Massaaž

Massaaž on suurepärane teraapia, et lõõgastuda ja vabaneda pingetest ning stressist.
 
 

Vana-Eesti massaaž

Eesti pärimustraditsiooni kandev Vana-Eesti massaaž matil. Massaaž on terviklik, põhjalik lihaseid töötlev, venitav ja lihasvalu eemaldav teraapia.
Alati kuulub matimassaaži juurde erinevad ravimassaaži võtted, et suurendada liigesliikuvust ja vähendada lihaspingeid.

Soovituslik tervikliku massaaži kestvus on tund kuni kaks tundi.

Tai-massaaž matil

Tai-massaaž matil on hästi välja arendatud laialt tuntud energeetiliste liinide töötlus koos venitustega. Kogenud massöör oskab iga kliendi jaoks valida sobiva tugevuse, et protseduur on tervikuna meeldiv ja väestav.


Tai-massaaži kestvuseks loetakse 1,5 tundi, alla tunni ei suuda klient tajuda tervikliku massaažikogemust.

Klassikaline õlimassaaž

Klassikaline õlimassaaž ei ole kunagi vaid “silumine” spa-massaaži stiilis, vaid alati leiab massöör vastavalt kehatüübile õiged piirkonnad mida töödelda, kasutades vajadusel spordimassaaži, Tuina massaaži jt võtteid. Õlimassaažis on olulised kvaliteetsete looduslike õlide kasutamine.

Terviklik õlimassaaž kestab 1,5 tundi ja põhjalik kogu keha töötlus 2 tundi.

Kupumassaaž

Kupumassaaž on õlimassaaži variant, et lihas- ja sidekoe sügava töötluse kaudu vabastada pingeid ja parandada ainevahetust teatud piirkonnas.

On-site

On-site, tuntud ka kui toolimassaaž toimub spetsiaalsel mugaval toolil, kus klient saab kiire ja põhjaliku selja, õlavöötme, kaela, käte ja peamassaaži.

Sageli piisab juba 20 minutist, et eemaldada suuremad õlavöötme pinged, samas 40-60 minutiga saab juba päris sügava ja põhjaliku käsitluse teha.

Meemassaaž

Meemassaaž on väga eriline kogemus kuidas mee kui ravimi abil saavutada nahaaluste kudede töötlus ja uuendamine parandamaks ainevahetust ning suurendades vastupanuvõimet erinevatele haigustele.Hillar Kroon
Massöör
Hillar on läbinud erinevaid ravimassaaži kursuseid, et aidata leida tugiliikumis aparaadis probleem ning erinevate manuaalteraapia võtete abiga see probleem kõrvaldada. Hillar Kroon pakub Väikses Oas erinevaid massaaže. Tunni hind on 30€. Võimalik tasuda ka kaardiga või arvega. Parimad päevad on esmaspäev ja reede massaažide tegemiseks Väikses Oas, aga kokkuleppel saab küsida ka teisi aegu. Helista või saada sõnum Hillarile otse +372 501 7130, hillar.kroon@gmail.com

Võta ühendust

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade