Tootekirjeldus | Praktiline homöopaatia
Vinton McCabe
Sellesse käsiraamatusse on kokku kogutud homöopaatiahuvilise jaoks palju vajalikku ja olulist materjali, mida pole kunagi varem eesti keeles ilmunud.
„Praktiline homöopaatia“ on raamat, mis Sind õige hömöopaatilise aine otsingutel ja valiku tegemisel mitmeti toetab: esimeses osas saad teada huvitavaid fakte homöopaatilise ravikunsti loojast Samuel Hahnemannist ja tema olulisematest põhimõtetest inimeste ravimisel. Teine osa sisaldab olulisi juhtnööre edukaks praktiseerimiseks. Raamatu kolmas osa on Materia Medica, milles on 60 homöopaatilise aine mitmekülgne kirjeldus, mis on igale homöopaatiaharrastajale esmavajalik.
USAs hinnatud, pikaajaline homöopaatia praktiseerija ja koolitaja, Vinton McCabe on kirjutanud 19 homöopaatiaalast raamatut ja kõige populaarsem nendest on Sinu käes.
Lihtsalt ja kasutajasõbralikult struktureeritud käsiraamat on kirjutatud homöopaatiliste ainete kodukasutajale tavaliste haiguste ravimiseks ja esmaabiks hädaolukordades. Samas on see teos ka suurepäraseks õpikuks algajale homöopaadile.
***
„Mul on suur rõõm tervitada eestikeelset praktilist raamatut, millest homöopaatia õpetajana olen aastaid puudust tundnud. Selle raamatuga saab nii algaja kui varasemate kogemustega homöopaatiaharrastaja kindlustada endale teadmised homöopaatia põhimõtetest ja loomulikult on see mahukas teos väikese koduapteegiga kodukasutajale hindmatu abiline. Selle raamatuga astub Eesti pool sammukest lähemale ülejäänud Euroopa riikidele, kus igaüks saab endale apteegist vabalt osta homöopaatilisi ravimeid ja lugeda selle huvitava ravikunsti saladusi oma emakeeles.“ Elery Tammemägi, homöopaatia ja refleksoloogia õpetaja ja praktik
***
| Toimetulek leinaga
Atle ja Kari Dyregrov
„Atle ja Kari Dyregrovi eluline raamat täidab olulise lünga eestikeelses leinateemalises kirjanduses. Atle Dyregrov on Estonia katastroofist alates toetanud ja koolitanud Eesti vaimse tervise spetsialiste. Suur tänu, Atle!“
Maire Riis
traumaterapeut ja kriisikonsultant
Professor Atle Dyregrovi oodatakse kõikjale maailmas, kus on olnud looduskatastroof, terrorirünnak või suurõnnetus. Kogenud eksperdina aitab ta korraldada vahetut ja pikaajalist kriisiabi ning samas uurib laste ja perede leina ja katastroofipsühholoogiat. Ta on Norras kliinilise psühholoogia spetsialist, Bergeni Kriisipsühholoogia Keskuse asutajaliige ja juht.
Professor Kari Dyregrov on sotsioloog, kes on uurinud Kriisipsühholoogia Keskuses ja Rahvatervise Instituudis leina ja enesetapuga seotud probleeme ning saatusekaaslaste ja lähedaste toetust leinajale. Tänu Karile asutati Norras üleriigiline suitsiidiohvri leinajate liit.
Raamat „Toimetulek leinaga“ sisaldab praktilisi nõuandeid, mis aitavad leinajal kaotusega edasi elada. Need põhinevad autorite aastakümnetepikkusel kogemusel ja uurimustöödel. Raamatust on kasu ka leinaja lähedastel, sotsiaalvaldkonna ja vaimse tervise spetsialistidel, kes leinajaid aitavad.
„Lähedase kaotanud inimesega kohtudes pea meeles, et see on kõige hullem, mis tema elus on juhtunud.“ Atle Dyregrov
| Kes soovib aru saada haiguste juurpõhjustest, et hoiduda immuunsüsteemi pärssimisest keemiliste ravimitega, peab selle raamatu läbi lugema.“ Dr Riina Raudsik
***
Raamatu “Meie haiguste juured” autor Elke Arod on Eesti juurtega naine, kes on elanud suurema osa oma elust Prantsusmaal. Ta on pühendanud oma elu toitumisteraapiale, leevendades individuaalse toitumismuutusega meie elukeskkonnast tulenevat toksilisuse kahjulikku mõju. Tänu karmile isiklikule kogemusele on ta välja töötanud põhjalikele uuringutele tugineva nutri-detoksikoloogia meetodi, mille abiga on ta aastakümnete jooksul aidanud lugematul hulgal ainevahetus- ja käitumishäiretega inimesi.
