Laos

Gamma E Mixed Tocopherols

30.00

Sisaldab olulisetähtsusega E vitamiini vormi
Kaitskeb keha oksüdatiivsete kahjustuste eest

Kategooria:

Quick Comparison

SeadedGamma E Mixed Tocopherols removeN-Acetyl-L-Cysteine (NAC) removeL-lysine removeOptimized Quercetin removeLiposoomne Glutathione removeBoron remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind30.0020.0015.0040.008.00
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Loe edasi

Loe edasi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldusSisaldab olulisetähtsusega E vitamiini vormi Kaitskeb keha oksüdatiivsete kahjustuste eestToetab maksa tervist ja funktsiooni Toetab bronhide tervist ja hingamisfunktsiooni Tõstab keha antioksüdantide varustustLüsiin on valkude ehitusmaterjal, mida meie keha ei tooda. See tähendab, et see peab sisalduma meie dieedis, kuid mõned inimesed vajavad lüsiini lisamist, et toetada kaltsiumi metabolismi, mis võib mõjutada luude ja veresoonte tervist, ning soodustada tervislikku stressireaktsiooni.Toetab rakkude tervist ja immuunfunktsiooni. Ohutult leevendab allergia sümptomeid.Glutatioon on meie kõige võimsam sisemine antioksüdant mis suudab toetada tervet immuunfunktsiooni ning neutraliseerida laia spektrit kahjulikke aineid ja ühendeid.Boor aitab kaasa kaltsiumi ja magneesiumi õigele ainevahetusele, aidates seeläbi säilitada tugevaid luid ning võib toetada liigeste ja eesnäärme tervist.
TootekirjeldusAntioksüdant, aitab kaasamaksapuhastamisele ja toetab hingamisteede tervist. Toetab glutatiooni tootmist kehas, mis on antioksüdant, mis võib aidata vabu radikaale eemaldada.
Mõõdud------