fbpx

ORCANN KONTSENTREERITUD KANEPISUUVESI

12.00

Kontsentreeritud suuvesi aitab säilitada igemete tervist ja värskendab hingeõhku. Regulaarsel kasutamisel värskendab suuvesi igemeid ja vähendab nende liigset tundlikkust ning võimalikke jälgi, mida klambrid ja proteesid võivad jätta. Suuvesi on ideaalne igapäevaseks hügieeni eest hoolitsemiseks ja täiendab teie regulaarset hammaste hooldust.

 Suuvett võib kasutada nii lahjendatult kui ka kontsentreeritud kujul. Sellest pudelist saab lahjendamise korral 3 liitrit suuvett. Kontsentreeritud toodet võib määrida niiske vatipulga- või padjaga sinna, kuhu parajasti vaja. Parimate tulemuste jaoks on parim kasutamisjärgselt vältida mõnda aega söömist ja joomist.

CPK – sertifitseeritud looduslik kosmeetika

Kogus pakendis: 30 ml

Kirjeldus

Suuvesi Orcann sisaldab unikaalset kombinatsiooni 100% naturaalsetest taimeekstraktidest:

  • Kanepiseemne ekstrakt
  • Bergamoti õli
  • Piparmündiõli
  • Salveiõli
  • Stevia lehe ekstrakt
Vastab loodusliku kosmeetika standarditele. Sobib veganitele.

Kasutamine: lahjendage umbes 10 tilka 50 ml toasoojas vees, segage ja loputage oma suud. Lahjendamata kujul võib määrida niisutatud vatipulga/vatipadjaga paistes igemetele või lahtistele haavadele suus.

Koostisosad (INCI): Cannabis Sativa seemne ekstrakt, denaturaliseeritud alkohol, vesi, Mentha Piperita õli, Citrus Bergamia pressitud õli, Salvia Officinalis õli, Stevia Rebaudiana ekstrakt.

Content missing