Näitan 1–12 tulemust 23-st

 • Energeetilised lilleveed

  Hinnanguga 0 / 5
  13.00

  Lillevesi on spetsiaalse õlipõti abil destillatsioonimeetodil taimedest saadud eeterlik õli koos destilleerunud veega, mis aitab inimesel suurepäraselt aidata oma keha ja hinge. Enne kui inimene jõuab end vigastada või haigeks jääda, võib keha selle kohta anda märke. Haigus või vigastus ongi tegelikult tähelepanu suunamine nõrgale kohale inimeses. Lillevesi kätkeb endas taime kõige kasulikumad omadused, aitab puhastada eetertasandit ning ohutult paraneda füüsilisel kehal. Kui paned näiteks sinika peale lillevett, paraneb see kiiresti, peatub verejooks. Lillevesi on: auravälja tasakaalustamiseks ja mõjutamiseks, kogu kehale pealemäärimiseks, valutavale ja pinges kohale, näonaha puhastamiseks, paistes ja väsinud silmadele, peale habemeajamist, naha tervishoiu parandamiseks (akne, lööbed, sisselõiked, haavad, haudunud kohale), energia ergutamiseks või rahustamiseks, inhalatsiooniks, aroomiküünla veeks, kompressiks paistes või valusale kohale, valusa kurgu loputamiseks, tilkadena ergutus-või rahustusjoogiks vee sisse, pähe tilgutamiseks, peanaha tervendamiseks, elurõõmu, elujõu ergastamiseks, seksuaal-ja armastuse energia mõjutamiseks!

  Vali
 • ReMag Magneesium

  Hinnanguga 0 / 5
  48.0078.00

  ReMag Magnesium Solution – toidulisand magneesiumiga

  Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, energiavahetusele ja elektrolüütide tasakaalule. Aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Magneesium osaleb rakujagunemise protsessis ja aitab kaasa normaalsele valgusünteesile.

  Vali
 • B-complex spray, Nordaid, 30ml

  Hinnanguga 0 / 5
  22.00

  Nordaid  B vitamiini kompleks sprei on kergesti omastatav ja kiiresti imenduv kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse. See sisaldab erinevaid B grupi vitamiine, mis aitavad vähendada väsimust ja kurnatust ning hoida nahka ja limaskesti normaalsena.

  Lisa korvi
 • Red Reishi – Ganoderma

  Hinnanguga 0 / 5
  18.00

  Ida-Aasiast pärinev punane Red Reishi seen e. Ganoderma toetab ja tasakaalustab kõikide organismisüsteemide normaalset funktsioneerimist, sealjuures üldist tervist ja füüsilist jõudu. Jahvatatud seenepulber soodustab und ja vähendab väsimust, annab energiat ning aitab kaasa keha puhastamisele.

  Lisa korvi
 • ASHWAGANDHA – KSM 66

  Hinnanguga 0 / 5
  18.00

  Ashwagandhal (Withania somnifera) on adaptogeensed omadused, mis aitavad luua organismis tasakaalu ja toetada vastupanuvõimet stressi korral. Ashwagandha aitab kaasa emotsionaalsele tasakaalule ning vaimsele ja füüsilisele heaolule. Lisaks toetab ashwagandha nõrkuse, kurnatuse, väsimuse ja keskendumisraskuste korral. Soodustab uinumist ja lõõgastumist.

   

  Lisa korvi
 • Allahindlus!

  B 12 vitamiin spray, Nordaid, 30ml

  Hinnanguga 0 / 5
  Original price was: 18.00€.Current price is: 16.00€.

  Toetab närvisüsteemi

  Rohkem energiat, vähem väsimust

  Kiire imendumine

  Sobib veganitele
  Lisa korvi
 • Punase riisi pärm

  Hinnanguga 0 / 5
  25.00

  Punase pärmi riisi funktsioonid:

  • Aitab vähendada kolesteroolitaset
  • Sisaldab ainete rühma, mida nim. monakoliinideks ja mis sisaldab lovastatiini (mitmete kõrgekolesterooli ravimiseks kasutatavate retseptiravimite toimeainet)
  Lisa korvi
 • ReMyte Mineral Solution

  Hinnanguga 0 / 5
  58.0088.00

  Remyte Mineral Solution – toidulisand. 12 erineva mineraalainega kontsentraat.

  Täielik imendumine rakutasandil.

  Mineraalirikas elektrolüütide kontsentraat tervisele, elujõule ja heaolule. Remineraliseeriv!

  Vali
 • MAGNEESIUM GLÜTSINAAT – bioaktiivne

  Hinnanguga 0 / 5
  23.00

  Magneesium aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi talitlusele ja psühholoogilistele funktsioonidele. Magneesium aitab kaasa ka normaalsele lihaste tööle, valgusünteesile, energiavahetusele ning vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks aitab magneesium hoida luid ja hambaid.

  Ecoshi bioaktiivne magneesium glütsinaat + vitamiin B6 (püridoksaal-5′-fosfaat) on hästi imenduv. Lisaks on magneesiumi kapslid vähem töödeldud, kui tavapärased magneesiumi tabletid.

  Lisa korvi
 • Glutatioon liposoomne

  Hinnanguga 0 / 5
  40.00

  Gluatioon on võimas ja tähtis antioksüdant, mida toodab ka meie keha väikeses koguses.

  Lisa korvi
 • B-KOMPLEKS – bioaktiivne

  Hinnanguga 0 / 5
  25.00
  Optimaalsete dooside ja kiirelt organismi jõudev BIOAKTIIVNE B-KOMPLEKS. B-vitamiinid osalevad enamikes organismi ainevahetusprotsessides. B-vitamiinid aitavad kaasa raku energia tootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
  Lisa korvi