Näitan kõiki 4 tulemust

 • Zechsal deodorant 75ml

  Hinnanguga 0 / 5
  14.00

  Maailma puhtaimast allikast kõrge magneesiumi sisaldusega innovatiivne deodorant. Koostis põhineb aktiivsetel looduslikel komponentidel. Parfüümivaba. Värskus on saadud looduslike mentooli komponentidega. Alumiiniumivaba – ei sisalda alumiiniumsooli.

  Lisa korvi
 • Zechsal MCM geel 100ml

  Hinnanguga 0 / 5
  14.00

  Zechsal puhas magneesium, mis on rikastatud kondroitiini ja OptiMSM’iga. Toetab liigeste talitlust.

  Lisa korvi
 • Zechsal kehakreem 150ml

  Hinnanguga 0 / 5
  17.00

  Zechsal kehakreemis on segu tervendavast magneesiumkloriidist ja šhea võist. Toode on 100% looduslik. Sobib igapäevaseks kuiva ja sügeleva naha hoolduseks. Kreem imendub hästi nahka ja on meeldiva tagasihoidliku lõhnaga. Pehmendab ja parandab nahka ning parandab magneesiumi tasakaalu! Zechsal kehakreem on 100% looduslik ja toodetud vastavalt BDIH looduskosmeetika juhendite järgi.

  Lisa korvi
 • Näonahka rahustav magneesiumipiim

  Hinnanguga 0 / 5
  14.00

  Magneesiumipiim rahustab nahka, leevendab aknet ja vähendab punetust. On siiski ka mõned puudused. Näiteks väga aluseline koostis (>11) mis võib põhjustada väga tugevat naha kuivust, eriti kui kasutada sageli. Zechsal Skin Balm tootes on ph probleem lahendatud toote omadusi vähendamata. Selles tootes on magneesiumipiim tehtud Zechstein maardla magneesiumist ja Belgia dolomiidist.

  Kasutamine:

  Akne korral

  Puhastada nahk hoolsalt. Kanda vedelik vistikutele puuvillast vatipadja, harja või sõrmedega. Vältida silmaümbrusnahka. Lasta toimida vähemalt 10 min (soovi korral kauem). Vajadusel loputada jäägid sooja veega maha

  Näomaski jaoks

  Puhastada nahk hoolsalt. Kanda näonahale sõrmede, harja või puuvillase vatipadja abil. Lasta toimida 10 min, et vedelik kuivaks. Loputada leige veega, kanda pehmendav, looduslik kreem näole (Zechsal kehakreem)

  Säilib avatuna 3 kuud

  Lisa korvi