositud või ravitud vähki vaagna piirkonnas. In vitro katsed näitavad, et elektriline stimulatsioon soodustab rakkude kasvu.
 • Kui teil on olnud või põete epilepsiat. TENS võib mõjutada krambiläve.
 • Kui olete rase. Elektrilise stimulatsiooni mõju lootele ei ole uuritud.
 • Kõndimise, autojuhtimise, masinatega töötamise või muude tegevuste ajal, mil tahtmatud lihaste kokkutõmbed võivad põhjustada teile vigastuse riski.
 • 12 nädala jooksul pärast piirkonnas tehtud operatsiooni. Haavad peavad olema eelnevalt täielikult paranenud.
Kahtluste korral konsulteerige arsti või seadme maaletoojaga.   Enne kasutamist palun ole teadlik:
 • Inkontinentsusel on mitmeid põhjuseid. Enne seadme kasutamist peaksite proovima aru saada, millist tüüpi uriinipidamatusega on tegemist.
 • Ära kasuta diagnoosimata valu varjamiseks või leevendamiseks. See võib viivitada ägeneva haigusseisundi diagnoosi.
 • Ära kasuta seadet kui Sul on kuseteede põletik või piirkondlik nahaärritus.
 • Ole tähelepanelik, kui tupes tekkib ebatavaline tunne.
 • Organite allavaje või juhul, kui tunned otsiku sisestamisel ebamugavust, konsulteeri enne kasutamist arstiga.
NB: Viibriku kasutamine on lubatud mentstruatsiooni ajal, kuid see võib olla ebamugav.   HOIATUSED!
 • Ettevaatust, kui kasutate seadet, olles samal ajal elektroodide kaudu ühendatud mõne monitooringuseadmega – see võib häirida jälgitavaid signaale.
 • Ära kasuta 6-12 nädala jooksul peale vaagna piirkonnas teostatud operatsiooni või vaginaalset sünnitust. Stimuleerimine võib segada paranemisprotsesse.
 • Roostevaba teras otsiku elektroodides sisaldab veidi niklit. See võib põhjustada reaktsiooni, kui teil on nikliallergia. Liberty Gold Vaginal Probe (X-VPG) otsikut saab kasutada alternatiivina nendel patsientidel, kellel esinevad konkreetsed reaktsioonid mitteväärismetallidele.
Viibrikutele kehtib garantii 2 aastat ostu sooritamise kuupäevast. Garantii ei kehti juhul, kui tarbija on toodet kasutanud mitte-eesmärgipäraselt, seade on saanud mehhaanilise vigastuse või veekahjustuse. Palun ole juhtmeid ühendades ja lahtiühendades hoolas ning hoia kinni juhtme tugevdatud osast. Otsiku loputamisel jälgi, et ei tekiks veekahjustust. Asendusjuhtmete kompelekti saad osta kodulehelt.
Viibrikut Elise on lihtne ja turvaline kasutada ning see võimaldab saada tulemusi mittekirurgilise sekkumise teel. Lisaks annab viibriku kasutamine võimaluse lekkeprobleemide käes kannatajatel naasta normaalse elustiili juurde ja loobuda „mähkmete“ kasutamisest. Viibrik Elise on elegantse disaini ja laetava akuga. Viibrik Elise saadab läbi vaginaalotsiku vaagnapõhjalihastele õrna stimulatsiooni, treenides neid seeläbi Sinu eest ning võimaldades (taas)saavutada kontrolli lihaste üle. Viibriku kasutamise ajal on soovitav õppida selgeks spetsiaalsed vaagnapõhjale mõeldud harjutused. Viibriku ja harjutuste koostoimel tugevneb Sinu vaagnapõhi ning selle tulemusel vähenevad lekkeprobleemid. Treeningsessioonide pikkuseks on 20 minutit päevas ning soovituslik ravikuur 12 nädalat. Paljud naised märkavad muutusi juba 3-4 nädala möödudes. ELISE OMADUSED:
 • Ühe-puudutuse-mälu: seade jätab meelde viimatikasutatud programmi, selle tugevuse ja muud näitajad
 • LED-valgustusega ekraan: lihtne kasutada, kaasaegne, hästi loetav
 • Programmide valik: neli eelseadistatud programmi erinevate konditsioonide leevendamiseks ja raviks
 • Mugav stimulatsioon: stimulatsioonitugevust saab reguleerida väga väikeste sammudega, muutes viibriku kasutamise mugavaks ja turvaliseks
 • Laetav aku: kerge ja kompaktne liitium-ioonaku koos laadijaga
 • Ohutusfunktsioon: seade lülitub automaatselt välja pärast 20-minutilist treeningtsüklit. See funktsioon ei luba lihaseid üle treenida.
VIIBRIK ELISE AITAB LEEVENDADA JA RAVIDA KOLME TÜÜPI INKONTINENTSUST (URIINIPIDAMATUST):
 • Stressinkontinents
Kirjeldab tahtmatut uriinileket köhimise, aevastamise, pingutuse või äkiliste liigutuste ajal. See on eriti sage naistel ja esineb siis kui põiekael ja muud mehhanismid, mis toimivad uriini põies hoides, ei tööta korralikult. Seda tüüpi inkontinentsi võivad mõjutada rasedus, ülekaal, ületreenimine, pidev raskuste tõstmine, elustiil, vanus, jmt.
