MMS – MINERAALNE SUULOPUTUSVAHEND

25.00

Kahekomponentne mineraalne suuloputusvahend MMS, 100 ml

Kirjeldus

Mineral Mouthwash Solution (MMS)

Kahekomponentne suuloputusvesi on tõhus suuhügieenivahend, millel ei ole teadaolevalt ühtegi negatiivset kõrvalmõju.

Toote oksüdeerivad omadused pärsivad tõhusalt neid tegureid, mis põhjustavad paljusid suuprobleeme, sh parodontoosi, halba hingeõhku, igemepõletikku ja kaariest. Toode ei peida probleeme, vaid kõrvaldab nende juurpõhjuse.

100% vegan, fluoriidivaba, GMO vaba, glütseriinivaba.

Komplekt koosneb A ja B lahusest:

A lahus: 28% Naatrium klorit (NaClO2) ja destilleeritud vesi

B lahus: 4% soolhape ehk maohape (HCl) ja destilleeritud vesi

KASUTAMINE: Sega 3 tilka kummastki pudelist (A+B) omavahel kuivas klaasis, oota 30 sekundit ja lisa 100 ml vett. Loputa suud 2x päevas 5-10 sekundi jooksul ja siis sülita välja. Mitte alla neelata.

OHUTUS: Hoida laste eest. Kontsentraadi alla neelamise korral juua ohtralt vett ja konsulteerida arstiga. Vastavalt instruktsioonile lahjendatud segu allaneelamine on tervisele ohutu ([1] Lubbers, J., Chauan, S., Bianchine, J. (1982) Controlled clinical evaluations of chlorine dioxide, chlorite and chlorate in man. Environmental health perspectives, 46:57-62.

  • Toode Mineraalne suuloputusvahend (Mineral Mouthwash Solution) on registreeritud kosmeetikatootena. Kõik vajalikud laborianalüüsid ja sertifitseeritud tooteohutushinnangud on tehtud. Tootmine vastab standardile EVS-EN ISO 22716:2008.
  • Soolhapet ehk maohapet (HCl) toodab meie magu selleks et seedida valke. Valmis segatud suuloputusvahendi soolhappe kontsentratsioon on ligikaudu 13 000 korda väiksem kui inimese maos.