Laos

Gamma E Mixed Tocopherols

30.00

Sisaldab olulisetähtsusega E vitamiini vormi
Kaitskeb keha oksüdatiivsete kahjustuste eest

Category:

Kirjeldus

 • Pakub tugevat antioksüdantset kaitset
 • Aidake pärssida rakkude vananemist
 • Toetab tervet närvisüsteemi ja silma võrkkesta
 • Soodustada tervislikku kognitiivset funktsiooni
 • Aitab säilitada tervet immuunfunktsiooni

E-vitamiin on tegelikult kaheksa erineva antioksüdantse ühendi katustermin. Erinevalt enamikust E-vitamiini lisanditest sisaldab Gamma E koos tokoferoolide ja tokotrienoolidega kõiki kaheksat E-vitamiini vormi, et toetada optimaalse antioksüdantse kaitse, silmade tervise, närvisüsteemi toetamise ja muu jaoks.

Võrdle tooteid

Gamma E Mixed Tocopherols removeN-Acetyl-L-Cysteine (NAC) removeChromium removeGlutathione, Cysteine & C removeNiacin No Flush removeBoron remove
NameGamma E Mixed Tocopherols removeN-Acetyl-L-Cysteine (NAC) removeChromium removeGlutathione, Cysteine & C removeNiacin No Flush removeBoron remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind30.0020.0010.0025.0020.009.00
SaadavusLaost otsas
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Loe edasi

Toote lühikirjeldusSisaldab olulisetähtsusega E vitamiini vormi Kaitskeb keha oksüdatiivsete kahjustuste eestToetab maksa tervist ja funktsiooni Toetab bronhide tervist ja hingamisfunktsiooni Tõstab keha antioksüdantide varustustKroomi toidulisand India karusmarja ekstraktigaVõimas antioksüdantide segu ja kaitseb vabade radikaalide eest Toetab kollageeni ja glutatiooni moodustumist Toetab normaalset immuunfunktsiooni
 • Niatsiini aktiivsus ilma õhetuseta
 • Toetab kardiovaskulaarset, neuroloogilist ja üldist tervist
 • Soodustab tervislikku ainevahetust, mis toodab rakuenergiat
Boor aitab kaasa kaltsiumi ja magneesiumi õigele ainevahetusele, aidates seeläbi säilitada tugevaid luid ning võib toetada liigeste ja eesnäärme tervist.
Tootekirjeldus
 • Pakub tugevat antioksüdantset kaitset
 • Aidake pärssida rakkude vananemist
 • Toetab tervet närvisüsteemi ja silma võrkkesta
 • Soodustada tervislikku kognitiivset funktsiooni
 • Aitab säilitada tervet immuunfunktsiooni
E-vitamiin on tegelikult kaheksa erineva antioksüdantse ühendi katustermin. Erinevalt enamikust E-vitamiini lisanditest sisaldab Gamma E koos tokoferoolide ja tokotrienoolidega kõiki kaheksat E-vitamiini vormi, et toetada optimaalse antioksüdantse kaitse, silmade tervise, närvisüsteemi toetamise ja muu jaoks.
Antioksüdant, aitab kaasamaksapuhastamisele ja toetab hingamisteede tervist. Toetab glutatiooni tootmist kehas, mis on antioksüdant, mis võib aidata vabu radikaale eemaldada.Kroomi toidulisand India karusmarja ekstraktiga. Kroom on väga oluline mikrotoitaine mis omab tähtsat rolli:
 • glükoosi ainevahetuses
 • endoteeli funktsioonides
 • rasvade ja triglütseriidide taseme reguleerimises
 • rakkude energiatootmises
Koostis: Kroom + India karusmarja ekstrakt 500 mcg Muud koostisosad: mikrokristalltselluloos, taimne tselluloos, räni, taimne stearaat. NB! Kui kasutad veresuhkrut alandavaid medikamente, konsulteeri enne toidulisandi tarvitamist oma perearstiga! Annustamine: 1 kapsel päevas Kogus: 60 Kapslit Tootja: Life Extension

Kasu tervisele lühidalt:

Glutatioon, tsüsteiin ja C on antioksüdantide ja C-vitamiini segu, mis takistab vabade radikaalide kahjustamist teie rakke ja pakub detoksifitseerivaid aineid. Lisaks võib glutatioon aidata neutraliseerida vabu radikaale. Samal ajal pakub see ka kõiki olulisi C-vitamiini tervisega seotud eeliseid, mis toetab õiget raua imendumist, kollageeni moodustumist ja palju muud.

Miks see töötab:

