Laos

Glutathione, Cysteine & C

25.00

Võimas antioksüdantide segu ja kaitseb vabade radikaalide eest

Toetab kollageeni ja glutatiooni moodustumist

Toetab normaalset immuunfunktsiooni

Kirjeldus

Kasu tervisele lühidalt:

Glutatioon, tsüsteiin ja C on antioksüdantide ja C-vitamiini segu, mis takistab vabade radikaalide kahjustamist teie rakke ja pakub detoksifitseerivaid aineid. Lisaks võib glutatioon aidata neutraliseerida vabu radikaale.

Samal ajal pakub see ka kõiki olulisi C-vitamiini tervisega seotud eeliseid, mis toetab õiget raua imendumist, kollageeni moodustumist ja palju muud.

Miks see töötab:

Arvatakse, et oksüdatiivne stress on keha vananemise peamine põhjus. Toksiinid keskkonnast, milles me inimestena elame ja töötame, saab metaboliseerida ühenditeks, mida nimetatakse vabadeks radikaalideks.

Vabad radikaalid võivad reageerida normaalsete rakustruktuuridega, mis omakorda võib põhjustada kahjustusi ja rakusurma. Üks looduse parimaid kaitsevahendeid vabade radikaalide vastu on antioksüdandid.

Need ühendid ohverdavad end vabade radikaalidega reageerides, takistades neil teie rakke kahjustamast.

Glutatioon, tsüsteiin ja C on kõik antioksüdandid ja võivad koos töötades pakkuda head kaitset vabade radikaalide vastu, pakkudes samal ajal teile olulise C-vitamiini kasulikkust tervisele.

Glutatioon on üks keha tähtsamaid ja võimsamaid antioksüdante [1]. See on multifunktsionaalne molekul, mida teie keha toodab loomulikult. Glutatioon koosneb kolmest aminohappest (L-glutamiinhape, L-tsüsteiin ja glütsiin) ning seda leidub igas rakus.

See võib kaitsta rakke, neutraliseerides vabu radikaale. Glutatioon toimib tihedalt koos C-vitamiiniga, mis hoiab glutatiooni redutseeritud kujul, et see saaks jätkuvalt pakkuda vabu radikaale kustutavat toimet [2-5].

Tsüsteiin aitab sünteesida ka glutatiooni [6-9]. Tsüsteiin mängib olulist rolli paljudes kehafunktsioonides ja toimib detoksifitseeriva ainena, soodustades immuunsüsteemi normaalset toimimist.

C-vitamiin on kollageeni, arterite seinu, nahka, luid ja hambaid toetava sidekoe moodustumise oluline kofaktor [10-12]. C-vitamiini võib leida tsitrusviljadest ja sellel on ka antioksüdantsed omadused, kuna see võib eemaldada teie kehast vabu radikaale ja aidata kaitsta kudesid oksüdatiivse stressi eest.

Toote taga olev teadus:

L-tsüsteiin on tinglikult asendamatu aminohape, üks kolmest väävlit sisaldavast aminohappest. Tauriin ja L-metioniin on teised kaks väävlit sisaldavat aminohapet.

Tsüsteiin mängib rolli sulfatsioonitsüklis, toimides väävlidoonorina II faasi detoksikatsioonis ja metüüldoonorina homotsüsteiini muundamisel metioniiniks [13-15].

Glutatioon on peptiidmolekul, mis sünteesitakse kehas kolmest aminohappest, mida tuntakse L-glutamiinhappe, L-tsüsteiini ja glütsiini nime all. C-vitamiin mängib olulist rolli glutatiooni säilitamisel redutseeritud kujul, et see saaks jätkuvalt pakkuda vabu radikaale kustutavat toimet [2–5].

C-vitamiin on valge, kristalne, vees lahustuv aine, mida leidub tsitrusviljades. C-vitamiin on antioksüdant, mis püüab kehas vabu radikaale ja kaitseb kudesid oksüdatiivse stressi eest [10-12,16-20]. C-vitamiin toetab ka raua imendumist, takistades samal ajal selle oksüdatsiooni [21,22].

Kuidas kasutada:

  • Võtke üks (1) kapsel üks kuni kolm korda päevas tühja kõhuga või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.

