Laos

Zechsal Pure Elements näokreem, 50 ml

44.00

 • uus prebiootiline koostis
 • niisutab ja toidab nahka
 • võimas kaitse
 • naha struktuuri tõstva toimega
 • kerge värskendav lõhn

Kirjeldus

Zechsal Pure Elements tasakaalustav kreem on uus prebiootiline näokreem optimaalseks nahahoolduseks ja kaitseks.

Prebiootikumid

Zechsali uus näokreem Pure Elements on tasakaalus. Pure Elementsi prebiootiline ehk toitev koostis vastab meie naharakkude sisule. See osmootne tasakaal tagab kreemis sisalduvate toitainete optimaalse imendumise rakkude poolt. Meid kaitsvate bioloogiliste protsesside elementaarne tugi, mis põhineb loomulikul põhimõttel. Lihtne, kuid äärmiselt tõhus.

Looduslikud koostisosad

Pure Elements sisaldab loomulikult peamise koostisosana iidset Zechsteini allikast pärit magneesiumi. Sellele baasile oleme lisanud NADH energiavõimendi, C- ja E-vitamiinid, hüaluroonhappe ja palju mikroelemente. Zechsal Pure Elements pakub:

     • optimaalne toitmine ja niisutus
     • tugev kaitse
     • struktuurselt “lifting” efekt

Tsitrusviljad ja laim annavad sellele värskendava lõhna, samas kui sheavõi lisamine tähendab, et Pure Elementsil on rahustav toime.

Uuenduslik

Uuenduslik pole mitte ainult kreem, vaid ka pakend. Sisekotiga ühendatud liug-ava süsteem tähendab, et hügieenitase on ideaalne. Ja kreemil on pikk säilivusaeg isegi ilma säilitusaineid kasutamata

Kellele see mõeldud on?

Pure Elements tasakaalustav kreem on unisex näokreem ja seda saab kanda kõikidele nahatüüpidele. See on praktiliselt kohese elustava toimega päevakreem. See kreem parandab nähtavalt ka kahjustatud, karedat või kortsus nahka.

Võrdle tooteid

SeadedZechsal Pure Elements näokreem, 50 ml removeMerekäsnast tampoon removeMAGNEESIUM DIGLÜTSINAAT – BIOAKTIIVNE removePuhas hüdroliseeritud kollageen removeDMSO - DIMETÜÜLSULFOKSIID removeZechsal deodorant 75ml remove
NameZechsal Pure Elements näokreem, 50 ml removeMerekäsnast tampoon removeMAGNEESIUM DIGLÜTSINAAT – BIOAKTIIVNE removePuhas hüdroliseeritud kollageen removeDMSO - DIMETÜÜLSULFOKSIID removeZechsal deodorant 75ml remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind44.0015.0024.0011.0025.0014.00
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Vali

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldus
 • uus prebiootiline koostis
 • niisutab ja toidab nahka
 • võimas kaitse
 • naha struktuuri tõstva toimega
 • kerge värskendav lõhn
Naturaalne alternatiiv tampoonile.
Magneesium aitab kaasa lihaste lõdvestumisele ja luukoe tekkimisele, aitab vähendada väsimust ja kurnatust, toob hea une ning toetab närvisüsteemi, südamelihaste ja vereringe normaalset talitlust. Magneesium glütsinaat on üks paremini omastatavamaid ja imenduvamaid vorme.
ICONFIT Hydrolysed Collagen on ainus tõeline ja puhtaim kollageen pulbrina. Unusta kasutud kapslid, milles on vaid 0,4-0,8g kollageeni! Uuringud näitavad, et päevane soovitatav kogus on 10g kollageeni, mis kaitseb liigeseid ja mõjub hästi nahale. Vello Vaher kasutab ise ja soovitab!