 • Sundinkontinents
Kirjeldab üliaktiivset põit. Inimene võib tunda tugevat ja äkilist sundi minna tualetti, kuid ei suuda alati kinni hoida või peab minema nii sageli, et see põhjustab ebamugavust. Seda võivad põhjustada suhkurtõbi või kuseteede infektsioon või närve mõjutav häire, nagu insult, Alzheimeri tõbi või hulgiskleroos, samuti traumad, õnnetused, operatsioonid, ülepinges närvisüsteem, jmt. Mõnel juhul võib see olla põievähi varaseks nähuks.
 • Segatüüpi inkontinents
See on stress- ja sundinkontinentsi kombinatsioon. VIIBRIKU ELISE KASUTAMISE EELISED:
 • Viibrikuga treenimine võib lekkeid oluliselt vähendada, mitte ainult ohjeldada. Enamus naisi märkab muutusi 3-4 nädalaga.
 • See on ravimivaba ja ilma kõrvaltoimeteta.
 • Selle kasutamine on ohutu. Eelseadistatud programmid muudavad kasutamise hõlpsaks.
 • Viibrik on diskreetne ning seda saab kasutada kodus.
 • Viibriku kasutamine võib aidata vältida operatsiooni.
 • Treenitud vaagnapõhi võib suurendada seksuaalset naudingut.
VIIBRIKU KASUTAMINE EI OLE LUBATUD JÄRGMISTEL JUHTUDEL:
 • kui kasutad südamestimulaatorit
 • kui oled rase
 • kui Sul on diagnoositud või ravitud emakakaelavähki või vähki alakõhu piirkonnas
 • kui põed või oled põdenud epilepsiat
 • sõiduki juhtimise või mõne muu tegevuse ajal mil tahtmatu lihaste kokkutõmme võib seada kasutaja ohtu
 • 6-12 nädala jooksul pärast sünnitust või piirkonnas tehtud operatsiooni.
KAHTLUSTE KORRAL KONSULTEERIGE ARSTIGA. ETTEVAATUSABINÕUD ENNE SEADME KASUTAMIST:
 • Uriinipidamatusel on mitmeid põhjuseid. Enne seadme kasutama hakkamist peaksid välja selgitama oma uriinipidamatuse tüübi ja põhjuse.
 • Kui Sul on kuseteedes või vaagnas põletik või nahaärritus, ei ole viibriku kasutamine soovitatud.
 • Kui tunne vaagnas ei ole normaalne, ole seadme kasutamisel ettevaatlik.
 • Organite allavaje või ebamugavustunde ilmnemisel konsulteeri arsti või seadme maaletoojaga.
 • Kui kasutad vaskspiraali ning viibriku kasutamine tundub ebamugav, lõpeta koheselt kasutamine. Kui vaskspiraal on halvasti paigaldatud või kohalt nihkunud võib stimulatsioon ulatuda emaka seinale.
NB: Menstruatsiooni ajal on viibriku kasutamine lubatud, kuid see võib olla veidi ebamugavam.
Miks Lipovitac liposomaalsed vitamiinid? Lipovitac liposomaalsete vitamiinide eeliseks on see, et neid ei manustata tavapärase tableti või pulbri kujul, vaid vedelikuna, millel on suurem biosaadavus. See tähendab, et vitamiinid on kapseldatud sfääriliste fosfolipiidrakkude südamikku, nn liposoomidesse. Kuna liposoomidel on inimrakkude lipiidmembraanidega sarnane fosfolipiidide koostis, imenduvad nad keha rakkudesse oluliselt paremini. Koostisosad: Puhastatud vesi, C-vitamiin (L-askorbiinhappena), magneesium L- askorbaat, päevalille letsitiin. C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitusele, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, suurendab raua imendumist ning aitab vähendada väsimust ja stressi. Magneesium L-askorbaat, mitte happelise C-vitamiini soolana, sisaldab nii magneesiumi kui ka c-vitamiini omadusi, aitab kaasa lihaste lõdvestumisele ja toetab närvisüsteemi. Letsitiin toetab samuti immuunsüsteemi, aitab kaasa raku membraani funktsioonidele ning kollageeni moodustumisele. Manustamine: Täiskasvanule 15 ml päevas vahetult enne hommikusööki või hommikusöögi ajal vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Alla 7 aastastele lastele 7,5 ml päevas, võib segada vee või mahlaga. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
PÄEVANE ANNUS 15 ml
SISALDUV TOIMEAINE 15 ml, *% NRV
VESI 15 ml
C-VITAMIIN (ASKORBIINHAPE) 1000 mg, 1250%
MAGNEESIUM L-ASKORBAAT 200 mg, 53,30%
LETSITIIN 500 mg
*% NRV päevane võrdluskogus täiskasvanutele (NRV – Nutrient References Value)