Võrdle tooteid

SeadedGlutathione, Cysteine & C removeLiposoomne Glutathione removeB 12 vitamiin spray, Nordaid, 30ml removeLooduslik depressiooni ravim L-Tyrosin - 500mg 50 kapslit removeQ10 koensüüm removeFerrotone Apple rauavesi remove
NameGlutathione, Cysteine & C removeLiposoomne Glutathione removeB 12 vitamiin spray, Nordaid, 30ml removeLooduslik depressiooni ravim L-Tyrosin - 500mg 50 kapslit removeQ10 koensüüm removeFerrotone Apple rauavesi remove
PiltLooduslik depressiooni ravim
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind25.0035.00 16.0020.0022.0016.00
SaadavusLaost otsas
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Loe edasi

Lisa korvi

Vali

Toote lühikirjeldusVõimas antioksüdantide segu ja kaitseb vabade radikaalide eest Toetab kollageeni ja glutatiooni moodustumist Toetab normaalset immuunfunktsiooniGlutatioon on meie kõige võimsam sisemine antioksüdant mis suudab toetada tervet immuunfunktsiooni ning neutraliseerida laia spektrit kahjulikke aineid ja ühendeid.Toetab närvisüsteemi Rohkem energiat, vähem väsimust Kiire imendumine
Sobib veganitele
L-türosiin on looduslik depresiooni ravim, mis toetab kilpnäärme tööd, aitab kaasa kaalu alandamisele ja tõstab meeleolu. Türosiin on asendatav aminohape, mis moodustub organismis asendamatust aminohappest fenüülalaniinist.Organismi jaoks oluline vitamiin koensüüm Q10 on võimas antioksüdant, mis toetab energia tootmist ning südame-veresoonkonna ja lihaste normaalset talitlust. Lisaks aitab Q10 hoida normaalset vererõhku.Ferrotone on rauarikas vedel toidulisand õuna kontsentraadiga ja C-vitamiiniga.
Tootekirjeldus

Kasu tervisele lühidalt:

Glutatioon, tsüsteiin ja C on antioksüdantide ja C-vitamiini segu, mis takistab vabade radikaalide kahjustamist teie rakke ja pakub detoksifitseerivaid aineid. Lisaks võib glutatioon aidata neutraliseerida vabu radikaale. Samal ajal pakub see ka kõiki olulisi C-vitamiini tervisega seotud eeliseid, mis toetab õiget raua imendumist, kollageeni moodustumist ja palju muud.

Miks see töötab:

Arvatakse, et oksüdatiivne stress on keha vananemise peamine põhjus. Toksiinid keskkonnast, milles me inimestena elame ja töötame, saab metaboliseerida ühenditeks, mida nimetatakse vabadeks radikaalideks. Vabad radikaalid võivad reageerida normaalsete rakustruktuuridega, mis omakorda võib põhjustada kahjustusi ja rakusurma. Üks looduse parimaid kaitsevahendeid vabade radikaalide vastu on antioksüdandid. Need ühendid ohverdavad end vabade radikaalidega reageerides, takistades neil teie rakke kahjustamast. Glutatioon, tsüsteiin ja C on kõik antioksüdandid ja võivad koos töötades pakkuda head kaitset vabade radikaalide vastu, pakkudes samal ajal teile olulise C-vitamiini kasulikkust tervisele. Glutatioon on üks keha tähtsamaid ja võimsamaid antioksüdante [1]. See on multifunktsionaalne molekul, mida teie keha toodab loomulikult. Glutatioon koosneb kolmest aminohappest (L-glutamiinhape, L-tsüsteiin ja glütsiin) ning seda leidub igas rakus. See võib kaitsta rakke, neutraliseerides vabu radikaale. Glutatioon toimib tihedalt koos C-vitamiiniga, mis hoiab glutatiooni redutseeritud kujul, et see saaks jätkuvalt pakkuda vabu radikaale kustutavat toimet [2-5]. Tsüsteiin aitab sünteesida ka glutatiooni [6-9]. Tsüsteiin mängib olulist rolli paljudes kehafunktsioonides ja toimib detoksifitseeriva ainena, soodustades immuunsüsteemi normaalset toimimist. C-vitamiin on kollageeni, arterite seinu, nahka, luid ja hambaid toetava sidekoe moodustumise oluline kofaktor [10-12]. C-vitamiini võib leida tsitrusviljadest ja sellel on ka antioksüdantsed omadused, kuna see võib eemaldada teie kehast vabu radikaale ja aidata kaitsta kudesid oksüdatiivse stressi eest.

