Laos

PEREEMA RAVIRAAMAT

23.00

Categories: ,

Kirjeldus

Lihtsad looduslikud viisid oma pere ja lähedaste ravimiseks. Käepärane nii kodus kui reisil. Jõukohane ka meestele. 20 aasta jooksul kogutud tarkused mis on kõik kas autori enda kolme lapse (ja mehe) või teiste emmede laste peal järele proovitud ning toimivad.

Autor: Terje Tähe
Kirjastus: Tarkuseraamat
Ilmumisaasta: 2015
Keel: Eesti
Raamatu formaat: Pehmekaaneline
Lehekülgi: 379
Mõõdud: 210×155

Võrdle tooteid

SeadedPEREEMA RAVIRAAMAT removeKuidas peatada autismiepideemia removeToimetulek leinaga removeNurme Sheavõi removeVITAMIIN D3, 400-IU ja 4000-IU tilk, kookosõliga removeMis toimub lasteaias - Käsiraamat lasteaialapse vanematele remove
NamePEREEMA RAVIRAAMAT removeKuidas peatada autismiepideemia removeToimetulek leinaga removeNurme Sheavõi removeVITAMIIN D3, 400-IU ja 4000-IU tilk, kookosõliga removeMis toimub lasteaias - Käsiraamat lasteaialapse vanematele remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind23.0022.0015.0012.00 22.0019.00
Saadavus
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldusSheaõli on imeline õli tervele perele oma rikkalike omaduste ja laia kasutusala poolest! Sobib kasutamiseks alates sünnist!„Mis toimub lasteaias“ on praktiliste nõuannetega käsiraamat, mis aitab lapsevanemal mõista, mis on lasteaed ja kuidas lapsele lasteaiaga kohanemisel toeks olla. Peresid, kus lapsed alles alustavad lasteaiateed, ootavad ees suured elumuutused – see raamat aitab nendeks valmis olla. * Milliseid riideid lapsele selga panna? * Kuidas saada hakkama sellega, et laps nutab ja ei taha lasteaeda jääda? Kuidas saaks lapsevanem oma süütunde ja lapse nutuga toime tulla? * Mis on hommikuring? * Milline näeb välja lasteaiapäev? * Kuidas valmistutakse kooliks? Need on ainult mõned praktilised teemad, mida raamatus käsitletakse. Siit leiavad oma küsimustele vastused nii pered, kellel lasteaed alles ees, kui ka vanemad, kelle laps on juba lähenemas koolieale.
TootekirjeldusLihtsad looduslikud viisid oma pere ja lähedaste ravimiseks. Käepärane nii kodus kui reisil. Jõukohane ka meestele. 20 aasta jooksul kogutud tarkused mis on kõik kas autori enda kolme lapse (ja mehe) või teiste emmede laste peal järele proovitud ning toimivad. Autor: Terje Tähe Kirjastus: Tarkuseraamat Ilmumisaasta: 2015 Keel: Eesti Raamatu formaat: Pehmekaaneline Lehekülgi: 379 Mõõdud: 210x155Raamatus „Kuidas peatada autismiepideemia“ toob organisatsiooni Generation Rescue kaasasutaja ja vaktsiinikahjustusega autistliku lapse isa J. B. Handley esile teaduslikke tõendeid, mis seostavad vaktsiine immuunaktivatsiooniga ajus. Oma raamatuga esitab ta halastamatu ja ajakohase väljakutse USA rahvatervise süsteemile ning haiguste kontrolli- ja tõrjekeskusele anda tõese informatsiooni ja teadusuuringutega lõplik vastus autismi põhjusele. Muidu me seda laastavat epideemiat peatada ei suuda."Toimetulek leinaga

Atle ja Kari Dyregrov

„Atle ja Kari Dyregrovi eluline raamat täidab olulise lünga eestikeelses leinateemalises kirjanduses. Atle Dyregrov on Estonia katastroofist alates toetanud ja koolitanud Eesti vaimse tervise spetsialiste. Suur tänu, Atle!“

Maire Riis traumaterapeut ja kriisikonsultant

Professor Atle Dyregrovi oodatakse kõikjale maailmas, kus on olnud looduskatastroof, terrorirünnak või suurõnnetus. Kogenud eksperdina aitab ta korraldada vahetut ja pikaajalist kriisiabi ning samas uurib laste ja perede leina ja katastroofipsühholoogiat. Ta on Norras kliinilise psühholoogia spetsialist, Bergeni Kriisipsühholoogia Keskuse asutajaliige ja juht. 

Professor Kari Dyregrov on sotsioloog, kes on uurinud Kriisipsühholoogia Keskuses ja Rahvatervise Instituudis leina ja enesetapuga seotud probleeme ning saatusekaaslaste ja lähedaste toetust leinajale. Tänu Karile asutati Norras üleriigiline suitsiidiohvri leinajate liit.

Raamat „Toimetulek leinaga“ sisaldab praktilisi nõuandeid, mis aitavad leinajal kaotusega edasi elada. Need põhinevad autorite aastakümnetepikkusel kogemusel ja uurimustöödel. Raamatust on kasu ka leinaja lähedastel, sotsiaalvaldkonna ja vaimse tervise spetsialistidel, kes leinajaid aitavad.