Orgaaniline Dimetüülsulfoksiid 250 ml

Maailma puhtaimast allikast kõrge magneesiumi sisaldusega innovatiivne deodorant. Koostis põhineb aktiivsetel looduslikel komponentidel. Parfüümivaba. Värskus on saadud looduslike mentooli komponentidega. Alumiiniumivaba - ei sisalda alumiiniumsooli.
TootekirjeldusZechsal Pure Elements tasakaalustav kreem on uus prebiootiline näokreem optimaalseks nahahoolduseks ja kaitseks. Prebiootikumid Zechsali uus näokreem Pure Elements on tasakaalus. Pure Elementsi prebiootiline ehk toitev koostis vastab meie naharakkude sisule. See osmootne tasakaal tagab kreemis sisalduvate toitainete optimaalse imendumise rakkude poolt. Meid kaitsvate bioloogiliste protsesside elementaarne tugi, mis põhineb loomulikul põhimõttel. Lihtne, kuid äärmiselt tõhus. Looduslikud koostisosad Pure Elements sisaldab loomulikult peamise koostisosana iidset Zechsteini allikast pärit magneesiumi. Sellele baasile oleme lisanud NADH energiavõimendi, C- ja E-vitamiinid, hüaluroonhappe ja palju mikroelemente. Zechsal Pure Elements pakub:      • optimaalne toitmine ja niisutus      • tugev kaitse      • struktuurselt "lifting" efekt Tsitrusviljad ja laim annavad sellele värskendava lõhna, samas kui sheavõi lisamine tähendab, et Pure Elementsil on rahustav toime. Uuenduslik Uuenduslik pole mitte ainult kreem, vaid ka pakend. Sisekotiga ühendatud liug-ava süsteem tähendab, et hügieenitase on ideaalne. Ja kreemil on pikk säilivusaeg isegi ilma säilitusaineid kasutamata Kellele see mõeldud on? Pure Elements tasakaalustav kreem on unisex näokreem ja seda saab kanda kõikidele nahatüüpidele. See on praktiliselt kohese elustava toimega päevakreem. See kreem parandab nähtavalt ka kahjustatud, karedat või kortsus nahka.Siin peatub teie otsimine sensatsiooniliselt pehmete, väga vastupidavate ja maagiliselt imavate looduslike merekäsnade järele. IntimateCare merekäsnad, firmalt Natural Intimacy. Need käsnad on eetiliselt korjatud Vahemerest ja meie meeskond on neid käsitsi kontrollinud, et tagada puutumatu seisukord ja püsiv kõrge kvaliteet. Imab loomulikult hämmastavalt palju vedelikku. Uskumatult mugav. Imav, kuid samas pehme, siidine ja pehme. Kvaliteetsed Vahemere siidist käsnad. Saadaval plastivaba pakend. Eetiliselt korjatud. Biolagunev.

Magneesium glütsinaat

koos imendumist soodustavate bioaktiivsete vitamiinidega aitab kaasa närvisüsteemi ja lihaste ladusale tööle. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Magneesium on üks täitsamaid mineraale inimese organismis. Puhas USA-s Kelatron grupis toodetud 18,7 protsendiline M-pure™ ja Ecosh Life’i magneesium on üks imenduvamaid ja puhtamaid magneesiume turul! See on magneesium, mis lahustub organismis hästi. Kelatroni M-pure Magneesium on välja töötatud selleks, et luua inimkehale stabiilne ja imenduv molekul. Tootja tagab mineraali puhtuse, tõhususe, biosaadavuse ja lahustuvuse.

Magneesiumi olulisus

Magneesiumi vajavad oma tegevuseks üle 300 erineva ensüümi, lisaks reguleerib magneesium paljusid biokeemilisi ja füsioloogilisi protsesse organismis. Umbes 60% organismis olevast magneesiumist paikneb luudes, mis moodustab teatud puhvri magneesiumitaseme hoidmiseks.

Magneesiumi on vaja:

 • süsivesikute, rasvade ja aminohapete normaalseks ainevahetuseks
 • soolade koostises luukoe tekkeks, kaltsiumi rolli soodustamiseks inimorganismis (nt luukoe areng, uuenemine),
 • südamelihaste tööks ja vereringe reguleerimiseks,
 • normaalseks närvitalitluseks.
  Vastavalt erinevatele võrdlustele peetakse parima imenduvusega ja omastatavusega magneesiumiteks tsitraati, glükonaati ja laktaati (glütsinaat). Uuringute kohaselt sobib magneesiumglütsinaat, kui üks paremini imenduvamaid vorme väga hästi neile, kel on soolehäired nt kõhulahtisused või on tehtud soolevähendus operatsioone, kuna see vorm imendub hästi erinevatest soole osadest. Kuigi magneesiumdiglütsinaat imendub ka iseseisvalt, aitavad mõned sobivad vitamiinid magneesiumil paremini imenduda. Magneesiumi omastatavust soodustavad B-grupi vitamiinid, eriti B6 ning C ja D-vitamiinid. Mineraalidest soodustavad imendumist kaltsium, kaalium, naatrium jne. Seetõttu on toodet hea võtta koos toiduga, et ka kõik teised vajalikud ained oleks kättesaadavad. Vitamiin B-6 aitab määrata, kui palju magneesium rakkudesse imendub. 80% inimestel on magneesiumi puudus. Ecoshi Magneesium glütsinaadi tootele on magneesiumi paremaks imendumiseks lisatud bioaktiivsete vitamiinide vormid nagu püridoksiinvesinikkloriid (B6) ja magneesium-L- askorbaat (C-vitamiin).