Toote taga olev teadus:

L-tsüsteiin on tinglikult asendamatu aminohape, üks kolmest väävlit sisaldavast aminohappest. Tauriin ja L-metioniin on teised kaks väävlit sisaldavat aminohapet. Tsüsteiin mängib rolli sulfatsioonitsüklis, toimides väävlidoonorina II faasi detoksikatsioonis ja metüüldoonorina homotsüsteiini muundamisel metioniiniks [13-15]. Glutatioon on peptiidmolekul, mis sünteesitakse kehas kolmest aminohappest, mida tuntakse L-glutamiinhappe, L-tsüsteiini ja glütsiini nime all. C-vitamiin mängib olulist rolli glutatiooni säilitamisel redutseeritud kujul, et see saaks jätkuvalt pakkuda vabu radikaale kustutavat toimet [2–5]. C-vitamiin on valge, kristalne, vees lahustuv aine, mida leidub tsitrusviljades. C-vitamiin on antioksüdant, mis püüab kehas vabu radikaale ja kaitseb kudesid oksüdatiivse stressi eest [10-12,16-20]. C-vitamiin toetab ka raua imendumist, takistades samal ajal selle oksüdatsiooni [21,22].

Kuidas kasutada:

  • Võtke üks (1) kapsel üks kuni kolm korda päevas tühja kõhuga või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.
  • Paljud suukaudsed glutatioonilisandid lagunevad maos juba enne rakkudeni jõudmist. Liposomal Glutathione kasutab täiustatud fosfolipiidide kohaletoimetamise süsteemi, et tarnida põhikoostisosad kiiremini ja tõhusamalt.*
  • Iga 1 ml sisaldab 100 mg Opitaci vähendatud glutatiooni koos meeldiva sidrunimündi essentsiga.
  • Glutatioon võib toetada tervet vananemist, kaitsta vabade radikaalide kahjustuste eest, tervet immuunsüsteemi ja energiataset.*
  • Võtke suu kaudu 2 pumpa kaks korda päevas. Enne allaneelamist hoida suus 30 sekundit. Korrake soovitud annuseni või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele.
  • See toode kasutab fosfatidüülkoliini puhastatud päevalilleseemnete letsitiinist ja ei sisalda gluteeni.
Tootetutvustus B12 vitamiini on vaja närvikoe normaalseks arenemiseks, erinevate aneemiate ennetamiseks. Lisaks aitab Vitamiin B12 kaasa normaalsele energiavahetusele, vähendada väsimust ja kurnatust, närvi- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning vere punaliblede normaalsele moodustumisele. Taimetoitlased ja veganid, kes ei tarbi loomse päritoluga toite, vajavad B12 vitamiini toidulisandina. Toode ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola ega pärmi. Sobilik veganitele. GMO, laktoosi-ja gluteenivaba. Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised Täiskasvanud: päevane annus kolm pihustust, sisaldab: 1200 mcg (48 000%*) B12 vitamiini. Imikud ja alla 12-aastased lapsed: päevane annus vastavalt arsti soovitusele. *protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Esimest korda kasutades vajutage spreipumpa 3-4 korda. Pihustada keele alla või põse siseküljele. Peale kasutamist asetada spreiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib sprei ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke spreid sooja vee all. Tähelepanu: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Säilib 2 aastat. Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES) destilleeritud vesi vitamiin B12 (metüülkobalamiin) kaaliumsorbaat (säilitusaine) sidrunhape (happesuse regulaator) stevioolglükosiidid (magusaine) looduslikud lõhna- ja maitseained (mentool ja rohemünt – Mentha spicata). Sobilik veganitele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba. Hoiatused Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Säilitada toatemperatuuril. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamistingimused Toatemperatuuril. Netokogus 30 ml. Tootja, pakendaja, turustaja Nordaid OÜ, Akadeemia tee 21/1, Tallinn, Estonia.L-türosiin toimib kui looduslik depressiooni ravim ja on oluline, sest: • soodustab head tuju ja aitab võidelda stressiga; • aitab vältida laiskust, apaatiat, kurvameelsust ja migreeni; • aitab stressi maha võtta; • aitab peavalude ja närvisüsteemihäirete korral; • võib edukalt aidata kroonilise väsimuse sündroomi korral; • tõstab aju töövõimet: aitab kaasa tähelepanu koondamisele ja mälu paranemisele; • vähendab söögiisu ja rasva kogust meie kehas; • parandab neerupealsete, hüpofüüsi ja kilpnäärme tööd: loob joodiaatomitega sidemed ning moodustuvad aktiivsed kilpnäärmehormoonid; • on antiallergilise toimega; •võõrutav efekt mõjutab suitsetamis- ja alkohlisõltuvust. KASUTAMINE: Päevane soovitatav annus: toidulisandina täiskasvanutele üks tablett päevas toidukordade vahel. Parimad tulemused türosiiniga on saadud koos B grupi vitamiinidega. Sobilik toode kui looduslik depressiooni ravim. KOOSTIS: Päevane annus (1 tablett päevas) sisaldab: L-türosiin (free form) 500 mg Muud koostisosad: taimne magneesiumstearaat, taimne steariinhape, mikrokristalne ja taimne tselluloos. Toode ei sisalda: gluteen, nisu, piimatooted, pärm, säilitusained, magusained, kunstlikud maitse- või värviained. Palun pane tähele: Kui võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire, konsulteerige enne toote manustamist oma arstiga. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Pakend: 50 taimset kapslit