„Lähedase kaotanud inimesega kohtudes pea meeles, et see on kõige hullem, mis tema elus on juhtunud.“ Atle Dyregrov

See on suurepärane suvetoode rannakotti, millega hooldada päikesepunast nahka ning päikesekahjustunud juust! Sobib hästi väga kuivale ja tundlikule/ärritatud nahale taastamaks selle pehmust ja elastsust. Tänu sheaõli põletikuvastastele omadustele on see andnud suurepäraseid tulemusi võitluses atoopilise dermatiidiga. Sheaõlis sisalduv E-vitamiin aitab siluda ja tuhmistada nahakahjustusi ja aknearme. Aitab ennetada ja siluda venitusarme ning pakub nahale kaitset karmide ilmastikuolude eest. Kuna puhas sheaõli sisaldab A, E ja F vitamiine ja antioksüdante, millel on vananemisvastane toime, siis sobib see küpse ja kortsulise naha hoolduseks. Õli jätab naha niisutatuks, terveks ja siledaks. Sheaõli võib kasutada igapäevase näopuhastajana, et eemaldada meik ja mustus. See ei ummista poore ega kuivata nahka. Sobib kasutada ka silmakreemi asemel, samuti niisutavaks päevakreemiks ning nahka uuendavaks öökreemiks. Elustab kahjustatud ja kuivi juukseid, annab neile siidja läike. Sobib eriti hästi värvitud ja lokkis juustele (lisa paar tilka sheaõli oma juuksepalsamile!).
Sheaõli sobib kasutamiseks ka beebidele ning kaitseb nende õrna nahka. Aitab leevendada naha punetust ning  kaitseb talvel suurepäraselt beebi põski ja huuli külmakahjustuste eest. Samuti ideaalne beebimassaaži tegemiseks. Parim vahend titekõõma ravimiseks. Määri külluslik kogus sheaõli probleemsele piirkonnale ja lase 30 min toimida. Kammi ketendav nahk maha pehme harja või beebikammiga. Kõõm kaob täielikult paari kasutuskorra järel.
Kasutamine: Kasuta sheaõli igapäevaselt kogu keha niisutajana, meigieemaldajana, juuksepalsamina ja ärritavate nahaprobleemide leevendajana. Kandke väike kogus eelnevalt pestud/puhastatud nahale ja laske imenduda enne teiste kosmeetikumide kasutamist. Pane tähele, et sheaõli imendub aeglaselt, mis tagab pikema toimeaja, mistõttu sobib see väga hästi kasutamiseks just õhtuti. Kasuta paar tilka õli küünenahkade pehmendamiseks. Sheaõli tugevdab küünt ja pehmendab küünenahkasid. Juustehooldusel kandke õli niisketesse juustesse, imendub paremini. Võib ka lisada väikese koguse oma juuksepalsamile. Kanna väike kogus õli oma juukseotstesse, et toita kuiva juust või siluda kahusust. Oluline: Esmakordsel kasutamisel võtab tihke konsistentsiga õli väljapumpamine pudelist nõuda kannatust ja aega. Jätka pumpamist seni, kuni õli hakkab välja tulema. Kui õli on toatemperatuuril tahke, aseta pudel mõneks minutiks sooja vette, et see pehmeneks.  
D3-vitamiin on vajalik vitamiin sügis-talvisel perioodil, eriti päikesevaesele Põhja-Euroopa rahvastikule. D3 vitamiin toetab laste immuunsüsteemi, luude ja hammaste ehitust ning närvisüsteemi ja ainevahetuse normaalset talitlust.
Dana Gulbe õppis Riia Pedagoogika- ja Haridusjuhtimise Kõrgkoolis, kus omandas koolieelse lasteasutuse õpetaja 1. taseme kõrghariduse. Samal ajal õppis ta Riias kontaktõppes 1,5 aastat Montessori pedagoogikat ja sai tunnistuse Montessori õpetaja erialal. Dana koondas oma kogemused praktilisse ja kasulikku raamatusse, et iga lapsevanem leiaks ühest kohast vastused kõigile huvipakkuvatele küsimustele, millele vastamiseks lasteaia töötajatel mõnikord paraku ressursse napib. Dana leiab, et side pere ja lasteaia vahel peaks olema veelgi tihedam kui praegu, sest koolieelne vanus on inimese isiksuse kujunemise aluseks. Pealegi võib iga lapsevanem lasteaia protsesse ja sündmusi mõistes leida endas rohkem rahu ja usaldust, mis on selle eluetapi toredaks kujunemisel eriti oluline. Raamatu sisutoimetaja Kairi Burk on lasteaiaeluga seotud juba pea 15 aastat. Esialgu lihtsalt aktiivse lapsevanemana, kellele meeldis lasteaiaeluga kursis olla ja end igakülgselt appi pakkuda. Ühel hetkel tekkis lasteaias vajadus kvalifitseeritud tööjõu järele, mis andiski tõuke läbida alustuseks põhjalik lapsehoidjate kursus ja seejärel omandada bakalaureusekraad Tallinna Ülikooli alushariduse erialal. Küsimused, mis võivad vajada lahendusi: * Millal hakata lasteaias käima? * Millised on 3 oskust, mille laps peaks enne lasteaeda selgeks saama? * Kas eralastehoid või munitsipaallasteaed? * Mis on Montessori lasteaed? * Kooliks valmistumine – kuidas saan mina abiks olla?