Laos

Elujõu Käsiraamat

27.00

Category:

Kirjeldus

Kairi Kuha

Sa hoiad käes üllatusi täis raamatut, mis näitab Sulle tulemuslikku teekonda tõelise tervise ja elujõuni. Me elame muutunud maailmas. See, millega me omi vajadusi täita püüame, ei täida neid enam. Selle tagajärjel tekkinud väsimuse epideemia vajab põhjalikku ja uudset lähenemist, mis sobib 21. sajandi inimese ja oludega.

Olen Sinu jaoks kogunud kokku parima, mida tänasel maailmal pakkuda on. Ma elan juba aastaid selle raamatu soovituste järgi, sest need täidavad tänase inimese vajadused. Nii olen tulnud välja raskest läbipõlemisest ja kasvanud ehedas elujõus naiseks. Ma soovin, et kõik mu ümber saaksid osa elujõu tervendavast väest.

Sellest elumuutvast raamatust leiad
• väsimuse tegelikud ja vähetuntud põhjused;
• eheda elujõu hüved, millest juba ammu unistanud oled;
• põhimõtted, millest tõeline tervenemine alguse saab;
• tervisliku toitumise alused, millest endiselt veel laiemalt ei räägita;
• nutikad võimalused keha põhjalikuks puhastamiseks meie toksilises keskkonnas;
• hõlpsasti kasutatavad nipid enesetunde kiireks parandamiseks.

Raamatus pakutud teekond probleemide algpõhjusteni on aidanud tuhandetel inimestel tervise taastada ning asuda oma unistuste elu looma. On aeg see ka Sulle kättesaadavaks teha. Väsimus ei ole tänapäeva stressirohke elu paratamatus. Me oleme loodud erakordseks arenguks. Me ei pea maadlema üksikprobleemidega, tarvis on vaid suurendada oma elujõudu. Kui meie kehal on külluses elujõudu, avaneb tal võimalus väsimus seljatada ning end tervikuna korda teha. Sa oled ju selleks valmis! Ehedat elujõudu soovides Kairi Kairi Kuha on toitumiskonsultant ja refleksoloog, kuid eelistab nimetada end elujõutoetajaks. Tema igapäevatöö on teha juukseanalüüse ja pakkuda nende põhjal individuaalseid vajadusi arvestavat elujõuprogrammi Nutritional Balancing.

 

Võrdle tooteid

SeadedElujõu Käsiraamat removeMinu aktiivne beebi. Arendavad harjutused sünnist esimese sammuni removeKuidas peatada autismiepideemia removePEREEMA RAVIRAAMAT removeLapsevanema teejuht homöopaatiasse removeMeie haiguste juured remove
NameElujõu Käsiraamat removeMinu aktiivne beebi. Arendavad harjutused sünnist esimese sammuni removeKuidas peatada autismiepideemia removePEREEMA RAVIRAAMAT removeLapsevanema teejuht homöopaatiasse removeMeie haiguste juured remove
Pilt
Hinnang
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hinnanguga 0 / 5
Hind27.0017.0022.0023.0021.0020.00
Lisa ostukorvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Lisa korvi

Loe edasi

Lisa korvi

Toote lühikirjeldus
Tootekirjeldus
Kairi Kuha Sa hoiad käes üllatusi täis raamatut, mis näitab Sulle tulemuslikku teekonda tõelise tervise ja elujõuni. Me elame muutunud maailmas. See, millega me omi vajadusi täita püüame, ei täida neid enam. Selle tagajärjel tekkinud väsimuse epideemia vajab põhjalikku ja uudset lähenemist, mis sobib 21. sajandi inimese ja oludega. Olen Sinu jaoks kogunud kokku parima, mida tänasel maailmal pakkuda on. Ma elan juba aastaid selle raamatu soovituste järgi, sest need täidavad tänase inimese vajadused. Nii olen tulnud välja raskest läbipõlemisest ja kasvanud ehedas elujõus naiseks. Ma soovin, et kõik mu ümber saaksid osa elujõu tervendavast väest. Sellest elumuutvast raamatust leiad • väsimuse tegelikud ja vähetuntud põhjused; • eheda elujõu hüved, millest juba ammu unistanud oled; • põhimõtted, millest tõeline tervenemine alguse saab; • tervisliku toitumise alused, millest endiselt veel laiemalt ei räägita; • nutikad võimalused keha põhjalikuks puhastamiseks meie toksilises keskkonnas; • hõlpsasti kasutatavad nipid enesetunde kiireks parandamiseks. Raamatus pakutud teekond probleemide algpõhjusteni on aidanud tuhandetel inimestel tervise taastada ning asuda oma unistuste elu looma. On aeg see ka Sulle kättesaadavaks teha. Väsimus ei ole tänapäeva stressirohke elu paratamatus. Me oleme loodud erakordseks arenguks. Me ei pea maadlema üksikprobleemidega, tarvis on vaid suurendada oma elujõudu. Kui meie kehal on külluses elujõudu, avaneb tal võimalus väsimus seljatada ning end tervikuna korda teha. Sa oled ju selleks valmis! Ehedat elujõudu soovides Kairi Kairi Kuha on toitumiskonsultant ja refleksoloog, kuid eelistab nimetada end elujõutoetajaks. Tema igapäevatöö on teha juukseanalüüse ja pakkuda nende põhjal individuaalseid vajadusi arvestavat elujõuprogrammi Nutritional Balancing.  
Minu aktiivne beebi. Arendavad harjutused sünnist esimese sammuni Maarja Säde