KOENSÜÜM Q10

osaleb raku energia tootmise protsessis, aitab kaasa keha nooruslikkuse säilitamisele ja toetab mälu ning suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet. KOENSÜÜM Q10 on võimas antioksüdant, mis toetab energia tootmist ning südame-veresoonkonna ja lihaste normaalset talitlust. Lisaks aitab Q10 normaalset vererõhku. Vitamiin koensüüm Q10 on organismis esinev ensüüm, mis osaleb raku energia tootmise protsessis ning kaitseb mitokondreid oksüdeerimise eest. Suurim koensüüm Q10 vajadus on maksimaalse energiatarbega organitel – südamel, maksal, neerudel ja kõhunäärmel. Vananedes, stressi, ja ebatervisliku toitumise korral väheneb maksa võime toota inimorganismile vajalikku Q10 vormi. Tervisliku elustiili ja tasakaalustatud toitumise korral on koensüüm Q10 piisav tase meie organismis tagatud. Koensüüm Q10 hoiab keha noore ja reipana. Koensüüm Q10 mõju hakkab ilmnema pärast 2-4 nädalast tarbimist, kuni on saavutatud selle kontsentratsiooni vajalik tase organismis. Vitamiin Q10 omastamist soodustab samaaegne rasvu sisaldavate toodete kasutamine. Soovitatud päevanorm Q10 tarvitamisel on 60 mg, teraapiline päevane doos on 100 – 200 mg. Koostisosad: mahuaine: riisijahu, koensüüm Q10 (ubikinoolina), taimne kapsel (glaseeraine hüdroksülpropüülmetüültselluloos). Manustamine: 2 kapslit koos toiduga. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Toote kogus: 90 vegetaarset kapslit, 500 mg kapsel, neto 45g.
Tõstab ja samas ka reguleerib raua sisaldust, sobib ka normaalse raua sisaldusega patsientidele. Ei kutsu esile hüpervitaminoosi. Gluteeni- ja laktoosivaba 100% naturaalne - vesi allikast. Ei sisalda värvaineid, konservante, suhkrut ja magusaineid. Kõrge biosaadavus - kliinilised uuringud tõestavad, et FerroTone tootest imendub raud 40% ulatuses, samal ajal toitainetest on imenduvus 5-10% ja sünteetilistest toodetest - 3-10% Sobib rasedatele ja lastele al. 2 eluaastast Sobib pikemaajaliseks kasutamiseks Ei ärrita magu - puuduvad sellised kõrvaltoimed nagu kõhukinnisus ja -lahtisus, iiveldus, oksendamine Tootja: A.Nelson & Co Ltd., London, UK, Hoida kuivas kohas, alla temperatuuri 25C. Firma Nelson on asutatud 1860.a. ja omab sajandi kogemust looduslikke toodete tootmisel.