Arvatakse, et oksüdatiivne stress on keha vananemise peamine põhjus. Toksiinid keskkonnast, milles me inimestena elame ja töötame, saab metaboliseerida ühenditeks, mida nimetatakse vabadeks radikaalideks. Vabad radikaalid võivad reageerida normaalsete rakustruktuuridega, mis omakorda võib põhjustada kahjustusi ja rakusurma. Üks looduse parimaid kaitsevahendeid vabade radikaalide vastu on antioksüdandid. Need ühendid ohverdavad end vabade radikaalidega reageerides, takistades neil teie rakke kahjustamast. Glutatioon, tsüsteiin ja C on kõik antioksüdandid ja võivad koos töötades pakkuda head kaitset vabade radikaalide vastu, pakkudes samal ajal teile olulise C-vitamiini kasulikkust tervisele. Glutatioon on üks keha tähtsamaid ja võimsamaid antioksüdante [1]. See on multifunktsionaalne molekul, mida teie keha toodab loomulikult. Glutatioon koosneb kolmest aminohappest (L-glutamiinhape, L-tsüsteiin ja glütsiin) ning seda leidub igas rakus. See võib kaitsta rakke, neutraliseerides vabu radikaale. Glutatioon toimib tihedalt koos C-vitamiiniga, mis hoiab glutatiooni redutseeritud kujul, et see saaks jätkuvalt pakkuda vabu radikaale kustutavat toimet [2-5]. Tsüsteiin aitab sünteesida ka glutatiooni [6-9]. Tsüsteiin mängib olulist rolli paljudes kehafunktsioonides ja toimib detoksifitseeriva ainena, soodustades immuunsüsteemi normaalset toimimist. C-vitamiin on kollageeni, arterite seinu, nahka, luid ja hambaid toetava sidekoe moodustumise oluline kofaktor [10-12]. C-vitamiini võib leida tsitrusviljadest ja sellel on ka antioksüdantsed omadused, kuna see võib eemaldada teie kehast vabu radikaale ja aidata kaitsta kudesid oksüdatiivse stressi eest.

Toote taga olev teadus:

L-tsüsteiin on tinglikult asendamatu aminohape, üks kolmest väävlit sisaldavast aminohappest. Tauriin ja L-metioniin on teised kaks väävlit sisaldavat aminohapet. Tsüsteiin mängib rolli sulfatsioonitsüklis, toimides väävlidoonorina II faasi detoksikatsioonis ja metüüldoonorina homotsüsteiini muundamisel metioniiniks [13-15]. Glutatioon on peptiidmolekul, mis sünteesitakse kehas kolmest aminohappest, mida tuntakse L-glutamiinhappe, L-tsüsteiini ja glütsiini nime all. C-vitamiin mängib olulist rolli glutatiooni säilitamisel redutseeritud kujul, et see saaks jätkuvalt pakkuda vabu radikaale kustutavat toimet [2–5]. C-vitamiin on valge, kristalne, vees lahustuv aine, mida leidub tsitrusviljades. C-vitamiin on antioksüdant, mis püüab kehas vabu radikaale ja kaitseb kudesid oksüdatiivse stressi eest [10-12,16-20]. C-vitamiin toetab ka raua imendumist, takistades samal ajal selle oksüdatsiooni [21,22].

Kuidas kasutada:

 • Võtke üks (1) kapsel üks kuni kolm korda päevas tühja kõhuga või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.

Kasu tervisele lühidalt:

Mis on niatsiin? See on koensüüm, mida nimetatakse B3-ks, kuna see oli kolmas B-vitamiin, mis avastati. Niatsiinil on palju eeliseid , muu hulgas see, mis aitab kaasa söödavate toiduainete ainevahetusele ja soodustab tervislikku rakuenergia tootmist. No-Flush Niacin võib võimaldada tõelist niatsiini aktiivsust ilma iseloomuliku niatsiini õhetuseta .

Miks see töötab:

Niatsiin (vitamiin B3) on oluline toitaine, millel on olulised funktsioonid südame-veresoonkonna, neuroloogilise ja üldise tervise säilitamiseks . Nikotiinhapet sisaldavad niatsiinilisandid võivad siiski põhjustada ebamugavat punetust. No Flush Niacin'is kasutatav niatsiini erivorm, inositoolheksanikotinaat, võib aidata niatsiini kohale toimetada viisil, mis ei  põhjusta paljudel inimestel esinevat õhetust.

Toote taga olev teadus:

Kuidas inositoolheksanikotinaat toimib No Flush Niacin sisaldab inositoolheksanikotinaati, niatsiini erivormi. Inositoolheksanikotinaat koosneb kuuest niatsiini molekulist, mis on keemiliselt seotud inositooli molekuliga.   Osa allaneelatud inositoolheksanikotinaati hüdrolüüsitakse kehas, vabastades aeglaselt vaba niatsiini ja inositooli. (1,2) Kuna aga suur osa sellest jääb kehasse puutumatuks, arvatakse, et inositoolheksanikotinaat võib avaldada otsest mõju lisaks selle koostisosade inositooli ja niatsiini fraktsioonidele, põhjustamata iseloomulikku niatsiini punetust. (2) Veel fakte B3-vitamiini niatsiini kohta
 • Ainevahetus: Niatsiin on vees lahustuv toitaine, mis on ülioluline energiaülekande reaktsioonide jaoks, eriti nendes, mis aitavad teie kehal metaboliseerida glükoosi (suhkrut), rasvu ja alkoholi. (3,4) Vitamiin B3 on vajalik toidurasvade ja süsivesikute ärakasutamiseks ning alkoholi metaboliseerimiseks. (3,4)
 • Rakuenergia:  B-vitamiini koensüümid (nagu niatsiin) on rakuenergiat genereerivate metaboolsete radade jaoks üliolulised. (4) Niatsiin aitab metaboliseerida söödavaid toite ja soodustab tervislikku raku energia tootmist.
 • Kolesterool: Niatsiin võib avaldada kasulikku mõju vere lipiididele, aidates säilitada tervislikku kolesterooli taset juba normaalses vahemikus. (5,6) See atribuut tuvastati 1950. aastatel. See muudab niatsiini selleks otstarbeks üheks enim uuritud toitaineks.
 
Kuidas kasutada:
Võtke ravimit vastavalt annustamise ja kasutamise juhistele, mis on toodud toidulisandite faktide all või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.