Igapäevane beebiga võimlemine aitab kujundada lapse õigeid liigutusmustreid ja soodustab tema füüsilist arengut. Ühestki lapse motoorse arengu etapist ei tohiks üle hüpata – püüa pühendunult keskenduda igale neist. Koos lõbusalt tegutsedes tugevneb side Sinu ja lapse vahel. Raamat annab julgust ja õpetab, kuidas beebile tema esimesel eluaastal kasvamisel toeks olla.

 

Maarja Säde õppinud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas füsioteraapia eriala ning omab terviseteaduste magistrikraadi. Beebidega töötamise soov tekkis tal bakalaureuse lõpupraktikal, kus Maarja sai kuu aega oma õpitud oskusi praktiseerida Tartu Ülikooli Lastehaigla füsioterapeudi Ülle Utsali käe all. Füsioterapeudina asus ta tööle juba magistriõpingute esimesel aastal: “Mul tekkis võimalus Ida-Tallinna Keskhaiglas töötada just pisikeste beebide ja lapseootel naistega. Ida-Tallinna Keskhaiglas olen töötanud peaaegu kuus aastat”. Hetkel on Maarja Säde kodune ja tal on kaks last.

Oma igapäevatöös füsioterapeudina tekkis Maarja Sädel vajadus adekvaatse harjutuste materjali järgi, sest lapsevanemad kippusid unustama teraapias nähtud harjutusi. Olles ise lapsevanem, siis teab ta, et on vaja palju erinevaid beebiga seonduvaid asju meeles pidada. Pole midagi imekspandavat selles, kui koju jõudes ettenäidatud harjutused lapsevanematel juba ammu ununenud on. “Seoses sellega tekkis mul mõte teha oma raamat „Minu aktiivne beebi – arendavad harjutused sünnist esimese sammuni“, kus on kirja pandud olulisemad beebi arenguga seotud küsimused”, räägib Maarja. Tänu raamatule on lapsevanematel võimalus kodus kogu harjutusvara ja olulisemad õpetussõnad meelde tuletada või iseseisvalt ära õppida.

“Esimesel eluaastal vajab iga beebi vanemate erilist lähedust ja tuge, sest lapse füüsiline areng teeb läbi suure hüppe. Lapse eest hoolitsemine ei tähenda ainult eakohast toitu ja puhast peput: oluline on temaga suhelda, rääkida, võimelda. Selleks ei ole vaja minna mänguringi – väga palju saab ära teha kodus, oma harjumuspärases keskkonnas ja ajal, mil nii ema kui laps tunnevad end heatujulisena. Raamatus „Minu aktiivne beebi“ õpetatakse lihtsalt ja arusaadavalt eakohaseid tegelusi imikuga ning selgitatakse, miks üks või teine harjutus on just selles eas hädavajalik. Imikuga koos olemiseks tuleb võtta aega ja nautida hetke – laps on väike väga lühikest aega.”

Reet Raukas, lastearst

Raamatut soovitab Eesti Füsioterapeutide Liit.