Miks on bioaktiivsed vormid head?

Bioaktiivsed vormid on muudetud keha ainevahetuse jaoks sobivaks, et kurnatud keha ei peaks kulutama energiat passiivse vormi muundamiseks aktiivseks. Magneesium glütsinaat:

Toob hea une – lõdvestab lihaseid – aitab vähendada väsimust ja kurnatust

Koostisosad:
 • Magneesium (magneesiumdiglütsinaadina),
 • C-vitamiin (magneesium-L- askorbaadina)
 • Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriidina)
 • taimne kapsel: hüdroksülpropüül metüültselluloos.
Toode on GMO, tehislike lõhna, maitse, värvainete, laktoosi, gluteeni ja mahuainete vaba. Manustamine: 3 kapslit magneesiumi päevas koos toidu ja klaasitäie veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Parim aeg magneesiumi manustamiseks on õhtul. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitamine: hoida kuivas ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, neto 50g Kui palju keegi magneesiumi päevas võtma peaks? Magneesiumi soovituslik päevane tarbimine:
 • 1-3 aastased: 80 mg/päevas
 • 4-8 aastased: 130mg/päevas
 • 9-13 aastased: 240 mg/päevas
 • Teismelised 14-18 aastased: poisid 410 mg/päevas, tütarlapsed 360 mg/päevas
 • Täisealised 19 + mehed: 400-420 mg/päevas, naised: 310-320 mg/päevas
 • Rasedad: 350-360 mg/päevas
 • Imetavad emad: 310 – 320 mg/päevas
Magneesium glütsinaat on Eestis toodetud toode!
Tõeline kollageeni allikas, millest saab kätte 10g päevase koguse. Tegemist on 100% kollageeniga ilma teiste lisaaineteta.
Purgis 40 päeva kogus ehk 300g puhast kollageeni! Toodetud looduslike protsesside abil ilma kemikaalideta!
 
Väldi olematu kollageenisisaldusega kalleid kapsleid kus 10g saamiseks vaja 13-20 kapslit päevas.
 
Lisa 10g (mõõdulusikas kaasas) päevas mahlale, toidule, smuutile või spordijoogile.

99,9% puhas Dimetüülsulfoksiid

Farmatseutilise kraadiga toode, orgaaniline lahusti

 

Komponendid: 99,9% Dimetüülsulfoksiid (DMSO)

Teised komponendid: 0,1 % H2O (puhas vesi)

Valem: C2H2OS

Molekulkaal: 78,133 g/mol

CAS# 67-68-5

Keemispunkt: 189 C

Märkus:

DMSO on ette nähtud kasutamiseks ainult lahustina. DMSO kristalliseerub temperatuuril, mis on madalam kui 18,2 C. See ei kahjusta toodet. Sulatage soojas kohas.

HOIDKE LASTE EEST, VÄLTIGE KONTAKTI RASEDUSE JA LAPSE HOIDMISE VÕI HAIGE PÕETAMISE KORRAL.

Hoiatus:

Hoidke konteiner tihedalt suletuna, kui te seda ei kasuta. Konteineri sisu silma või nahale sattumisel peske viivitamatult veega. DMSO on kõrge polaarsusega, oprootiline orgaaniline lahusti, mis penetreerub kiiresti ja mis absorbeeritakse naha poolt ja mis võib kanda kaasas teisi lahustunud aineid.

Importija: DMSO99, Cudhill House Gloucestershire- GL48DF, UK

Kasutamine: Roller on 75 ml ja kestab 50% kauem kui standard 50 ml deodorandid. Nõuanne: Umbes kolme nädala jooksul peale uue deodorandi kasutusele võttu harjub kaenla aluste bakterite ainevahetus uue deodorandiga ära. Peale seda toimib optimaalselt! Koostis: Aqua, Alcohol Denat., Magnesium Chloride, Propanediol, Saccharomyces Ferment, Triethylcitrate, Polyglyceryl-10 Laurate, Sodium caproyl / Lauroyl Lactylate, Salvia officinalis Oil, Hydroxyethylcellulose, Menthol, Menthyl Lactate, Bisabolol, Citric Acid
Mõõdud------