Raamatu autor küsib, kas pole viimaks aeg tunnistada keskkonna varjatud toksiinide ja meie haiguste algpõhjuste vahelisi seoseid? Meie organism on ravimi-, põllumajandus-, toiduaine- ja muude tööstuste kaudu paljudele toksiinidele (elavhõbe, alumiinium, titaan jt) avatud ning selle tagajärjel võib avalduda peidetud raskmetallide mürgistus. Meil pole kunagi olnud nii palju autismi, allergia, degeneratiivsete ja põletikuliste haiguste, vähi ja diabeedi juhtumeid kui praegu ja me komistame ikka ja jälle keemiliste ravimite kõrvaltoimete otsa. Toitumisteraapia kasutamine avab tee elusale meditsiinile, kus ennetustööga saab igaüks oma tervist säilitada ning haigustest terveneda. Soolestiku mikrobiootat tuleb hästi toita ja kaitsta, sest tema kaitseb meie üldist heaolu.
Elke Arod on rahvusvahelise ühingu Stelior asutaja ja president, toitumise ja organismist mürkide välja viimise spetsialist ning ekspert gluteeni- ja kaseiinivaba dieedi alal.
***
„Käesolev teos on hindamatu väärtusega vanematele, kes otsivad abi ja lahendust oma lapse probleemidele ja kes ei ole nõus vastutustundetu väitega, et „saab suureks, küll kasvab välja“. Aidata tuleb nüüd ja kohe ning kaotada ei ole midagi. Võita on aga uus kvaliteet oma lapse arenguks ja miks ka mitte enese tervise turgutamiseks uute toitumisharjumuste toel.“ Anu Mäe, terapeut
„Sellised katsumused, nagu käesolevas raamatus kirjeldatakse, antakse ainult tugevatele inimestele, et nad sellest õpiks ja ülejäänud inimkonnale teed näitaksid. Loodan, et see raamat on valguskiir paljudele samade probleemide käes vaevlevate inimestele.“
Leelo Lusik, kooliõpetaja
| Vee tõeline jõud
Olga Butakova
Vesi on Maa peal ainulaadne aine – kõige salapärasemate omaduste ja mitmesuguste võimalustega, mis on siiani jäänud saladuseks. Vesi suudab ravida kõiki haigusi, aeglustada vananemist ja toetada inimkeha elutähtsaid süsteeme.
Olga Butakova on 30-aastase kogemusega arst, pedagoogikadoktor, rahvusvahelise tervise- ja inimarengu akadeemia rektor. Oma raamatus käsitleb ta üksikasjalikult vee tähtsust meie tervisele, sellega seotud väärarusaamu ja eelarvamusi, jagab nõuandeid ja soovitusi.
Saate teada:
– millist vett meie keha vajab;
– kuidas veega ümber käia;
– kuidas vee abil vananemisprotsessi aeglustada;
– millised joogid on kahjulikud ja millised on kasulikud;
– kuidas muuta vesi tervisele ohutuks.
Pidage meeles: vesi – see on elu!
|
|
Ilmumisaasta: |
2020 |
Formaat: |
Pehmekaaneline |
Lehekülgi: |
232 |
Mõõdud: |
140 x 205 |
|
|
|
| Armastatud inimesel diagnoositud dementsus põhjustab arusaadavalt hirmu ja ärevust. Kliinilised psühholoogid dr Michelle Hamill ja dr Martina McCarthy usuvad, et dementsuse suhtekeskne mõistmine aitab teadvustada selle seisundiga kaasnevaid väljakutseid, võimaldades inimestel samaaegselt hästi ja väärikalt elada. See praktiline käsiraamat sisaldab tõenduspõhiseid nõuandeid ja jagab nii hooldajate kui ka dementsusdiagnoosiga inimeste eneste kogemusi, võimaldades teil
- leppida dementsusdiagnoosiga ning mõista sellega kaasneda võivaid sümptomeid ja käitumisviise;
- arendada elukvaliteeti parandavaid isiksusekeskseid oskusi;
- õppida tulemuslikult suhtlema nii dementsuse alg- kui ka hilisstaadiumis;
- tutvuda peamiste tekkida võivate probleemidega ja arendada enda vaimset sitkust;
- arvestada iseenese tunnetega ja mõista raskusi, mida võite hooldaja rollis kogeda.
See raamat annab teile enesekindlust ja teadmisi, mida vajate iseenda ja oma lähedase toetamiseks teekonnal läbi dementsuse.
Dr Michelle Hamill on kliiniline psühholoog-konsultant, kes töötab eakate vaimse tervise, mälukliinikuteenuse ja dementsusravi vallas.
Dr Martina McCarthy on kliiniline psühholoog, kelle erialaks on mälukliinikute töö ja tugevuspõhised psühholoogilise teraapia vormid dementsusega inimestele.
„Eelkõige on see raamat väärtuslik, kuna loob ettekujutuse, mida dementsusega inimene tunneb ning kuidas ta suhestub oma pere ja reaalse maailmaga.“
Hanna-Stiina Heinmets
Dementsuse Kompetentsikeskus | |