Raamatus „Kuidas peatada autismiepideemia“ toob organisatsiooni Generation Rescue kaasasutaja ja vaktsiinikahjustusega autistliku lapse isa J. B. Handley esile teaduslikke tõendeid, mis seostavad vaktsiine immuunaktivatsiooniga ajus. Oma raamatuga esitab ta halastamatu ja ajakohase väljakutse USA rahvatervise süsteemile ning haiguste kontrolli- ja tõrjekeskusele anda tõese informatsiooni ja teadusuuringutega lõplik vastus autismi põhjusele. Muidu me seda laastavat epideemiat peatada ei suuda."Lihtsad looduslikud viisid oma pere ja lähedaste ravimiseks. Käepärane nii kodus kui reisil. Jõukohane ka meestele. 20 aasta jooksul kogutud tarkused mis on kõik kas autori enda kolme lapse (ja mehe) või teiste emmede laste peal järele proovitud ning toimivad. Autor: Terje Tähe Kirjastus: Tarkuseraamat Ilmumisaasta: 2015 Keel: Eesti Raamatu formaat: Pehmekaaneline Lehekülgi: 379 Mõõdud: 210x155Shelley Keneipp, Mh. Dihom Shelley Keneipp jagab oma laia teadmistepagasit ja aastatepikkust kogemust, et pakkuda homöopaatiliste ainete kohta selgeid ja lihtsaid teadmisi. Ta julgustab lastevanemaid, kes soovivad vabaneda harjumusest tugineda üksnes tavapärasele meditsiinile ja kasutada selle asemel suhteliselt taskukohaseid retseptita kättesaadavaid raviaineid, ilma et peaks seejuures muretsema kahjulike kõrvaltoimete pärast. Autor soovitab põhilisi raviaineid, mis võiksid kuuluda iga majapidamise esmaabikomplekti; annab ülevaate enamlevinud vaevustest, nagu köha, külmetushaigused, palavik ja seedehäired ning on lisanud pilkupüüdvad külgribad, mis teavitavad lugejaid kohest meditsiinilist arstiabi vajavatest haigusseisunditest. Tabelitest leiavad lugejad viiteid, milliseid sümptomeid jälgida ja kuidas eristada sarnaseid juhtumeid. Kokkuvõttes muudavad need teadmised selle teose hindamatuks abiliseks lastevanematele, kes soovivad kiiresti anda oma lastele võimalikult leebet ravi. Teie käes on kaasaegne, praktiline ja põhjalik käsiraamat lapsevanematele, kes oma laste haiguste raviks soovivad homöopaatilisi vahendeid kasutada turvaliselt ja toimivalt. Shelley Keneippi pika aja jooksul kogutud teadmised on selles teoses väga loogiliselt üles ehitatud tänu koostööle lapsevanematega, kelle ootuseid ja nõuandeid autor on arvestanud. Raamatust leiab toimivaid ja immuunsust säästvaid lahendusi peaaegu kõikidele tervisehäiretele, mis võivad esineda vastsündinust noorukieani. Lisaks on vanematele antud selged juhised, kust jooksevad turvalised kodus ravimise piirid ja kust algavad rasked seisundid, suunates pere õigel ajal haiglasse. Elery Tammemägi, homöopaat ja õpetajaKes soovib aru saada haiguste juurpõhjustest, et hoiduda immuunsüsteemi pärssimisest keemiliste ravimitega, peab selle raamatu läbi lugema.“ Dr Riina Raudsik

***

Raamatu “Meie haiguste juured” autor Elke Arod on Eesti juurtega naine, kes on elanud suurema osa oma elust Prantsusmaal. Ta on pühendanud oma elu toitumisteraapiale, leevendades individuaalse toitumismuutusega meie elukeskkonnast tulenevat toksilisuse kahjulikku mõju. Tänu karmile isiklikule kogemusele on ta välja töötanud põhjalikele uuringutele tugineva nutri-detoksikoloogia meetodi, mille abiga on ta aastakümnete jooksul aidanud lugematul hulgal ainevahetus- ja käitumishäiretega inimesi.

Raamatu autor küsib, kas pole viimaks aeg tunnistada keskkonna varjatud toksiinide ja meie haiguste algpõhjuste vahelisi seoseid? Meie organism on ravimi-, põllumajandus-, toiduaine- ja muude tööstuste kaudu paljudele toksiinidele (elavhõbe, alumiinium, titaan jt) avatud ning selle tagajärjel võib avalduda peidetud raskmetallide mürgistus. Meil pole kunagi olnud nii palju autismi, allergia, degeneratiivsete ja põletikuliste haiguste, vähi ja diabeedi juhtumeid kui praegu ja me komistame ikka ja jälle keemiliste ravimite kõrvaltoimete otsa. Toitumisteraapia kasutamine avab tee elusale meditsiinile, kus ennetustööga saab igaüks oma tervist säilitada ning haigustest terveneda. Soolestiku mikrobiootat tuleb hästi toita ja kaitsta, sest tema kaitseb meie üldist heaolu.

Elke Arod on rahvusvahelise ühingu Stelior asutaja ja president, toitumise ja organismist mürkide välja viimise spetsialist ning ekspert gluteeni- ja kaseiinivaba dieedi alal.

***

„Käesolev teos on hindamatu väärtusega vanematele, kes otsivad abi ja lahendust oma lapse probleemidele ja kes ei ole nõus vastutustundetu väitega, et „saab suureks, küll kasvab välja“. Aidata tuleb nüüd ja kohe ning kaotada ei ole midagi. Võita on aga uus kvaliteet oma lapse arenguks ja miks ka mitte enese tervise turgutamiseks uute toitumisharjumuste toel.“ Anu Mäe, terapeut

„Sellised katsumused, nagu käesolevas raamatus kirjeldatakse, antakse ainult tugevatele inimestele, et nad sellest õpiks ja ülejäänud inimkonnale teed näitaksid. Loodan, et see raamat on valguskiir paljudele samade probleemide käes vaevlevate inimestele.“ 

Leelo Lusik, kooliõpetaja

Mõõdud------