fbpx

Luudex [K2 + D3 + Ca + Mg]

25.00

Luude kuldse neliku – vitamiinide K ja D ning looduslike mineraalide kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus organismis mängivad tervise seisukohast tähtsat rolli aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele ning lihaste ja vereringe normaalsele talitlusele.

Tootekood: 3201 Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

LUUDEX

 Vitamiinid K2 ja D3 aitavad hoida luid normaalsetena. Vitamiin D3  aitab kaasa immuusüsteemi normaalsele talitlusele. Magneesium ja kaltsium toetavad luude ja lihaste normaalset tööd. Magneesium aitab lisaks kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Luudex sisaldab looduslikku kaltsiumi, mis on saadud Atlandi ookeani kivistunud merevetikatest. Organism omastab looduslikku kaltsiumi keemilisest kaltsiumist paremini.

Luude kuldse neliku – vitamiinide K ja D ning looduslike mineraalidega kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus organismis mängivad tervise seisukohast tähtsat rolli aidates hoida luud, lihased, veresooned ja energiataseme normaalsena. Vitamiin D3 aitab kaltsiumil toitainetest imenduda ja mängib suurt rolli küpse luuvalgu osteokaltsiini ülesehituses. Osteokaltsiin on oluline luu kasvu regulatsioonis ja mineraalmaatriksi korrektsel ladestumisel luukoes. Vitamiin K2 aitab kaltsiumil verest jõuda luumassideni, kus seda kasutatakse luude normaalseks ehituseks ja tugevdamiseks. Kaltsiumi olemasolust organismis sõltub magneesiumi toime efektiivsus ja magneesium omakorda reguleerib kaltsiumi taset organismis ning määrab ära luukoe tiheduse. Kui kaltsium tõmbab lihaseid kokku, siis magneesium vabastab need, seetõttu on väga oluline, et mõlemad ained oleks organismis vajalikul määral esindatud.

Manustamine: Luudexi soovitav päevane kogus on 4 kapslit koos toiduga.

Koostisosad: magneesium (tsitraadina), kaltsium (punase merevetika Lithothamnium coralloides pulbrina), K2 vitamiin (menakinoon-7), D3 vitamiin (kolekaltsiferoolina).  K2 vitamiini lisaained: suhkur, akaatsiakummi (E 414), tärklis, taimeõli, trikaltsiumfosfaat (E 341).

Hoiatus: kuna vitamiin K2 on verd hüübiva toimega, siis verdvedeldavate ravimite tarvitamisel konsulteerida arstiga. Hoiatus peaks kehtima ka neile, kes joovad vähe vett. Veri vajab oma koostiseks piisavalt vett. Parim verd vedeldav aine on vesi.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, neto 45 g

Lisainfo

Kaal0.045 kg

Content missing

Go to Top