Laos

Ergonoomiline Vertikaalne Optiline Hiir paremale käele

35.00

Kirjeldus

Väldi sagedasest hiire kasutamisest tekkivat randme- ja käsivarre pinget!

Erinevalt traditsioonilisest horisontaalsest kujundustest on Jelly Comb ergonoomilisel hiirel vertikaalne korpus, mis paneb kasutaja randme ja pöidla loomulikumasse “käepigistuse” asendisse. See vähendab randme ja käe pinget, takistades randme pikemaks ajaks sissepoole keeramist.

Jelly Comb ergonoomiline hiir on peopesa täitmiseks piisavalt suur, mis vähendab vajadust kasutada väsitavat “küünis” haaret, mis on mõnikord vajalik väiksemate hiirte hoidmisel.

Jelly Comb ergonoomiline hiir pakub DPI-sätteid 800, 1200 ja 1600, võimaldades vastavalt vajadusele muuta tundlikkuse taset. Koos tavaliste parempoolsete -vasakpoolsete nuppude ja kerimisrattaga võimaldavad kaks edasi -tagasi nuppu kiiret veebis sirvimist. 2.4G Bluetoothi vastuvõtja – ühildab hiire Windowsi, Maci ja Linuxiga – on madala profiiliga ja seda saab hoida kummeeritud korpuses, kui seda ei kasutata. Seade töötab kahel AAA-patareil ja pärast kaheksaminutilist mittekasutamist lülitub hiir energia säästmiseks ja aku tööaja pikendamiseks automaatselt välja.

Kui traditsioonilised hiired ei anna teile vajalikku mugavust, on Jelly Comb taskukohane viis ergonoomilisema disaini proovimiseks.

Võrdle tooteid

SeadedErgonoomiline Vertikaalne Optiline Hiir paremale käele removePIP Laundry Detergent - Probiootiline konsentreeritud riidepesugeel remove
NameErgonoomiline Vertikaalne Optiline Hiir paremale käele removePIP Laundry Detergent - Probiootiline konsentreeritud riidepesugeel remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind35.0019.00
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldus
TootekirjeldusVäldi sagedasest hiire kasutamisest tekkivat randme- ja käsivarre pinget!

Erinevalt traditsioonilisest horisontaalsest kujundustest on Jelly Comb ergonoomilisel hiirel vertikaalne korpus, mis paneb kasutaja randme ja pöidla loomulikumasse "käepigistuse" asendisse. See vähendab randme ja käe pinget, takistades randme pikemaks ajaks sissepoole keeramist.

Jelly Comb ergonoomiline hiir on peopesa täitmiseks piisavalt suur, mis vähendab vajadust kasutada väsitavat “küünis” haaret, mis on mõnikord vajalik väiksemate hiirte hoidmisel.

Jelly Comb ergonoomiline hiir pakub DPI-sätteid 800, 1200 ja 1600, võimaldades vastavalt vajadusele muuta tundlikkuse taset. Koos tavaliste parempoolsete -vasakpoolsete nuppude ja kerimisrattaga võimaldavad kaks edasi -tagasi nuppu kiiret veebis sirvimist. 2.4G Bluetoothi vastuvõtja - ühildab hiire Windowsi, Maci ja Linuxiga - on madala profiiliga ja seda saab hoida kummeeritud korpuses, kui seda ei kasutata. Seade töötab kahel AAA-patareil ja pärast kaheksaminutilist mittekasutamist lülitub hiir energia säästmiseks ja aku tööaja pikendamiseks automaatselt välja.

Kui traditsioonilised hiired ei anna teile vajalikku mugavust, on Jelly Comb taskukohane viis ergonoomilisema disaini proovimiseks.

Väga tõhus riidepesugeel, mis sobib valge ja värvilise pesu ning voodipesu pesemiseks. Pesugeel on rikastatud probiootikumidega ja pesemisel elimineerib tolmulestad. Kuna pesugeel on kontsentreeritud, siis seda kulub oluliselt vähem, kui mõnda tavalist pesugeelt.   KASUTAMINE – Pudelikork on mõeldud puhastusvahendi doseerimiseks: 1 korgitäis= 30 ml kontsentraati. Pesukogusega 5kg tuleks lisada pool korgitäit ehk 15 ml pesugeeli.   Toode on allergiavaba ja 1,5 liitriga saab pesta 50-60 korda.
Mõõdud--