Näitan 1–12 tulemust 14-st

 • MSM+astelpaju, Ecosh

  Hinnanguga 0 / 5
  16.00

  Maailma puhtaim OptiMSM on orgaaniline väävliühend, mis aitab kaasa juuste, küünte, liigeste ja luukoe normaalsele moodustumisele ning talitlusele. Tootele lisatud c-vitamiinirikas astelpaju marjapulber aitab rakkudel MSM-i paremini omastada.

  Lisa korvi
 • Dr. Ohhira kollageenijook, 10x20ml

  Hinnanguga 0 / 5
  95.00

  Kollageenijook – puhas looduslik ilu ja nooruse saladus, mis töötab seestpoolt väljapoole!

  Lisa korvi
 • MINERALEX – süva ookeanivee mineraalid

  Hinnanguga 0 / 5
  18.00

  MINERALEX tootes sisalduv merevesi sisaldab looduslikul moel üle 70 mineraali ja mikroelemendi, millest kõrgeima kontsentratsiooniga on magneesium, naatrium ja kaalium. Need organismi poolt kõrge omastatavuse ja imendumismääraga mineraalid aitavad hoida keha aluselisena, annavad elunditele, kudedele ja luudele struktuuri ning osalevad kehavedelike ja ensüümide koostises.

  Lisa korvi
 • Puhas hüdroliseeritud kollageen

  Hinnanguga 0 / 5
  11.00

  ICONFIT Hydrolysed Collagen on ainus tõeline ja puhtaim kollageen pulbrina. Unusta kasutud kapslid, milles on vaid 0,4-0,8g kollageeni! Uuringud näitavad, et päevane soovitatav kogus on 10g kollageeni, mis kaitseb liigeseid ja mõjub hästi nahale. Vello Vaher kasutab ise ja soovitab!

  Lisa korvi
 • Zechsal MCM geel 100ml

  Hinnanguga 0 / 5
  14.00

  Zechsal puhas magneesium, mis on rikastatud kondroitiini ja OptiMSM’iga. Toetab liigeste talitlust.

  Lisa korvi
 • MSM + C vitamiin

  Hinnanguga 0 / 5
  14.00

  Maailma puhtaim OptiMSM on väävliühend, mis aitab kaasa juuste, küünte, liigeste ja luukoe normaalsele moodustumisele ning talitlusele. Tootele lisatud C vitamiin (askorbiinhape) aitab rakkudel MSM-i paremini omastada.

  Lisa korvi
 • Vitamiin K2+D3

  Hinnanguga 0 / 5
  26.00

  K2+D3 vitamiinid mängivad tervise seisukohast äärmiselt tähtsat rolli aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele ning lihaste ja vereringe normaalsele talitlusele. K2 vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja D3 vitamiin aitab hoida luid normaalsena. Soovitame toodet luude, hammaste, lihaste, vereringe ja immuunüsteemi toetuseks.

  Lisa korvi
 • LIIGESTEKOMPLEKS

  Hinnanguga 0 / 5
  24.00

  Ecoshi uus Liigestekompleks sai loodud kõigile neile, kelle liigesed vajavad igakülgset ja igapäevast toetust just liigeste jaoks vajalike materjalidega. Toode sisaldab 7 liigeste tööd ja liikuvust tõhustavat koostisosa.

  Lisa korvi
 • Curcumin Forte x185® liposoomne

  Hinnanguga 0 / 5
  26.00

  Liposoomne kurkumiin

  Biocyte Curcumin x185® on valmistatud kurkumiini mitsellide abil liposoomsel kujul.

  Kurkmiin soodustab liigeste ja luude tervist ning immuunsüsteemi normaalset funktsiooni. E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Curcumin Forte x185® biosaadavus on 185 korda kõrgem loodusliku kurkumiini omast.

  Lisa korvi
 • UUS: K2+D3 sprei

  Hinnanguga 0 / 5
  18.00

  Nordaid´i K2+D3 vitamiini sprei on kergesti omastatav, kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse. Vitamiin D aitab hoida luid ja hambaid tugevana ning toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust. Vitamiin K aitab kaasa vere normaalsele hüübimisele ja hoida luid normaalsena.

  Lisa korvi